Офіси продажу Працюємо з 9:00 до 19:00
без вихідних

Балкони під ключ. Ремонт балконів у Києві

Балкон под ключ

Один з видів діяльності віконної компанії Орнет - ремонт лоджії і балкона під ключ в Києві і будь-якому населеному пункті області. Ми виконуємо для наших замовників повний комлекс робіт з облаштування лоджій і балконів. Це дозволяє оптимізувати витрати грошей і часу, і отримати при цьому потрібний результат. Насправді, якщо грамотно відремонтувати балкон, то можна там організувати:

 • зимовий сад;
 • робочий кабінет;
 • місце для приємного проведення часу у вузькому сімейному колі або в невеликій компанії друзів;
 • функціональну комору.

Правильно виконаний ремонт балкона під ключ професійної бригадою майстрів дасть можливість успішно втілити в життя будь-яку ідею. При реалізації такого проекту ми враховуємо технічні особливості переробляти об'єкта і персональних переваг клієнта. Комплексний підхід до вирішення поставленого завдання дає замовнику багато вигод. Оздоблення балкона або лоджії під ключ дозволяє її власнику стати володарем нової повноцінної кімнати. Оцінивши по достоїнству стиль оформлення балкона, домочадці починають сприймати його як улюблене місце відпочинку, тут досить свіжого повітря і світла.

Ось деякі об'єкти, виконані майстрами нашої компанії:

Балкон на вул.Іоанна Павла II, м. Київ
Балкон под ключ в сталинке по ул.Иоанна Павла II

Были выполнены работы по остеклению, утеплению и внутренней обшивке балкона, с утеплением и наружной отделкой балконного ограждения 

Які роботи були виконані:

Засклили балкон вікнами з профілю Decco 70. Утеплили зсередини балкон стіродуром товщиною 30 мм і обшили пластиковою вагонкою. Настелили підлогу: поклали дерев'яні лаги, утеплили пінопластом з пропеніваніем всіх швів, зверху постелили OSB плиту 22 мм, і на неї постелили лінолеум і прикріпили плінтуса. Провели електрику, встановили три галогенових споту і вимикач. Встановили горизонтальні жалюзі. Зовні утеплили огорожу балкона пінопластом 100 мм, покрили штукатуркою "баранчик".

Скління, утеплення та обшивка балкону за адресою вул.Жилянська, 76
Остекление, утепление и обшивка балкона

Були виконані наступні роботи:

Господиня квартири хотіла засклити і відремонтувати два балкона.

Наша компанія встановила на балкони вікна з профілю Salamander 2D. Стіни і стелю утеплили зсередини пінопластом товщиною 50 мм і обшили дерев'яною вагонкою "сосна". Вагонку двічі покрили лаком.

На підлогу поклали дерев'яні лаги, утеплили пінопластом і запінили всі шви, щоб не було продування. Наверх поклали OSB плиту товщиною 22 мм і постелили лінолеум. На одному з балконів встановили шафу з металопластикового профілю.

Скління балкону з виносом та обшивкою дерев'яною вагонкою
Остекление балкона, внутренняя обшивка деревянной вагонкой и наружная обшивка сайдингом
Остекление и отделка балкона с выносом
Ремонт балкона под ключ
Осекление и отделка балкона под ключ
Вынос, остекление балкона, наружная обшивка сайдингом, внутренняя обшивка деревянной вагонкой
Остекление и отделка балкона под ключ

Етапи облаштування балконів під ключ

Демонтаж. Перетворення балкона або лоджії наші фахівці починають з видалення існуючих віконних конструкцій, якщо вони є.

Зварювання виносу. Якщо клієнт замовив скління балкона під ключ з виносом, то перед монтажем системи засклення вони виробляють зварювання спеціального каркаса з металевих профілів.

Зовнішнє оздоблення огорожі. Перед установкою системи скління, якщо потрібно, також виконується зовнішнє оформлення балкона - його зовнішня обшивка з прокладкою утеплювача. Якщо робився винос, то ця процедура стосується і його.

Встановлення металопластикових рам.

Внутрішнє оздоблення. На завершальній стадії ремонту балкона здійснюється внутрішня обшивка з неодмінним утепленням і додатковими роботами по облаштуванню.

Балкони під ключ: варіанти виконання

Є кілька найпоширеніших типів організації площі балкона.

