Назад

Пластикові вікна в Києві від компанії Орнет

Якщо Ви робите ремонт у новій квартирі і хочете замінити пластикові вікна на надійні і теплі, будуєте новий будинок, ремонтуєте офісні приміщення, або ви - молода сім'я, яка потребує хороших вікнах за доступною ціною - з комплексом робіт в нашій компанії Ви отримуєте зручні, надійні , безпечні і функціональні вікна пвх. Купити вікна, двері, комплектуючі можна, замовивши як їх виготовлення, так і повний пакет послуг з доставки та встановлення конструкцій «під ключ».

Ціни на типові конструкції

Двухстворчасте вікно з поворотно-відкидною стулкою

Розстрочка 0%
solutions/1September2021-13:44/okno-2-stv-small_3.png
від 1260 грн./міс
Двухстворчасте вікно з поворотно-відкидною стулкою
Профіль 1-камерний 2-камерний 2-кам. енергосбер.
OpenTech 60 3779 4375 4518
 Rehau 60 4610 5357 5386
 Rehau 70 5068 5832 6063
 Salamander Streamline 5427 5995 6134
 Decco 70 4348 4918 5061

 Ширина 1200 мм, висота 1380 мм

Трьохстулкове вікно з поворотно-відкідною стулкою

Розстрочка 0%
solutions/1August2021-23:38/okno-3-stv-small-2.png
від 1858 грн./міс
Трьохстулкове вікно з поворотно-відкідною стулкою
Профіль 1-камерний 2-камерний 2-кам. енергозбереження
OpenTech 60 5572 6555 6791
 Rehau 60 6388 7620 7997
 Rehau 70 7028  8280 8660
 Salamander Streamline  7583  8521 8753
 Decco 70  6131  7071 7306

Ширина 1850 мм, высота 1380 мм

Балконний блок з поворотно-відкідними дверима

Розстрочка 0%
solutions/1September2021-13:40/balkon_blok_3.jpg
2133 грн./міс
Балконний блок з поворотно-відкідними дверима
Профиль 1-камерный 2-камерный 2-кам. энергосбер.
OpenTech 60 6399 7458 7720
 Rehau 60 7563  8973  9407
 Rehau 70  8161  9535  9960
 Salamander Streamline  8940  9981  10239
 Decco 70  7139 8162  8424

Ширина 1800 мм, высота 2050 мм

Як правильно вибрати вікна і двері - основні компоненти

Вибір профілю

solutions/2August2021-7:23/rehausynego-80.jpg
Вибір профілю

У нашому асортименті кращі марки металопластикових вікон пвх, чиє якість визнано в багатьох країнах: Salamander, REHAU, Brugmann, DECCO. Профілі і комплектуючі для виробництва поставляються з Польщі, Німеччини, Австрії. В асортименті є також дуже привабливі за своїми характеристиками українські виробники: OpenTech, WDS, Steko. Ми скрупульозно ставимося до якості продукції, тому на все пластикові вікна є сертифікати. Віконні профілі, склопакети, фурнітура виробляються за суворими європейськими стандартами.

Види відкривання вікон

solutions/2August2021-7:20/okno-dvustvorchatoe.jpg
Види відкривання вікон

Принцип відкривання - один з важливих параметрів вибору вікна ПВХ. На нього впливають площа приміщення, поверховість будинку, можливість догляду за ним, наявність примусової вентиляції. Ми пропонуємо клієнтам замовити пластикові вікна наступних видів:

 • Глухе. Найпростіше і недороге вікно. Його не можна відкрити, форма може бути будь-яка: прямокутна, арочна, кругла і т.д
 • Поворотна стулка. Передбачає відкривання стулок всередину приміщення
 • Поворотно-відкідна стулка. Стулка відкривається і відкидається на провітрювання. Найпоширеніший вид відкривання. Зручно користуватися, а різниця в ціні між поворотною і поворотно-відкидний стулками незначна. Крім того, в цьому випадку краще працює фурнітура
 • Відкидне вікно. Стулка відкидається як фрамуга, зверху для безпечного провітрювання. Зазвичай таке відкривання роблять в стулках де ширина істотно більше висоти.
 • Імпостне вікно. Дві стулки відкриваються і відкидаються, між ними є вертикальна перегородка (імпост).
 • Штульпове відкривання. Дві стулки відкриваються всередину, і між ними немає перегородки - імпоста. Фурнітура встановлюється прямо на стулках. Одна стулка основна, поворотно-відкидна, друга тільки поворотна, і на ній немає віконної ручки.
 • Розсувна стулка. Стулка від'їжджає убік по спеціальних напрямних.
   
  Порада: при виборі між поворотним і поворотно-відкидним відкриванням краще вибрати друге, будь то віконна стулка або балконні двері. Навіть якщо Ви абсолютно точно впевнені, що не будете відкидати стулку, поворотно-відкидна фурнітура набагато надійніше і герметичніше, а різниця в ціні незначна.

