Офіси продажу Працюємо з 9:00 до 19:00
без вихідних

Вікна REHAU - нові вікна в Києві і області

З великого асортименту віконних систем, пропонованих на ринку, на особливу увагу заслуговують вікна Rehau. Для їх виробництва співробітники німецького концерну розробили спеціальні суміші і конструктив, які повністю відповідають вимогам ISO. Крім надійності і довговічності, забезпечення високого рівня герметичності, вони відрізняються екологічною безпекою і багатофункціональністю.

Переваги профільної системи Rehau

Окна Рехау немецкого производителя во время эксплуатации способны обеспечить массу достоинств:

Вікна Рехау німецького виробника під час експлуатації здатні забезпечити масу переваг:

 • Теплоізоляція. Прекрасно підтримують комфортний температурний режим
 • Стійкість до різнохарактерних впливів атмосфери. Їм не страшна дія дощу, вітру, сонця
 • Герметичність. Забезпечують хороший захист від пилу і протягів
 • Довговічна надійність. Здатні зберігати високі експлуатаційні параметри на протязі більше 40 років
 • Звукоізоляція. Не пропускають вуличний шум
 • Екологічність. Не можуть завдати шкоди організму людини і природи.
 • Пожежна безпека. Використовуваний для виготовлення виробів, ПВХ відрізняється самозатухаючим властивостями
 • Естетичність. Дозволяє втілити самі нестандартні дизайнерські ідеї.
 • Простота обслуговування. На поверхні не накопичуються різнохарактерні забруднення за рахунок спеціального антистатичного покриття.

Різноманіття пропонованих профілів

Ми встановлюємо металопластикові вікна Рехау наступних систем:

Rehau Euro 60


Rehau Ecosol 60

детальніше

rehau euro 70 Киев


Rehau Euro 70

детальніше

rehau brlliant Киев


Rehau Brilliant

детальніше

Rehau Geneo Киев


Geneo

детальніше

Rehau Synego Киев


Synego

детальніше

 • Rehau Ecosol 60. Трикамерна з монтажною глибиною 60 мм. Характеризується відмінною комбінацією ціни і якості. Головне достоїнств - наявність ідеально гладкій поверхні з елегантними скосами в 150. Двоконтурне ущільнення максимально виключає протяги. Багатий асортимент кольорових виконань.
 • Rehau Euro 70. П'ятикамерна з конструктивною шириною 70 мм. Встановлюваний склопакет товщиною до 40 мм забезпечує прекрасну енергоефективність і захист від вуличного шуму і пилу. Система відрізняється хорошою протизламністю.
 • Rehau Brilliant. Головна відмінність - вишуканий дизайн. Забезпечується за рахунок мінімальної пористості поверхні. Пропонується з 3 видами профілю стулок: прямий зміщений, напівзміщений, що має елегантний округлений наплав, скошений напівзміщений.
 • Rehau Geneo. Інноваційна система концерну Рехау, завдяки своєму унікальному складу. Шестикамерна з монтажною глибиною 86 мм. Дозволяє втілювати в реальність самі нестандартні дизайнерські ідеї при максимальній висоті віконної конструкції.
 • Rehau Synego. При конструкційній глибині в 80 мм можна встановлювати склопакети шириною до 51 мм. Шестикамерна конструкція Рехау Синего при 3 контурах ущільнюівача здатна забезпечити максимально високі ізолюючі параметри. Може виготовлятися в широкому асортименті кольорових рішень, включаючи імітацію натурального дерева.

Порівняльні характеристики профілів Рехау

Параметри Rehau Euro 60 Rehau Euro 70 Rehau Brilliant Rehau Synego Rehau Geneo 
Монтажна глибина 60 мм 70 мм 70 мм 80 мм 86 мм
Кількість камер 3 5 5 6/7 6
Товщина склопакета 24 та 32 мм 24, 32 та 40 мм 24, 32 та 40 мм 42, 50 мм 44, 52 мм
Колір ущільнювача чорний сірий білий чорний сірий білий чорний сірий білий чорний сірий білий чорний сірий білий
Шумоізоляція, дБ 36 43 43 46 50
Контурів ущільнення 2 2 2 2/3 3
Теплоізоляція, м2°С/Вт 0,66 0,73 0,97 1,0 1.07
Фурнітура Maco (Австрія)  Winkhaus (Німеччина) Siegenia (Німеччина) Maco (Австрія)  Winkhaus (Німеччина) Siegenia (Німеччина) Maco (Австрія)  Winkhaus (Німеччина) Siegenia (Німеччина)   Siegenia Titan (Німеччина) Winkhaus (Німеччина) Siegenia Titan (Німеччина) Winkhaus (Німеччина)
Ламінація, фарбування Так Так Так Так Так
Клас зламостійкості  RC2 до RC3 до RC3 до RC3 до RC3

Робимо оптимальний вибір

Системи вікон Рехау добре продумані і підходять для різних видів об'єктів.

Потрібно облаштувати віконний отвір в неопалюваному приміщенні або засклити балкон - краще встановити Rehau Ecosol 60 або Euro 70

Ваша квартира распложена в шумній частині міста - ідеально підійдуть Rehau Brilliant і Synego

 

Ви хочете зрадити екстер'єру та інтер'єру свого приватного будинку вишукану стильність - придбайте Rehau Brilliant. А вікна системи Rehau Geneo прекрасно підходять для пасивних будинків.