Холодний. Дозволяє створити недороге, але якісне додаткове приміщення. Для скління використовуються алюмінієві або трикамерні ПВХ віконні системи з однокамерними склопакетами. Це дає можливість забезпечити ефективний захист від різнохарактерних атмосферних опадів, вітру, пилу. Для економії бюджету, іноді клієнти замовляють внутрішню обробку не всіх стін, а тільки парапету і стелі. Парапет також утеплюється пінопластом 20 мм. Створюється ефективний недорогий захист балкона. Якщо у вас парапет гратчастий, то необхідно також робити зовнішню обшивку. Наші майстри здійснять обшивку балкона або лоджії такого типу протягом дня. Ціна такого варіанту балкона під ключ прийнятна, і такий варіант популярний.  

 

 

Балкон под ключ холодный

Теплий. В цьому випадку виходить повноцінна кімната. Для створення комфортної температури на балконі взимку ми виробляємо певний комплекс робіт під ключ:

 

 1. встановлюємо віконну систему пвх не менше 5 камер і товщиною не менше 70 мм, що має двокамерні склопакети з енергозберігаючим покриттям і наповнені інертним газом;
 2. виконуємо зовнішню обшивку з прокладкою утеплювача;
 3. внутрішнє оздоблення пластиковою або дерев'яною вагонкою з неодмінним утепленням стіродуром;
 4. монтаж підлогового покриття з монтажем теплої стрічкового статі.

Ціни на такий комплекс робіт "під ключ" вище, ніж у холодного варіанту, але це з лишком окупається зручністю і великими можливостями використання такого відремонтованого балкона.

Поєднаний з кімнатою. Виконується, якщо замовник хоче збільшити корисну площу квартири. В цьому випадку ми застосовуємо скління максимально теплими енергозберігаючими склопакетами. Внутрішнє оздоблення зазвичай виконується відповідно до дизайну кімнати. Також, замовляють для додаткового розширення і винос балконної плити по підлозі. Ціна на такий комплекс робіт вище, при цьому людина отримує повноцінну додаткову площу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Що ми пропонуємо

Послуга по ремонту лоджії і балкони  може включати наступні роботи:

 • збільшення корисної площі за рахунок виносу системи скління від підвіконня, низу плити, від підлоги і підвіконня відразу;
 • посилення парапету або зварювання нового;
 • відновлення існуючої балконної плити;
 • зовнішня обшивка огорожі;
 • скління з використанням високоякісних металопластикових конструкцій;
 • додаткову установку: козирків, відливів, підвіконь москітних сіток, нащельников, жалюзі;
 • зовнішнє і внутрішнє утеплення, за рахунок використання пінопласту, стіродур, установки теплових екранів;
 • облаштування підлогового покриття;
 • внутрішню обробку, це може бути гіпсокартон, дерев'яна або пластикова вагонка, а також інші матеріали замовлені клієнтом;
 • установка даху;
 • відновлення укосів;
 • облаштування тумб і шаф із застосуванням вагонки з дерева або пластика;
 • електророботи; монтаж вимикачів, розеток, світильників;
 • установку припотолочная сушки для білизни;
 • герметизація стиків і швів.

Ціни на роботи з оздоблення балкона під ключ

Найменування Од.вим. Вартість, грн.
Винос "косинка" пог.м. 650
Винос від підлгоги пог.м. 750
Розширення по полу пог.м. 1800
Внутрішня обшивка дерев'яною вагонкою кв.м 580
Внутрішня обшивка пластиковою вагонкою кв.м 520
Утеплення пінопластом кв.м 140
Утеплення мінватой кв.м 300
Утеплення стіродуром кв.м 210
Укладання паробарьера кв.м 60
Укладання гідробар'єру кв.м 60
Зовнішня обшивка сайдингом кв.м 600
Зовнішня обшивка профнастилом кв.м 600
Підводка електрики точка 250
Монтаж підлоги (лаги, утеплення, OSB плита, настил покриття) кв.м 970
Монтаж даху кв.м от 1600
Обезшумлення козирка пог.м 370

Ще один з наших об'єктів:

Балкон під ключ по вул.Коновальця

Історія об'єкту:

Наші клієнти придбали квартиру, і балкон в ній був в жахливому стані (дерев'яні віконні рами прогнили, не відкривалися, все протікало, покриття підлоги теж прогнило). Спочатку господарі квартири хотіли просто замінити скління балкона і прибрати старе покриття підлоги, не робити більше нічого.

Після демонтажних робіт виявилося, що металевий каркас огорожі в поганому стані, і його потрібно повністю міняти або хоча б зміцнити. Після розбирання підлоги з'ясувалося що існує великий перепад по висоті з рівнем підлоги в квартирі, і голий бетон це незручно.

Були виконані наступні роботи:

Наші майстри виконали зварювання виносу з упором в плиту. Зовнішню огорожу утеплили пінопластом товщиною 50 мм і всі шви запінили монтажною піною, щоб не було продувань. Зовні балкон обшили сайдингом.

