Назад
Про фірму

Досвід - надійність і якість

Фірма «Орнет» займається виробництвом металопластикових вікон з 2004 року. Наша головна мета - випуск тільки високоякісної продукції, чіткі терміни виконання робіт і професійна організація всього циклу виробництва. Протягом усіх років роботи ми використовуємо тільки якісні матеріали і комплектуючі для випуску нашої продукції.

Різноманітність вибору

Звернувшись в нашу фірму, Ви зможете вибрати ті металопластикові конструкції, які підходять саме Вам і Вашому бюджету. Наші консультанти допоможуть Вам у виборі, розповівши про відмінності і переваги різних вікон ПВХ. Це дає можливість порівняти і вибрати найбільш підходящий варіант.

Ми постійно розширюємо свій асортимент. Нашим клієнтам ми пропонуємо також виготовлення меблів на замовлення: шафи-купе, кухні, вітальні, дитячі. Все це, як і пвх конструкції, виробляються з якісних матеріалів, з надійною фурнітурою.

Власне виробництво

Наше виробництво вікон і дверей ПВХ базується на автоматичному обладнанні фірми MURAT. Склопакети виготовляються на повністю автоматизованій лінії, що забезпечує герметичність, надійність і довговічність нашої продукції. Ми виробляємо ПВХ конструкції за типовими і індивідуальними проектами. Виготовляємо і встановлюємо нестандартні вікна та двері ПВХ за кресленнями і ескізами клієнтів. Створюємо різноманітні кольорові рішення.

Наш колектив завжди чекає вашого дзвінка або візиту, допоможе професійною порадою з вибором того варіанту скління, який підійде саме Вам, а ціни у нас найприйнятніші - Ваші вікна тут!

Ми гарантуємо своїм клієнтам мінімальні терміни виготовлення, наскільки вони можливі. З легкістю беремося за нестандартні замовлення.

Вся продукція має сертифікати якості.

Для партнерів фірми «Орнет»

Якщо ви зайшли на наш сайт, тому що:

 • виконуєте комплексні ремонти житлових та офісних приміщень;
 • займаєтеся будівництвом «під ключ»;
 • шукаєте оптимальне рішення по склінню вікон, терас, лоджій;
 • вас цікавлять пластикові вікна, засклення, і все, що з ними пов'язано - то ви знайшли свого партнера!

Наша компанія співпрацює з будівельними фірмами і виконробами.
Ми розуміємо, яку роль відіграє для Вас вибір постачальника. Співпраця з нами завжди буде ефективним, тому що ми виробляємо якісну продукцію в точно обумовлені терміни, і виконуємо всі свої зобов'язання перед клієнтами. Співпрацюючи з нами, ви будете позбавлені таких «бонусів», як: перегляд графіків робіт через порушення термінів поставки, довгий розгляд для усунення дефектів, ну і багато іншого. В результаті Ви економите свій час і гроші, і, в кінцевому рахунку, бережете власну репутацію і нерви клієнта.

Аргументи на користь співпраці з фірмою «Орнет»:

 • Співпраця і підтримка на будь-якій стадії роботи;
 • Ми проводимо постійні моніторинги цін на ринках і стежимо, щоб наші ціни були цікаві для Вас при дотриманні відмінної якості;
 • Ми виробляємо металопластикові конструкції будь-якої складності;
 • Швидке виконання замовлень;
 • Наша компанія - надійний партнер. В асортименті фірми «Орнет» є все, що може зацікавити Вас!
  Ми завжди раді бачити Вас в особі наших партнерів!

Ми завжди раді бачити Вас в особі наших партнерів!

Залиште заявку на замір!
Ви отримаєте точні заміри та розрахунок вартості

Наші контакти

МИ ПРАЦЮЄМО ТАК:

Відповідаємо на дзвінки - щоденно: з 9:00 до 20:00.

Офіс працює: з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 19:00. 

ГРАФИК РАБОТЫ:
Потрібна консультація фахівця ?