Склопакети

solutions/2August2021-7:17/dg6.png
Склопакети

Однокамерний - складається з двох стекол. Зазвичай використовують при склінні балконів, літніх кухонь, гаражів та інших приміщень де не високі вимоги до теплозбереження.

Двокамерний - складається з трьох стекол. Забезпечує надійну тепло- і шумоізоляцію, найчастіше використовується в квартирах і офісах, на утеплених лоджіях.

Шумозахисний - для істотного шумозаглушення застосовуються стекла різної товщини, стекла - триплекс.

Енергозберігаючий - застосовується одне із стекол з напиленням іонів срібла. Завдяки такому покриттю краще відображає тепло всередину приміщення. Всередині можливе заповнення інертним газом. Рекомендований до використання в склінні квартир.

Ударостійкий - стійкий до механічних пошкоджень. Застосовують стекла з броньованої плівкою, або триплекс.

Мультифункціональний - два скла в конструкції спеціальні, сонцезахисне і енергозберігаюче. Мультифункціональні склопакети у вікнах пвх взимку зберігають тепло в будинку, а влітку навпаки, не пропускають зайве тепло всередину приміщення.

Якісна фурнітура - безпека і комфорт

solutions/2August2021-7:11/Furnitura-k-oknam-PVH_site.jpg
Якісна фурнітура - безпека і комфорт

Важливість фурнітури неможливо переоцінити. Вона відповідає за роботу віконних стулок. Неякісна фурнітура може привести до провисання стулок, негерметичності пластикового вікна, і до проблем в відкриванні та закриванні. У виробництві вікон ми використовуємо фурнітуру кращих європейських виробників.

Австрійська фурнітура Масо - надійна і дуже зручна. Всі елементи фурнітури зроблені в Австрії. Ця фурнітура має кілька варіантів комбінацій, тому під будь-яке вікно пвх підбираємо правильне рішення. У виробництві Maco застосовують високоякісні сталь і сплави для всіх фурнітури елементів, пластик для декоративних ковпачків і покриттів. Фурнітура має 40 000 циклів замикання і гарантію від виробника 10 років.

Фурнітура Siegenia-Aubi (Німеччина) має системи Titan AF і FAVORIT. Вона характеризується зручністю та простотою використання, має високий рівень антикорозійного захисту, великий асортимент додаткових опцій. Виробником заявлена можливість 25 000 циклів замикання.


Фурнітура для вікон Roto NT - фурнітура від одного з провідних світових виробників. Відрізняється антикорозійним покриттям RotoSil новітньої розробки, що забезпечує найвищу стійкість до корозії. У базовій комплектації фурнітура вже має протизламні елементи. Фурнітура Roto має велику кількість додаткових елементів для різних потреб. Це фіксатори стулки, можливість установки різних ступенів противовзломности, провітрювачі з кількістю положень від 2 до 12, електронні датчики контролю, та інші різноманітні елементи. Фурнітура має 40 000 циклів замикання і гарантію виробника 10 років.

Колір на вибір

solutions/2August2021-10:41/colored_site.png
Колір на вибір

Ви вибираєте колір вікон на свій смак. Пластикові вікна можуть бути, білими, ламінованим «під дерево» або пофарбованими в будь-який колір за шкалою RAL: синій, зелений, якій завгодно. Найпопулярніша ламінація - в точності повторює фактуру дерева. Одним з найпопулярніших зараз кольорів ламінації і забарвлення також є антрацит, зі структурою або гладкий. Потрібний колір пвх конструкцій можна вибрати у нас в каталозі.

solutions/2August2021-11:16/remont-okon-icon-1.jpg

Професійний замір

Від правильного виміру залежить, в тому числі, і якість установки, і надійність роботи конструкції, і підбір всіх додаткових елементів. Крім самих висоти і ширини отвору, враховують багато деталей: матеріали стін, кривизну отворів, на якому поверсі знаходиться об'єкт, при необхідності - можливість підйому конструкцій вручну.

Правильний монтаж

Важливі акуратність і суворе дотримання технології монтажних робіт. Від якості виконаного монтажу залежить подальша робота всієї пвх конструкції. Щоб не допустити порушення геометрії пвх вікна, продування, обмерзання склопакетів, появи цвілі на укосах - важливо ретельно вибирати, хто буде відповідати за весь комплекс робіт. Наша компанія виконує також теплий монтаж, із застосуванням стрічок ПСУЛ, паро- та гідробар'єру.