Після установки вікон з профілю Rehau 60 з однокамерними склопакетами, наши майстри провели освітлення балкона і виконали утеплення стін і стелі, виконали внутрішнє оздоблення стін і стелі безшовною пластиковою вагонкою шириною 250 мм. Зліва на балконі встановлені склопакети "сатин", щоб відгородитися від сусідів. Справа передбачили місце для вбудованої шафи від підвіконня до стелі, тому там встановили сендвіч-панель. Шафу зробили повністю з ДСП плити.

Скільки витратили часу:

3 дні на зварювання виносу, скління і обшивку. Додатково - півдня на установку шафи.

З якими проблемами зіткнулися і як вирішували:

Всі роботи виконувалися в теплу і суху погоду. Приблизно через місяць пішли сильні дощі, і балкон раптом почав протікати. Після обстеження з частковим розбиранням обшивки стелі з'ясувалося, що балконна плита верхньої квартири знаходиться в дуже поганому стані (зверху в ній сильні тріщини і по периметру рухнув бетон, знизу це просто так побачити неможливо). Через це вода потрапляла через місця руйнування верхньої плити на нижній балкон. Тому було прийнято рішення закрити торець верхньої плити наплавляється руберойдом z-подібної форми, з напуском на козирок. Проблема була вирішена, і господарі квартири максимально використовують балкон вже тривалий час.

Скільки коштує переобладнання балкона під ключ

Вартість послуги «Балкон під ключ» безпосередньо залежить від:

 • розмірів;
 • наявності сполучних елементів і розширювачів;
 • кількості стулок;
 • необхідності зовнішньої обшивки, вимог до внутрішнього оздоблення;
 • вибору застосовуваної фурнітури;
 • способу оформлення: які матеріали будуть застосовані;
 • виду утеплювача і його товщини;
 • чи потрібні додаткові елементи: розетки, світильники, шафи, тумби.

Необхідно розуміти, у послуги «Балкон під ключ», ціна строго індивідуальна. Адже у кожного клієнта свій технічний стан балкона.

Ми готові здійснити ремонт балконів і лоджій під ключ в Броварах, Борисполі, Вишневому, Вишгороді, Ірпені та місті Києві.

Що слід враховувати при комплексному ремонті лоджій?

При виборі варіанту виконання слід відразу визначити функціональне призначення балкона. Якщо говорити коротко, то для захисту від вітру та дощу варто вибирати «холодну» організацію площі балкона - ставляться 3-камерні ПВХ-системи з однокамерним склопакетом, для утеплення або «теплого» варіанту - 5-камерні віконні системи з двокамерним склопакетом з енергозбереженням.

Послуга «балкон під ключ» виконується тільки в Києві чи доступна і в області?

Компанія «Орнет» надає комплексний ремонт «балкона під ключ» будь-якої складності в Києві і не тільки - ми працюємо також у Київській області в новобудовах, хрущовках, сталінках і гостинках. При склінні і ремонті балконів ми використовуємо продукцію брендів Rehau, Decco, Salamander, Veka, а також вітчизняних WDS і Openteck.

«Балкон під ключ» в місті Київ: терміни виконання робіт

Точні терміни, як і вартість, фахівець може назвати тільки після виміру, розробки проекту та узгодження кошторису на нього. Слід враховувати обсяг робіт, наявність і доставку будматеріалів на місце замовлення, а також враховувати Закон «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», згідно з яким забороняються ремонтні роботи в робочі дні з 21 до 8 годин, а в святкові і неробочі дні - цілодобово. Незважаючи на ці нюанси, наша команда швидко справляється з поставленим завданням, дотримуючись обумовлених термінів.

Залиште заявку на розрахунок склінняі отримайте вигідну пропозицію!
Зручні способи оплати
 • Оплата онлайн
  І безготівковий розрахунок
 • Готівковий розрахунок
  В офісі або у Вас вдома
 • Розстрочка
  Без переплат і довідок
  від 3 до 6 місяців
 • Все про способи оплати
Ми Вам передзвонимо!
Залиште свій номер телефону, наш фахівець зв'яжеться з Вами в самий найближчий час
Хочете викликати досвідченого майстра по вимірах?
Вкажіть свої дані, ми Вам зателефонуємо і запишемо на зручний для Вас час!
Задайте питання спеціалісту!
Вкажіть свої дані, ми Вам зателефонуємо і відповімо найближчим часом
Зв'язатися з директором
Є побажання, скарги або питання?
Заповніть форму, Ваше повідомлення буде відправлено керівникові компанії!
Дякуємо що звернулися до нас!
Закрити вікно