Офіси продажу Працюємо з 9:00 до 19:00
без вихідних

Дбаємо про безпеку пластикових вікон

У період літніх відпусток у багатьох господарів квартир і будинків виникають побоювання з приводу безпеки свого житла, особливо на період тривалої відсутності. Багато на теплу пору перебираються жити за місто, на дачу. Тому при плануванні тривалої відсутності в квартирі, необхідно вжити відповідних заходів безпеки.

В межах міста, квартирні злодії дуже рідко наважуються діяти без відповідної підготовки. Вони в першу чергу визначають ритм життя господарів і наявність систем безпеки. Потім вибирають місце для проведення злому. Як правило, це двері і вікна. Але так як у багатьох тепер стоять металеві вхідні двері, то для їх розкриття необхідно мати відповідний інструмент і достатню кількість часу для виконання гучних робіт по їх злому.

Найбільш доступним місцем несанкціонованого проникнення в будинок або квартиру є вікна. Можна поставити на вікна решітки або захисні ролети. А можна комплексно убезпечити свої вікна від непроханих гостей. Для цього важливі фурнітура і склопакет.

1. Склопакет може бути з протиударною плівкою або склом триплекс. Такі скла розбити дуже складно, зробити це безшумно - тим більше.

2. Встановлення протизламної фурнітури. У багатьох виробників фурнітури є запатентована форма цапф проти проникнення і відповідних планок, які гарантують надійне замикання вікна. Тому зламати вікно будівельними інструментами (викрутка, фомка, клин і т.д.), якщо встановлена ​​протизламна фурнітура, неможливо. Крім того, можна встановити віконну ручку, оснащену антівзломним механізмом (ми встановлюємо Hoppe Secustik), основа такої ручки захищена від висвердлювання, а провертається вона тільки зсередини.

Hoppe Atlanta Secustik матовое золото

Hoppe Atlanta Secustik белая

      

Конструкція ручки не дає також можливість віджати зовні запірний язичок, що також запобігає від злому. Ручка Hoppe Atlanta Secustik продається в декількох кольорах: білий, золото, срібло, бронза, коричневий, сталевий, шампань.

Можна також встановити ручку, що закривається на ключ, без якого повернути її неможливо.

Для того, щоб маленька дитина не зміг відкрити вікно, можна встановити ручку з замком (ручка-антідетка) або спеціальний блокувальник відкривання BSL. Накладний замок babу safe lоck встановлюють на віконну раму під стулкою, він дозволяє тримати стулку у відкинутому стані, при цьому без ключа відкрити стулку нарозхрист неможливо.

Незважаючи на те, що це є додатковою витратою сімейного бюджету, дуже важливо забезпечити свою безпеку і своєї сім'ї. Тому про запобіжні заходи потрібно подумати заздалегідь.

Корисні статті

Ми Вам передзвонимо!
Залиште свій номер телефону, наш фахівець зв'яжеться з Вами в самий найближчий час
Хочете викликати досвідченого майстра по вимірах?
Вкажіть свої дані, ми Вам зателефонуємо і запишемо на зручний для Вас час!
Задайте питання спеціалісту!
Вкажіть свої дані, ми Вам зателефонуємо і відповімо найближчим часом
Зв'язатися з директором
Є побажання, скарги або питання?
Заповніть форму, Ваше повідомлення буде відправлено керівникові компанії!
Дякуємо що звернулися до нас!
Закрити вікно