Офіси продажу Працюємо з 9:00 до 19:00
без вихідних

Пластикові вікна в Києві від компанії Орнет

Для кого ми працюємо

Якщо Ви робите ремонт у новій квартирі і хочете замінити пластикові вікна на надійні і теплі, будуєте новий будинок, ремонтуєте офісні приміщення, або ви - молода сім'я, яка потребує хороших вікнах за доступною ціною - з комплексом робіт в нашій компанії Ви отримуєте зручні, надійні , безпечні і функціональні вікна пвх. Купити вікна, двері, комплектуючі можна, замовивши як їх виготовлення, так і повний пакет послуг з доставки та встановлення конструкцій «під ключ».

Як купити нові вікна?

Ціни на типові конструкції

 • Двостулкове вікно
  Двухстворчатое окно цены в Киеве
  Двухстворчасте вікно с поворотно-відкідний стулкою
  Профіль 1-камерний 2-камерний 2-кам. енергозбер.
  OpenTech 60 2691 2888 2928
  Rehau 60 3168 3429 3471
  Rehau 70 3790 3999 4041
  Salamander Streamline 4024 4200 4239
  Decco 70 3247 3408 3448
  Розстрочка 0%    Від 890 грн./міс
 • Трьохстулкове вікно
  Трехстворчатое окно в Киеве цены
  Трьохстулкове вікно с поворотно-відкідний стулкою
  Профіль 1-камерний 2-камерний 2-кам. енергозбер.
  OpenTech 60 3684 4034 4115
  Rehau 60 4128 4526 4635
  Rehau 70 4841 5188 5257
  Salamander Streamline 5249 5539 5604
  Decco 70 4186 4560 4640
  Розстрочка 0%    Від 1105 грн./міс
 • Балконний блок
  Выход на балкон цены
  Балконний блок з поворотно-відкідними дверима
  Профіль 1-камерний 2-камерний 2-кам. енергозбер.
  OpenTech 60 4170 4467 4532
  Rehau 60 5143 5594 5694
  Rehau 70 5624 6024 6103
  Salamander Streamline 5926 6215 6284
  Decco 70 5065 5498 5599
  Розстсрочка 0%    Від 1187 грн./міс

Пластикові вікна нашого виробництва

Реальні ціни.
Зручні форми оплати

Орієнтовні ціни на типові конструкції наведені на сайті в розділі ціни. Оскільки кожен об'єкт унікальний, точна вартість скління прораховується після виміру, з урахуванням всіх індивідуальних характеристик

Якість продукції під контролем

Контроль якості продукції та робіт на всіх етапах виконання замовлення. Завдяки цьому наші замовники отримують якісні вікна пвх за цінами виробника в гранично короткі терміни

Сучасний екологічний профіль

Ви можете придбати у нас металопластикові вікна з профілів провідних європейських і українських виробників. Завдяки великому асортименту, ми завжди допомагаємо знайти потрібне рішення

 


 

Як правильно вибрати вікна і двері - основні компоненти

 • Профіль

  Вибір профілю

  У нашому асортименті кращі марки металопластикових вікон пвх, чиє якість визнано в багатьох країнах: Salamander, REHAU, Brugmann, DECCO. Профілі і комплектуючі для виробництва поставляються з Польщі, Німеччини, Австрії. В асортименті є також дуже привабливі за своїми характеристиками українські виробники: OpenTech, WDS, Steko. Ми скрупульозно ставимося до якості продукції, тому на все пластикові вікна є сертифікати. Віконні профілі, склопакети, фурнітура виробляються за суворими європейськими стандартами.

