Назад

Відновлення укосів

Після установки пластикових вікон і дверей існує ще один етап: обробка укосів. Вона повинна бути виконана як всередині, так і зовні вікна.

Укіс - це торець стіни що примикає безпосередньо до рами вікна або двері. При демонтажі старих рам він частково деформується. Внутрішні укоси обов'язково треба закрити і обробити не тільки для краси, а й для нормальної герметичності, тепло- і шумоізоляції віконної конструкції в цілому. Крім того, зовні вікна після установки нових вікон залишається монтажна піна, яка з часом через вплив ультрафіолету і температурних коливань руйнується. Тому зовнішні укоси також потрібно ремонтувати після монтажу вікон, щоб захистити монтажний шов. На балконах і лоджіях зовнішній монтажний шов закривають зазвичай різного роду нащельниками: самоклеючими пластиковими смугами або спеціально вигнутими металевими куточками.

Внутрішні укоси на вікнах можна обробляти вологостійким гіпсокартоном, штукатуркою, сендвіч-панелями.

Гіпсокартонні укоси

Це досить економічний спосіб, має свої плюси і мінуси. Плюсом є екологічність, помірна ціна таких укосів, особливо якщо для укосів можна використовувати обрізки гіпсокартону, що залишилися після ремонту квартири, а також те, що такі укоси легко можна відреставрувати. Мінусом можна вважати необхідність підфарбовувати такі укоси кожні років 2-3 і тривалість оздоблювальних робіт.

Оздоблення проводиться так. Зрізають залишки монтажної піни і видаляють стару штукатурку. Всю площу укосу обробляють протигрибковим сумішшю, це потрібно обов'язково. Потім встановлюють панелі з вологостійкого гіпсокартону, вирізані за розміром, простір між гіпсокартоном і укосом заповнюють утеплювачем і монтажною піною. Після висихання монтажної піни зрізають її залишки, гіпсокартон гарантують і фарбують, зазвичай миється акриловою фарбою. На завершення на кут укосу і стіни клеять пластиковий куточок.

Штукатурка укосів

Це самий звичний і найміцніший спосіб обробки. Вартість таких укосів може варіюватися в залежності від якості використовуваних матеріалів, глибини укосів і ступеня їх руйнування.

При проведенні малярних робіт вікна і підвіконня необхідно захистити плівкою. Не можна тільки приклеювати її до рами скотчем, краще використовувати малярську стрічку.

При штукатурної обробки укосів їх заповнюють цементно-піщаним розчином або гіпсовою штукатуркою, вирівнюють. Потім цементно-піщаний розчин затирають, а гіпсову штукатурку для остаточного вирівнювання поверхні зачищають спеціальною вологою губкою і загладжують широким шпателем. Коли поверхня повністю висохне, її потрібно покрити гідроізоляційною сумішшю. Потім укоси фарбують.

Укоси з сендвіч-панелей

укоси на вікна

Це мабуть самі довговічні, прості в догляді, міцні укоси і таки що швидко встановлюють. Вони мають високу тепло- і звукоізоляцію, не потребують додаткового фарбування, легко миються. Крім того, вони мають рівний колір і поверхню, і їх можна встановлювати відразу після установки пластикових вікон, але краще - на наступний день. Для здоров'я сендвіч-панелі абсолютно безпечні.

Сендвіч-панелі (ПВХ) - це спеціальні панелі, які складаються з двох шарів пластика і спіненого пінополістиролу (утеплювач) між ними.

Як і в перших двох випадках, поверхню укосу звільняють від старої штукатурки, фарби,  зрізають монтажну піну яка виступає. Поверхню обробляють протигрибковою сумішшю, герметизують монтажні шви. Монтують підготовлені сендвіч-панелі, простір між ними і укосом заповнюють монтажною піною, встановлюють декоративні куточки, стики укосів і рами герметизують. Весь процес установки займає від півтори до трьох годин.

Щоб замовити обробку укосів, Ви можете зв'язатися з нами за телефонами, вказаними на сайті!

Залиште заявку на замір!
Ви отримаєте точні заміри та розрахунок вартості

Наші контакти

МИ ПРАЦЮЄМО ТАК:

Відповідаємо на дзвінки - щоденно: з 9:00 до 20:00.

Офіс працює: з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 19:00. 

ГРАФИК РАБОТЫ:
Потрібна консультація фахівця ?