 

Ми пропонуємо широкий перелік віконних систем Rehau. Це дозволяє без проблем підібрати виріб під будь-який розмір віконного отвору, Ваші персональні вимоги і смакові переваги.

З чого складається вартість вікон Rehau

Статистика показує, що в ціні вікон профіль становить лише приблизно 24%. Іншу частку в вартості займають склопакети, фурнітура, комплектуючі, монтажні роботи.

Додаткова комплектація

Ми використовуємо додаткові елементи, необхідні для зручного і надійного використання: утеплений підставочний профіль, заглушка паза штапика, віконні ручки Hoppe, австрійська і німецька фурнітура Maco, Siegenia і Winkhaus. Використовуємо армування вікон - П-образне, тільки оцинкованими металевими профілями товщиною від 1,5 мм

Додаткові послуги

Енергозбереження. Застосування в металопластикових німецьких вікнах Рехау енергозберігаючих та мультифункціональних склопакетів зберігає до 96% тепла в приміщеннях, значно зменшуючи експлуатацію опалювальних пристроїв.

 

 

 

Професійний монтаж.

Перевірений кваліфікований монтаж, здійснюваний майстрами нашої компанії, дає можливість в кілька разів підвищити звуко-і теплоізоляційні параметри вашого вікна.

 

 

Фурнітура. Встановлюємо тільки високоякісну фурнітуру та ручки Maco, Siegenia, Winkhaus, Roto, Hoppe.

 

 

 

Протизламність. Статистика показує, що значна частка (понад 72%) проникнень в квартири і приватні будинки здійснюється за рахунок злому фурнітури. Оснащуючи свої вікна Rehau висококласної противовзломной системою, ми виключаємо по максимуму будь-яку незаконного «попадання» в ваше житло.

 

Аксесуари. Ви хочете оформити вікна в нетривіальном дизайні? Ми готові надати багатий асортимент аксесуарів для втілення вашої мрії: жалюзі, ролети, підвіконня, ручки.

 

 

Як перевірити справжність профілю Rehau

Щоб переконатися в достовірності пропонованого профілю, досить зробити наступне:

 • Переконатися в наявності на торці стулки лазерного маркування, а саме назву системи Рехау. Вона повинна повторюватися на всій довжині через 25 см.
 • Перевірити присутність на імпостами дрібної маркування, яка відображатиме серію профілю, номер партії.
 • Маркування серійного номера на торці рами повинна повторюватися кожні 50 см.
 • Переконатися, що різноманітні добірні пластикові елементи мають таку ж колірну гамму, як і у самої рами.

Які потрібно купити вікна «Рехау»,щоб забезпечити максимальну шумоізоляцію?

Для обмеження проникнення шуму в приміщення необхідно поставити вікна з максимальною кількістю повітряних камер і конструктивною глибиною. До того ж такий профіль енергоефективний: за рахунок щільного прилягання рами можливість виникнення протягів буде зведена до мінімуму. Конструкція з найбільшою кількістю камер (шість або сім в одній стулці) - Synego і Geneo. Інші вікна Rehau містять від трьох до шести камер. Для максимальної шумоізоляції краще, щоб одне із стекол було товщиною 6 мм, в ідеалі - триплекс.

Хочу купити вікна «Рехау»: від яких характеристик буде залежати ціна?

Практично чверть ціни вікна Rehau в Києві припадає на профіль. Решта - фурнітура, склопакети, деталі комплектації і монтаж. Використання високоякісної німецької фурнітури, ущільнювачів, армування профілю забезпечує протизламність, додаткову звуко- і теплоізоляцію. Монтаж представниками компанії гарантує тривалу експлуатацію конструкції без необхідності постійної профілактики.

Наскільки вікна «Рехау» безпечні?

По-перше, пластикові вікна Rehau екологічні - вони не шкодять здоров'ю людей, не виділяють канцерогени, коли їх нагріває сонце. По-друге, ці конструкції пожежобезпечні, оскільки при їх виготовленні використовують незаймистий і самозатухаючий матеріал (ПВХ). По-третє, вони по-справжньому надійні, не деформуються під впливом атмосферних явищ, здатні справно функціонувати протягом сорока і більше років. Важливо також і те, що вікна Rehau мають привабливий зовнішній вигляд.

Якщо ви хочете встановити вікна Рехау в Києві - звертайтеся в нашу компанію!

Як купити нові вікна?

Залиште заявку на розрахунок склінняі отримайте вигідну пропозицію!
Ми Вам передзвонимо!
Залиште свій номер телефону, наш фахівець зв'яжеться з Вами в самий найближчий час
Хочете викликати досвідченого майстра по вимірах?
Вкажіть свої дані, ми Вам зателефонуємо і запишемо на зручний для Вас час!
Задайте питання спеціалісту!
Вкажіть свої дані, ми Вам зателефонуємо і відповімо найближчим часом
Зв'язатися з директором
Є побажання, скарги або питання?
Заповніть форму, Ваше повідомлення буде відправлено керівникові компанії!
Дякуємо що звернулися до нас!
Закрити вікно