Назад
Гаражні секційні ворота – зручність і захист

Секційні ворота, по простішому визначенню - це ворота в гараж, що піднімаються під стелю.

секційні гаражні ворота

Секційні гаражні ворота ми виготовляємо за індивідуальним замовленням, відповідно до розмірів отвору, вимогами до загального вигляду, способу монтажу, з іншими параметрами, необхідними клієнтам.

Секційні ворота на гараж ціна

Секційні ворота є з'єднаними між собою секціями, що утворюють полотно. Вся конструкція рухається по напрямних, які зафіксовани по краях отвору і заведени до стелі гаражного приміщення. Під час відкривання воріт секції йдуть під перекриття, розташовуючись під стельової зоною.

Секційні ворота в гараж Алютех

Ці ворота застосовуються в гаражах приватних будинків, офісних центрів, промислових підприємств, підземних автосервісах, автомийках, паркінгах і складах. Секційні ворота дуже фунцкіональни і зручні, виготовляються в різних декорах, і це робить їх дуже популярними. Компанія «Орнет» виготовляє, а також монтує ефективні секційні гаражні ворота з матеріалів від провідних європейських марок за помірними цінами.

Ми працюємо з брендами Алютех (Білорусь), Дорхан (Чехія), Gant (Чехія), Hormann (Німеччина).  

Типи секційних воріт

За способом управління такі конструкції можуть бути:

  • Механічними
  • Автоматичними

У першому варіанті секційні ворота для гаража можна легко відкривати вручну, для цього необхідно зусилля, що дорівнює 10-20 кг. Вага їх полотна повністю скомпенсована  спеціальним пружинним механізмом.

У другому варіанті можливість ручного управління залишається, і додається автоматика. Управління секційними воротами здійснюється за допомогою електроприводу.

Базова комплектація секційних гаражних воріт

Ключовими елементами секційних воріт є:

  • Каркас
  • Полотно
  • Система балансування частин конструкції
  • Механізм управління

Каркас секційних воріт являє собою збірну конструкцію, що складається з горизонтальних і вертикальних профільних напрямних. Полотно складається з окремих секцій, скріплених проміжними і бічними петлями. Секції секційних гаражних воріт виконані з сталевих оцинкованих профілів з пенополіуретановим наповненням. Товщина панелей може бути 40 і 45 мм. Панелі секційних воріт комплектуються полімерним EPDM-ущільнювачем, з високою механічною еластичністю і міцністю, навіть при низьких температурах.

Секційні ворота Алютех

Балансировочна система може мати дуплексні пружини розтягування, що знаходяться в опорних стійках, або торсіонні пружини, а також подвійні ізольовані троси. Управління секційними воротами може здійснюватися механічним або електричним приводом.

В якості додаткової комплектації ворота металеві секційні можуть оснащуватися вікном, хвірткою, елементами автоматичного управління.

Обов'язково в комплектації секційних воріт існує також система захисту від падіння полотна при поломці пружини і система від піддомкрачування.

Варіанти дизайну систем секційних воріт

В «Орнет» можна замовити гаражні секційні системи, виготовлені з наступних видів панелей: Фільонка, М-гофр, L-гофр, S-гофр, Хвиля.

ролетні секційні ворота ціна

За типом поверхні можна вибрати: гладкі, шорсткі і панелі з текстурою дерева.

Можливе забарвлення секційних воріт як в поширені кольори (темний, золотий дуб, махагон, венге), так і в широкий спектр варіантів забарвлення за шкалою RAL.

Ворота та роллети можна придбати в розстрочку 0%
Зателефонуйте нашому менеджеру по телефону: 0957440294
Дізнайтеся ціну на ворота за вашими розмірами!
Способи монтажу воріт секційного типу

Існує кілька видів монтажу гаражних секційних систем. Самі основні:

 • Стандартний. При цьому полотно секційних воріт піднімається за рівнем одвірок (перемички над отвором).
 • Низький. Якщо одвірок менше ніж необхідно, роблять низький монтаж. При цьому вал з пружинами розташовується ззаду, в глибині гаража.
 • Високий. Якщо одвірок у гаража не менше 0,5 м, то можна виконати високий монтаж, при якому секційні гаражні ворота піднімаються до самої стелі наскільки це можливо, і після цього ховаються паралельно стелі.
Плюси секційних воріт
 • Герметичність, стійкість  до промерзання в силу конструктивних особливостей
 • Термін служби до 25 років без витрачання часу на ремонти
 • Відмінна тепло-, звукоізоляція
 • Компактність, в складеному вигляді не займають місце, не заважають в'їзду - виїзду транспорту
 • Сполучуваність з різними прорізами
 • Простота, зручність і безпеку в користуванні
 • Захист від злочинного проникнення
 • Гарний дизайн (понад 20 кольорів за шкалою RAL, кілька типів панелей на вибір)
Купити секційні ворота: від чого залежать ціни

Розцінки на секційні гаражні ворота залежать від габаритів полотна, бренду виробника, типу монтажу, кольору панелей, наявності додаткових функцій - автоматики, вікон і хвіртки, антивандальной, антикорозійного захисту та нестандартного забарвлення. До того ж, остаточну вартість формує потребу в демонтажних, монтажних роботах, а також дальність доставки продукції.

У фахівців «Орнет» можна придбати за вигідною ціною ворота гаражні Алютех, продукцію марок Гант, Дорхан і Хьорман. При установці конструкцій використовуються високоякісні комплектуючі, фурнітурні елементи і допоміжні матеріали. Ми виготовляємо воротні системи різних розмірів, функціональності і дизайну за індивідуальним побажанням клієнтів. Всі роботи виконуються майстрами з багаторічним професійним досвідом. Для замовників діють хороші акції, тривала гарантія, чудові знижки, а також зручна доставка.

Замовте ворота для вашого гаража в «Орнет» - зробіть його більш затишним і безпечним з прекрасною економією! Дивіться також: Пластикові вікна, Захисні ролети

Наші контакти

МИ ПРАЦЮЄМО ТАК:

Відповідаємо на дзвінки - щоденно: з 9:00 до 20:00.

Офіс працює: з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 19:00. 

ГРАФИК РАБОТЫ:
Потрібна консультація фахівця ?