Офіси продажу Працюємо з 9:00 до 19:00
без вихідних

Що таке металопластикове вікно?

Вікна в будинках як правило роблять дерев'яними або металопластиковими. Старі дерев'яні вікна вже не витримують багаторічної експлуатціі. Дерево - якісний матеріал, але воно не вічне. Можна, звичайно, поміняти старі дерев'яні рами на нове дерево, але ціна високоякісної деревини далеко не всіх може влаштувати.

Єдиний варіант, в якому оптимально поєднуються помірна ціна і високі експлуатаційні якості, - це пластикові вікна. Вони також виділяються тим, що мають велике число моделей і кольорів. Власне, кожен замовник може сам вибрати зовнішній вигляд вікна і його технічні характеристики. Але щоб це зробити, треба бути, що називається, в темі, тому розглянемо деякі подробиці щодо пластикових вікон.

Основним матеріалом для їх виготовлення служить полівінілхлорид (ПВХ). В якості сировини він йде у вигляді порошку. На виробництві в нього додають різні "легіруючі" компоненти - стабілізатори, що цементують і пігментні суміші і т.д. Від них залежить здатність пластикового матеріалу протистояти різним негативним факторам зовнішнього середовища (прямі сонячні промені, вітрове навантаження, опади і т.д.).

Також вони багато в чому визначають і механічну міцність конструкції, її колірну гаму, характер поверхні і якість зварювання. Всередину пластика заводиться армуючий профіль. Звідси і назва - металопластикові вікна.

Пластикове вікно містить в собі такі складові елементи: рама, імпост, склопакет, стулки, фурнітура, а також додаткові елементи - відлив, підвіконня, проти москітна сітка, укоси, жалюзі. Потрібно пам'ятати, що в якості армування повинна застосовуватися оцинкована сталь. В іншому випадку метал почне піддаватися корозії, особливо в місцях для відводу вологи. Але це лише перше питання в виборі вікна. Ще треба буде визначитися, з кількістю повітряних камер, шириною склопакета, ущільнювальними контурами і ізоляцією, як теплової, так і звуковий. Споживачі часто плутають камери в профілі і камери в склопакеті.

Найбільш ходовою конструкцією є три камери в профілі і дві камери в склопакеті. Саме такі вікна стоять майже в усіх житлових будинках. Але в разі скління приватних будинків, або в великогабаритних вікнах проводиться установка могутніших конструкцій з великим числом камер. Склопакет являє собою конструкцію з двох або трьох стекол, між якими є зазор. Стекла з'єднані між собою дистанційною перфорованої рамкою і герметиком. У просторі між ними знаходиться або сухе повітря, або суміш інертних газів.

Одне або два скла в склопакеті можуть бути з енергозбереженням. Це означає скло зі спеціальним напиленням іонів срібла, яке (тобто напилення) не пропускає інфрачервоне випромінювання. Це дозволяє взимку не випускати з дому тепло.

Фурнітура - це набір елементів, що відповідають за рух і притиск стулки. До вибору фурнітури треба підійти відповідально. Тому як дешева комплектація може зіпсувати всі позитивні ефекти від самих пластикових вікон. Фурнітура Масо випробувана і перевірена давно, і має масу достоїнств.

Як можуть відкриватися пластикові вікна

Є кілька поширених видів відкриття вікон.

Поворотне. Відкривання відбувається всередину кімнати.

 

 

 Поворотно-відкидне. Найбільш часто зустрічається. Цей вид відкривання практичний, дозволяє по-різному провітрювати приміщення, включає зазвичай і функцію мікропровітрювання, дає найнадійніший притиск по всій стулці.

 

 Відкидне відкривання. Зустрічається зазвичай, коли ширина стулки більше висоти. Такі вікна характерні для технічних, підвальних приміщень, гаражів.

 

 Розсувне відкривання.

Зазвичай використовують в дверях - виходах на терасу в приватних будинках, або там, де необхідна економія місця.

 

В цілому, пластикові вікна мають ряд незаперечних переваг. Це тривалий термін служби і висока зносостійкість (до 40 років). Герметичність забезпечує захист від вуличних запахів і вихлопних газів, але з іншого - це необхідність частого провітрювання приміщення. Великим плюсом є відмінна шумоізоляція і теплоізоляція Нарешті, відносно невисока ціна і можливість необмежених дизайнерських рішень.

Корисні статті

Ми Вам передзвонимо!
Залиште свій номер телефону, наш фахівець зв'яжеться з Вами в самий найближчий час
Хочете викликати досвідченого майстра по вимірах?
Вкажіть свої дані, ми Вам зателефонуємо і запишемо на зручний для Вас час!
Задайте питання спеціалісту!
Вкажіть свої дані, ми Вам зателефонуємо і відповімо найближчим часом
Зв'язатися з директором
Є побажання, скарги або питання?
Заповніть форму, Ваше повідомлення буде відправлено керівникові компанії!
Дякуємо що звернулися до нас!
Закрити вікно