Офіси продажу Працюємо з 9:00 до 19:00
без вихідних

Прибудови, веранди

Пристройки к домам позволяют дом, построенный по типовому проекту, наделить индивидуальностью, дают владельцам новые возможности, добавив полезных метров. Наличие веранды делает загородный дом просторнее и во многом привлекательнее. Терраса или веранда могут стать местом отдыха или приема гостей, а в утепленном варианте и полноценной гостевой комнатой. Веранды превращают в большие комнаты на улице, часто чтобы разместить там барбекю, стол или летнюю кухню.

Прибудови до будинків дозволяють будинок, побудований за типовим проектом, наділити індивідуальністю, дають власникам нові можливості, додавши корисних метрів. Наявність веранди робить заміський будинок просторіше і багато в чому привабливіше. Тераса або веранда можуть стати місцем відпочинку або прийому гостей, а в утепленому варіанті і повноцінної гостьовою кімнатою. Веранди перетворюють на великі кімнати на вулиці, часто щоб розмістити там барбекю, стіл або літню кухню.

Ми з радістю візьмемося за будівництво веранди відкритого або закритого типу, створивши місце, де ви зможете проводити години разом зі своєю сім'єю або друзями. Надбудова може бути зведена і в різних рівнях: як на першому поверсі, так і на другому.

Для наших замовників мі виконуемо будівництво тераси або прибудувати веранду до вже побудованого будинку. Бажаєте зробити будинок більше або отримати в своє користування приміщення спеціалізованого призначення? У нас ви можете замовити прибудову до будинку. Причому, додаткова прибудова може бути як житлової, так і нежитлової (технічного призначення), в залежності від переслідуваних вами цілей. Це може бути і окремо стоїть споруда - наприклад, будка охорони. Наша компанія виконає ваше замовлення на найвищому рівні в найкоротші терміни за привабливою ціною.

 

Будка охраны в частном доме Пристройка в частном доме
Будка охраны Крытая терраса на втором этаже
Ми Вам передзвонимо!
Залиште свій номер телефону, наш фахівець зв'яжеться з Вами в самий найближчий час
Хочете викликати досвідченого майстра по вимірах?
Вкажіть свої дані, ми Вам зателефонуємо і запишемо на зручний для Вас час!
Задайте питання спеціалісту!
Вкажіть свої дані, ми Вам зателефонуємо і відповімо найближчим часом
Зв'язатися з директором
Є побажання, скарги або питання?
Заповніть форму, Ваше повідомлення буде відправлено керівникові компанії!
Дякуємо що звернулися до нас!
Закрити вікно