Офіси продажу Працюємо з 9:00 до 19:00
без вихідних

Енергозберігаючі вікна - запорука тепла в будинку


Зробити житло більш затишним і утеплити його - мета всіх власників квартир в багатоквартирних будинках, а також власників приватної нерухомості. Одним із способів зберегти потрібну температуру в кімнатах і захистити їх від вуличного холоду є установка енергозберігаючих пластикових віконних систем.

Що таке енергозберігаючі пластикові вікна


Ключова складова вікна - це енергозберігаючий склопакет. Це склопакет, в якому одне або два скла мають спеціальне,  не видиме оку напилення найдрібніших частинок металів. Завдяки цьому скло отримує додаткову здатність відображати частину теплової енергії, а саме довгі теплові хвилі. Таке покриття називають низькоемісійним.

Низькоемісійне скло - це скло, що володіє низьким еміссівітетом, тобто низькою здатністю до поглинання і пропускання теплових хвиль. Висновок: чим менше показник еміссівітета скла, тим більше його здатність відображати отримане тепло назад.

Простіше кажучи, завдяки цій опції в холоди тепло залишається всередині приміщення, а в спеку менше тепла потрапляє ззовні, при цьому денне світло надходить, як і через звичайні склопакети.

Однак для максимального утеплення житлоплощі мало придбати енергозберігаючі склопакети, важливо також правильно вибрати ПВХ профіль. Кращими теплозберігаючих властивостями володіють пластикові системи з 5-7 камерами товщиною не менше 70 мм.

Також для енергозбереження важливий продуманий вибір фурнітури і професійний монтаж енергозберігаючих конструкцій. Щільне прилягання стулок виключає появу протягів, а якісна герметизація монтажних швів відчутно зменшує тепловтрати.

Енергозберігаюче скло і його види

Склопакет з енергозбереженням - це конструкція, в якій одне або два скла виконані з напиленням оксидів металу. Він на 30-50% тепліше звичайного аналога.

Енергозберігаючі склопакети бувають 2-х типів:

 • K-скло
 • I-скло

У першому варіанті  використовується скло з покриттям з оксидів металів. Це невід'ємна частина скла, що наноситься в процесі його виготовлення. Це так зване «тверде покриття». Такому склу не страшні механічні пошкодження, воно забезпечує гарний теплозахист в приміщенні.

I-скло (або Low-E, у виробників різні варіанти маркування, але означають одне і те ж), має покриття оксидів срібла, що наноситься на вже готове скло шляхом вакуумного напилення. Це так зване «м'яке покриття». Другий тип має більш високим рівнем теплозбереження, в силу чого використовується частіше. Пластикове вікно з таким енергозберігаючим склом чудово утримує тепле повітря і допомагає заощадити на опаленні.

Однокамерний склопакет з I-склом по теплозберігаючих властивостями не поступається звичайному двокамерному, і при цьому він дешевше.

Види заповнення енергозберігаючих склопакетів


При виготовленні склопакетів простір між ними заповнюють висушеним повітрям або спеціальними інертними газами. В енергозберігаючих пластикових вікнах застосовується:

 • Аргон
 • Криптон

Аргон має більш високу щільність, ніж у повітря, виключає появу конденсату, робить склопакет енергоефективним.

Криптон відрізняється ще більшою в'язкістю, а також щільністю, створюючи максимальний опір теплопередачі. Цей газ в 10 разів ефективніше аргону, служить на 30% довше нього, забезпечує потужний шумозахисний та теплозберігаючий бар'єр. Крім того, вартість криптону набагато вище, ніж ціна на його альтернативу, тому частіше в вікнах використовується аргон.

Інертний газ не проникає в приміщення і абсолютно безпечний!

Інертний газ працює «в парі» з I-склом. Він покращує роботу енергозберігаючих або мультифункціональних склопакетів.

Де рекомендується використовувати теплі склопакети і як перевірити наявність енергозберігаючого скла


В першу чергу енергозберігаючі вікна актуальні в таких будівлях:

 • Приватні будинки, котеджі
 • Житло в багатоквартирних будинках
 • Квартири з індивідуальним опаленням
 • Дитячі садки, ясла, школи
 • Приміщення з панорамними вікнами

Перевірити наявність в пакеті І-скла (з енергозбереженням) можна в такий спосіб. Необхідно запалити сірник, запальничку або свічку і піднести її до віконної конструкції. У звичайному вікні полум'я буде відображатися в одному відтінку, в склопакеті зі склом з енергозбереженням - одне з відображень має злегка рожевий колір.

Показником наявності газу в енергозберігаючому склопакеті є спеціальні клапани на дистанційній рамці.

Міфи про енергозберігаючі вікна


Іноді можна почути думку, що вікна з енергозберігаючим покриттям шкодять кімнатним рослинами і занадто затінюють приміщення. «Теплі» вікна не можуть нашкодити домашнім квітам, так як практично не поступаються класичним аналогам в кількості світла, що пропускається. Крім того, завдяки їм на підвіконні підтримується тепліша температура, що убезпечить рослини від замерзання.

До того ж, енергоефективні скла не перешкоджають проникненню денного світла в кімнату. Ультрафіолетове випромінювання вони пропускають менше, але в достатній для рослин кількості. При цьому такі скла відмінно захищають меблі від вицвітання.

Теплі вікна від «Орнет»

Якщо необхідно купити енергозберігаючі пластикові вікна за низькою ціною, а також з грамотною установкою, це можна зробити в компанії «Орнет». Ми пропонуємо актуальні акції, хороші знижки і гарантуємо професійне скління. Зателефонуйте нашим менеджерам - дізнайтеся про оптимальні рішення для вас.

Залиште заявку на розрахунок склінняі отримайте вигідну пропозицію!
Зручні способи оплати
 • Оплата онлайн
  І безготівковий розрахунок
 • Готівковий розрахунок
  В офісі або у Вас вдома
 • Розстрочка
  Без переплат і довідок
  від 3 до 6 місяців
 • Все про способи оплати
Ми Вам передзвонимо!
Залиште свій номер телефону, наш фахівець зв'яжеться з Вами в самий найближчий час
Хочете викликати досвідченого майстра по вимірах?
Вкажіть свої дані, ми Вам зателефонуємо і запишемо на зручний для Вас час!
Задайте питання спеціалісту!
Вкажіть свої дані, ми Вам зателефонуємо і відповімо найближчим часом
Зв'язатися з директором
Є побажання, скарги або питання?
Заповніть форму, Ваше повідомлення буде відправлено керівникові компанії!
Дякуємо що звернулися до нас!
Закрити вікно