Офіси продажу Працюємо з 9:00 до 19:00
без вихідних

Мобільний офіс

Послуга "Мобільний офіс" - покупка пластикових вікон і дверей не виходячи з дому!

Якщо Ви хочете зробити замовлення дистанційно, то достатньо зателефонувати за контактним телефоном або залишити заявку на сайті.

 • Наступним кроком стане дзвінок від нашого менеджера, який обговорить з Вами не тільки зручний час і місце, але і уточнить деякі деталі, що стосуються Ваших побажань і підбору ідеального вікна.
 • Замірник приїде до Вас в призначений день і погоджений час.
 • Огляне вікно (двері, балкон, лоджію і т.д.) і зробить виміри, погодить з вами бажану конфігурацію і комплектацію.
 • Далі менеджер прораховує замовлення (якщо потрібно, то конструкції прораховуються в різних варіантах конфігурацій, профілів, склопакетів, фурнітури, комплектуючих і т.д.). Таким чином формується точна сума замовлення.
 • Далі складається Договір, в якому фіксується вартість, терміни і всі параметри замовлення, з переліком додаткових робіт. Способи дистанційного укладання договору і передачі оригіналів документів ми обговорюємо і погоджуємо з клієнтом.
 • Далі оплачується аванс, прописаний в договорі. Способи оплати - безготівкова оплата на карту або на розрахунковий рахунок. Крім того, можливий банківський кредит і розстрочка.

Ми працюємо як з приватними замовниками, так і з підприємствами, можлива оплата за безготівковим розрахунком з ПДВ.

Для укладення договору можна скористатися послугою «мобільний офіс», а можна приїхати до нас в офіс, і в офісі отримати консультацію, подивитися зразки і укласти договір. В цьому випадку можлива також оплата за договором готівкою.

Таким чином можна замовити всю нашу продукцію: вікна, двері, перегородки, всі види робіт на балконі, жалюзі, підвіконня, ролети, москітні сітки, ремонт вікон.

Залиште заявку на розрахунок склінняі отримайте вигідну пропозицію!

Основні етапи покупки вікон

 • Замір
  До вас виїжджає досвідчений майстер, знімає точні мірки з віконних та дверних пройомів, він враховує специфіку майбутнього монтажу, представляє приблизний кошторис. При замовленні конструкцій з монтажем завмер по Києву і Борисполю виконується безкоштовно.
 • Індивідуальний підбір
  Ви отримуєте професійну консультацію, який профіль, склопакет і фурнітуру краще вибрати, з огляду на специфіку приміщення, бюджет, умови навколишнього середовища.
 • Розрахунок вартості
  Вам на затвердження надається детальна специфікація із зазначенням всіх комплектуючих і робіт по їх установці. Після узгодження витрат підписується договір, в якому обумовлюються строки робіт, обов'язки, права замовника і виконавця, ціна євро вікна, повна вартість проекту.
 • Установка
  Відбувається за стандартами, з дотриманням технології, виконується професійними монтажниками. Після закінчення всіх робіт монтажники самі виносять демонтовані, старі конструкції та сміття від демонтажу на сходову клітку.
 • Гарантійне обслуговування
  При укладанні договору клієнт отримує вичерпну інструкцію з використання конструкцій, догляду за ними, своєчасному обслуговуванню. Протягом гарантійного періоду наші робочі в будь-який час при необхідності проводять обслуговування, заміну, регулювання фурнітури, заміну склопакетів і ущільнювачів.
Зручні способи оплати
 • Оплата онлайн
  І безготівковий розрахунок
 • Готівковий розрахунок
  В офісі або у Вас вдома
 • Розстрочка
  Без переплат і довідок
  від 3 до 6 місяців
 • Все про способи оплати

Як купити нові вікна?

Ми Вам передзвонимо!
Залиште свій номер телефону, наш фахівець зв'яжеться з Вами в самий найближчий час
Хочете викликати досвідченого майстра по вимірах?
Вкажіть свої дані, ми Вам зателефонуємо і запишемо на зручний для Вас час!
Задайте питання спеціалісту!
Вкажіть свої дані, ми Вам зателефонуємо і відповімо найближчим часом
Зв'язатися з директором
Є побажання, скарги або питання?
Заповніть форму, Ваше повідомлення буде відправлено керівникові компанії!
Дякуємо що звернулися до нас!
Закрити вікно