 • Відкривання

  Види відкривання вікон

  Принцип відкривання - один з важливих параметрів вибору вікна ПВХ. На нього впливають площа приміщення, поверховість будинку, можливість догляду за ним, наявність примусової вентиляції. Ми пропонуємо клієнтам замовити пластикові вікна наступних видів:

  Глухая створка
  Глухе

  Найпростіше і недороге вікно. Його не можна відкрити, форма може бути будь-яка: прямокутна, арочна, кругла і т.д

   

  Поворотная створка
  Поворотна стулка

  Передбачає відкривання стулок всередину приміщення

  Поворотно-откидная створка
  Поворотно-відкідна стулка

  Стулка відкривається і відкидається на провітрювання. Найпоширеніший вид відкривання. Зручно користуватися, а різниця в ціні між поворотною і поворотно-відкидний стулками незначна. Крім того, в цьому випадку краще працює фурнітура

  Откидное окно
  Відкидне вікно

  Стулка відкидається як фрамуга, зверху для безпечного провітрювання. Зазвичай таке відкривання роблять в стулках де ширина істотно більше висоти.

  Импостовое окно
  Імпостне вікно

  Дві стулки відкриваються і відкидаються, між ними є вертикальна перегородка (імпост).

  Штульповое открывание
  Штульпове відкривання

  Дві стулки відкриваються всередину, і між ними немає перегородки - імпоста. Фурнітура встановлюється прямо на стулках. Одна стулка основна, поворотно-відкидна, друга тільки поворотна, і на ній немає віконної ручки

  Раздвижная створка
  Розсувна стулка

  Стулка від'їжджає убік по спеціальних напрямних

     

  Порада: при виборі між поворотним і поворотно-відкидним відкриванням краще вибрати друге, будь то віконна стулка або балконні двері. Навіть якщо Ви абсолютно точно впевнені, що не будете відкидати стулку, поворотно-відкидна фурнітура набагато надійніше і герметичніше, а різниця в ціні незначна.

 • Склопакети
  Однокамерный стеклопакет
  Однокамерний - складається з двох стекол. Зазвичай використовують при склінні балконів, літніх кухонь, гаражів та інших приміщень де не високі вимоги до теплозбереження.
  Двухкамерный стеклопакет
  Двокамерний - складається з трьох стекол. Забезпечує надійну тепло- і шумоізоляцію, найчастіше використовується в квартирах і офісах, на утеплених лоджіях.
  Шумозащитный стеклопакет
  Шумозахисний - для істотного шумозаглушення застосовуються стекла різної товщини, стекла - триплекс.
  Енергозберігаючий - застосовується одне із стекол з напиленням іонів срібла. Завдяки такому покриттю краще відображає тепло всередину приміщення. Всередині можливе заповнення інертним газом. Рекомендований до використання в склінні квартир.
  Ударопрочный стеклопакет
  Ударостійкий - стійкий до механічних пошкоджень. Застосовують стекла з броньованої плівкою, або триплекс.
  Мультифункциональный стеклопакет
  Мультифункціональний - два скла в конструкції спеціальні, сонцезахисне і енергозберігаюче. Мультифункціональні склопакети у вікнах пвх взимку зберігають тепло в будинку, а влітку навпаки, не пропускають зайве тепло всередину приміщення.
 • Фурнітура

  Якісна фурнітура - безпека і комфорт

  Важливість фурнітури неможливо переоцінити. Вона відповідає за роботу віконних стулок. Неякісна фурнітура може привести до провисання стулок, негерметичності пластикового вікна, і до проблем в відкриванні та закриванні. У виробництві вікон ми використовуємо фурнітуру кращих європейських виробників.

   

  Австрійська фурнітура Масо - надійна і дуже зручна. Всі елементи фурнітури зроблені в Австрії. Ця фурнітура має кілька варіантів комбінацій, тому під будь-яке вікно пвх підбираємо правильне рішення. У виробництві Maco застосовують високоякісні сталь і сплави для всіх фурнітури елементів, пластик для декоративних ковпачків і покриттів. Фурнітура має 40 000 циклів замикання і гарантію від виробника 10 років.

