Офіси продажу Працюємо з 9:00 до 19:00
без вихідних

Евромонтаж вікон в Києві

Монтажний шов (зазор між стіною і вікном) є сполучною ланкою між віконною конструкцією і стіною будівлі. Якість монтажного шва і використовуваних матеріалів впливає на теплоізоляційні властивості всієї віконної конструкції.      Монтаж за ГОСТом вікон і дверей – це технологія, завдяки якій забезпечується належне якість монтажного шва.

Монтажний шов повинен бути:

  • стійким до деформацій, впливу перепадів температур і ультрафіолетового випромінювання;
  • водонепроникним із зовнішнього боку всередину приміщення, і паронепроникним назовні з боку приміщення;
  • теплоізоляційним;
  • екологічним;
  • з тривалим терміном служби.

При стандартній установці конструкцій, монтажний шов після закріплення вікна в отворі заповнюють монтажною піною. Піну необхідно зовні закрити від впливу сонця і атмосферних опадів, так як вона сама по собі не дуже довговічна. Згодом експлуатації вона звужується, розширюється, і не завжди заповнює назад початковий простір. Як правило, зовні піну захищають нащільниками, штукатуркою, силіконом, інакше вона поступово буде руйнуватися.

Що таке євромонтаж, або установка вікон по ГОСТу

В Україні існують такі нормативні документи: ДСТУ Б.В.2.6-79: 2009 "Конструкції будинків і споруд. Шви монтажні вузлів примикань віконних блоків до стінних отворів. Загальні технічні умови" та ДСТУ-Н Б В.2.6-146: 2010 "Керівництво з проектування і влаштування вікон і дверей ".

Якщо виконують монтаж вікон по ГОСТу, то обов'язково використовують комплекс спеціальних паро-, гідроізоляційних і саморасшірювальних  ущільнювальних монтажних стрічок для захисту шва і піни. Дуже важливо, щоб монтажний шов був одночасно герметичним і не деформувався при експлуатації. Умовно шов поділяють на три шари: зовнішній, центральний і внутрішній. Зовнішній шар ізоляції повинен перешкоджати попаданню води в шов і забезпечувати видалення пара з шва, центральний відповідає за теплоізоляцію, внутрішній шар повинен забезпечувати пароізоляцію.

Технологія виконання євромонтажа вікон наступна. Використовуються 3 види спеціальних стрічок: паро-, гідробар'єр і ПСУЛ (паропроницаєма саморозширювальна стрічка ущільнювача).

Лента гидроизоляционная- Гідробар'єр не пропускає вологу з вулиці всередину приміщення.

 

 

 

 

 

 

- Паробар'єр дає можливість вийти на вулицю надлишкам вологого повітря.

 

 

 

 

 

ПСУЛПСУЛ ущільнює стик вікна з чвертю стіни, не дає ультрафіолетовим променям потрапляти на монтажну піну, а відомо, що ультрафіолет поступово з часом руйнує піну.

Стрічки паро- та гідробар'єру клеяться до торця рами вікна і до стіни будівлі.

 

 

 

За вимогами до євромонтажу внутрішній отвір вікна повинен бути ідеально рівним для якісного прилягання стрічок. Необхідно підготувати стіни отвору: вирівняти місце примикання вікна і покрити спеціальним праймером для якісної приклейки до нього паро- та гідробар'єру.

Компания «Орнет»  надає послуги по якісному монтажу вікон по ГОСТу. Якщо у Вас залишилися питання, необхідно уточнити інформацію, прорахувати вікна з установкою - телефонуйте!

Корисні статті

Ми Вам передзвонимо!
Залиште свій номер телефону, наш фахівець зв'яжеться з Вами в самий найближчий час
Хочете викликати досвідченого майстра по вимірах?
Вкажіть свої дані, ми Вам зателефонуємо і запишемо на зручний для Вас час!
Задайте питання спеціалісту!
Вкажіть свої дані, ми Вам зателефонуємо і відповімо найближчим часом
Зв'язатися з директором
Є побажання, скарги або питання?
Заповніть форму, Ваше повідомлення буде відправлено керівникові компанії!
Дякуємо що звернулися до нас!
Закрити вікно