   

  фурнитура ЗигенияФурнітура Siegenia-Aubi (Німеччина) має системи Titan AF і FAVORIT. Вона характеризується зручністю та простотою використання, має високий рівень антикорозійного захисту, великий асортимент додаткових опцій. Виробником заявлена можливість 25 000 циклів замикання.

  фурнитура РотоФурнітура для вікон Roto NT - фурнітура від одного з провідних світових виробників. Відрізняється антикорозійним покриттям RotoSil новітньої розробки, що забезпечує найвищу стійкість до корозії. У базовій комплектації фурнітура вже має протизламні елементи. Фурнітура Roto має велику кількість додаткових елементів для різних потреб. Це фіксатори стулки, можливість установки різних ступенів противовзломности, провітрювачі з кількістю положень від 2 до 12, електронні датчики контролю, та інші різноманітні елементи. Фурнітура має 40 000 циклів замикання і гарантію виробника 10 років.

 • Комплекс послуг
  Профессиональный замер окон
  Професійний замір

  Від правильного виміру залежить, в тому числі, і якість установки, і надійність роботи конструкції, і підбір всіх додаткових елементів. Крім самих висоти і ширини отвору, враховують багато деталей: матеріали стін, кривизну отворів, на якому поверсі знаходиться об'єкт, при необхідності - можливість підйому конструкцій вручну.

  Правильный монтаж пластиковых окон
  Правильний монтаж

  Важливі акуратність і суворе дотримання технології монтажних робіт. Від якості виконаного монтажу залежить подальша робота всієї пвх конструкції. Щоб не допустити порушення геометрії пвх вікна, продування, обмерзання склопакетів, появи цвілі на укосах - важливо ретельно вибирати, хто буде відповідати за весь комплекс робіт. Наша компанія виконує також теплий монтаж, із застосуванням стрічок ПСУЛ, паро- та гідробар'єру.

  Гарантийное и послегарантийное обслуживание пластиковых окон
  Гарантийне і послегарантийне обслуговування

  Ми надаємо безкоштовне гарантійне обслуговування в рамках, прописаних у договорі. Протягом гарантійного терміну ми обслуговуємо, ремонтуємо віконні, дверні конструкції. Можливо післягарантійне обслуговування, ремонт, регулювання фурнітури, усунення неполадок при експлуатації. Після монтажу клієнт отримує детальний інструктаж щодо правил догляду та використання конструкцій ПВХ.

  Обов'язково звертайте увагу при укладанні договору, щоб були вказані всі послуги, які Ви замовляєте. Необхідно також отримати від постачальника специфікацію на Ваше замовлення. Будьте уважні навіть до дат, які вказують в договорі. Недобросовісні постачальники «хитрують», щоб потім зняти з себе відповідальність за безкоштовним гарантійного обслуговування.

 • Колір на вибір
  Ламинированные окна пвх
  Ламіновані вікна
  Окрашенные окна пвх
  Пофарбовані вікна

  Ви вибираєте колір вікон на свій смак. Пластикові вікна можуть бути ламінованим «під дерево» або пофарбованими в будь-який колір за шкалою RAL: синій, зелений, якій завгодно. Найпопулярніша ламінація - в точності повторює фактуру дерева. Найпопулярніший зараз колір забарвлення - антрацит. Потрібний колір пвх конструкцій можна вибрати у нас в каталозі.

 • Різновиди

  Вікна ПВХ з додатковими характеристиками

  Купити пластикові вікна можна як стандартні, так і самих різних форм, зі специфічними властивостями і характеристиками. Нерідко клієнти вибирають незвичайні проекти будинків з дизайнерськими рішеннями в формах отворів: арочні, мансардні, панорамні, трикутні, круглі.

  Пластикові панорамні вікна в Києві забезпечують високий приплив світла і тепла, при цьому змінюючи зовнішність всього будинку і конкретної кімнати. З правильним підбором армування, склопакетів і фурнітури, з грамотним монтажем вони надійні і безпечні. Ми беремося за будь-який проект замовника і поставляємо в термін вікна пвх будь-якої форми.

  Особливу категорію в нашому асортименті складають пластикові протизламні конструкції зі спеціальною фурнітурою, яка перешкоджає незаконному проникненню. Купити такі вікна ПВХ воліють власники приватних будинків або жителі перших поверхів.

  Енергозберігаючі та мультифункціональні вікна пвх максимально пропускають теплові потоки з вулиці, не випускаючи з приміщення вже накопичене тепло.

Додаткові аксесуари на вікна ПВХ  

Вартість пластикових вікон і інших конструкцій залежить не тільки від розташування об'єкта, тобто Київ або область і вибору ПВХ профілю і комплектуючих. Вона залежить ще від комплекту додаткових елементів. Ці доповнення прикрашають і покращують функціональність пластикових вікон.

Жалюзи для окон
Жалюзі
Москитные сетки
Москітні сітки
Подоконники в Киеве
Підвіконня
Отливы
Відливи
Оконные ручки
Віконні ручки
Откосы на окна
Укоси
Тканевые роллеты для окон в Киеве
Тканеві ролети
Детские замки на окна
Дитячі замки
Скрытая фурнитура для окон ПВХ
Прихована фурнітура

 

Наші особливості

Большинство новых клиентов приходят к нам по рекомендациям старых заказчиков. Наша компания удерживает позиции на рынке благодаря особенностям продукции и производства:

Більшість нових клієнтів приходять до нас за рекомендаціями старих замовників. Наша компанія утримує позиції на ринку завдяки особливостям продукції і виробництва:

 • Виробництво на автоматизованій лінії, яка повністю виключає брак
 • Висока якість склопакетів, профілів і комплектуючих
  Укладення договору на послуги і суворе дотримання всіх його умов
 • Кілька бригад монтажників, які дотримуються в роботі стандартів установки
 • Прийнятні ціни і можливість адаптувати кошторис до розміру конкретного будівельного бюджету
 • Консультації фахівців з будь-якого питання
 • Можливість виготовлення конструкцій нестандартної форми

Купити пластикові вікна у нас можна з безкоштовною доставкою в Київ, Бровари і Бориспіль, також ми працюємо і по області.

Як замовити у нас вікна


Вікна під замовлення за конкретними розмірами

Щоб замовити вікна пвх стандартної або нестандартної форми і розмірів, зв'яжіться з нами або залиште свій телефон в спеціальній формі на сайті - ми передзвонимо вам. Менеджер по отриманої інформації про розміри віконного отвору і інших характеристиках зможе прорахувати приблизний кошторис.

Замовити пластикові вікна в Києві і області

Зразкові ціни на стандартні конструкції ви можете побачити в розділі "Ціни" на сайті. Зв'яжіться з менеджерами і призначте зручну для вас дату. Доставка виробів по Києву, Броварах і Борисполю здійснюється безкоштовно, вартість доставки по області потрібно уточнити. Професійні монтажники міста Києва встановлять пластикові вікна з дотриманням існуючих стандартів.

Залиште заявку на розрахунок склінняі отримайте вигідну пропозицію!
Зручні способи оплати
 • Оплата онлайн
  І безготівковий розрахунок
 • Готівковий розрахунок
  В офісі або у Вас вдома
 • Розстрочка
  Без переплат і довідок
  від 3 до 6 місяців
 • Все про способи оплати
Ми Вам передзвонимо!
Залиште свій номер телефону, наш фахівець зв'яжеться з Вами в самий найближчий час
Хочете викликати досвідченого майстра по вимірах?
Вкажіть свої дані, ми Вам зателефонуємо і запишемо на зручний для Вас час!
Задайте питання спеціалісту!
Вкажіть свої дані, ми Вам зателефонуємо і відповімо найближчим часом
Зв'язатися з директором
Є побажання, скарги або питання?
Заповніть форму, Ваше повідомлення буде відправлено керівникові компанії!
Дякуємо що звернулися до нас!
Закрити вікно