Гарантийне і послегарантийне обслуговування

Ми надаємо безкоштовне гарантійне обслуговування в рамках, прописаних у договорі. Протягом гарантійного терміну ми обслуговуємо, ремонтуємо віконні, дверні конструкції. Можливо післягарантійне обслуговування, ремонт, регулювання фурнітури, усунення неполадок при експлуатації. Після монтажу клієнт отримує детальний інструктаж щодо правил догляду та використання конструкцій ПВХ.

Обов'язково звертайте увагу при укладанні договору, щоб були вказані всі послуги, які Ви замовляєте. Необхідно також отримати від постачальника специфікацію на Ваше замовлення. Будьте уважні навіть до дат, які вказують в договорі. Недобросовісні постачальники «хитрують», щоб потім зняти з себе відповідальність за безкоштовним гарантійного обслуговування.

Вікна ПВХ з додатковими характеристиками

solutions/2August2021-11:13/okno_site_14.JPG
Вікна ПВХ з додатковими характеристиками

Купити пластикові вікна можна як стандартні, так і самих різних форм, зі специфічними властивостями і характеристиками. Нерідко клієнти вибирають незвичайні проекти будинків з дизайнерськими рішеннями в формах отворів: арочні, мансардні, панорамні, трикутні, круглі.

Пластикові панорамні вікна в Києві забезпечують високий приплив світла і тепла, при цьому змінюючи зовнішність всього будинку і конкретної кімнати. З правильним підбором армування, склопакетів і фурнітури, з грамотним монтажем вони надійні і безпечні. Ми беремося за будь-який проект замовника і поставляємо в термін вікна пвх будь-якої форми.

Особливу категорію в нашому асортименті складають пластикові протизламні конструкції зі спеціальною фурнітурою, яка перешкоджає незаконному проникненню. Купити такі вікна ПВХ воліють власники приватних будинків або жителі перших поверхів.

Енергозберігаючі та мультифункціональні вікна пвх максимально пропускають теплові потоки з вулиці, не випускаючи з приміщення вже накопичене тепло.

Додаткові аксесуари на вікна ПВХ  

Вартість пластикових вікон і інших конструкцій залежить не тільки від розташування об'єкта, тобто Київ або область і вибору ПВХ профілю і комплектуючих. Вона залежить ще від комплекту додаткових елементів. Ці доповнення прикрашають і покращують функціональність пластикових вікон.

previews/August2021/DdO2OD7VcaiA7Nvj6l6J.jpg

Жалюзі

previews/August2021/UPlvbz1VSpVGpXaAbN2m.jpg

Москітні сітки

previews/August2021/PqB9RmVpJiFdVfYQbYX7.jpg

Підвіконня

previews/August2021/im6aAh2xmhScRlDzZhfX.jpeg

Відливи

previews/August2021/HarKYMrT3Ua4TktSqe2b.jpg

Віконні ручки

previews/August2021/2Vq8kMl4KQchcFgLoFZp.jpg

Укоси

previews/August2021/J81kwFCWVZDvHQGweA1O.jpg

Тканеві ролети

previews/August2021/rLQqBeYTFZ9IEBnm5pyG.jpg

Дитячі замки

previews/August2021/1HutpMxY7A6LWbkow77Z.jpg

Прихована фурнітура

Основні етапи купівлі вікон

block-types/5July2021-13:1/Vector-7.png
ЗАМІР
До вас виїжджає досвідчений спеціаліст, виконує точні заміри віконних та дверних отворів, він враховує особливості майбутнього монтажу, представляє приблизний кошторис. При замовленні конструкцій з монтажем, замір по м. Київ та Бориспіль виконується безкоштовно.
block-types/5June2021-14:0/Group 3586-2.png
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР
Ви отримуєте професійну консультацію, який профіль, склопакет і фурнітуру краще вибрати, з огляду на специфіку приміщення, бюджет, умови навколишнього середовища.
block-types/5June2021-14:0/Group 3588-2.png
РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ
Вам на затвердження надається детальна специфікація із зазначенням всіх комплектуючих і робіт по їх установці.
block-types/5June2021-14:1/Vector-6.png
ВСТАНОВЛЕННЯ
Відбувається за стандартами, з дотриманням технології, виконується професійними монтажниками. Після закінчення всіх робіт монтажники самі виносять демонтовані, старі конструкції та сміття від демонтажу на сходову клітку.
block-types/5June2021-14:1/Group 3704_1.png
ГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
При укладанні договору клієнт отримує вичерпну інструкцію з використання конструкцій, догляду за ними, своєчасному обслуговуванню.
block-types/5June2021-14:3/Vector-5.png
ОБСЛУГОВУВАННЯ
Протягом гарантійного періоду наші робочі в будь-який час при необхідності проводять обслуговування, заміну, регулювання фурнітури, заміну склопакетів і ущільнювачів.

Наші особливості

Більшість нових клієнтів приходять до нас за рекомендаціями старих замовників. Наша компанія утримує позиції на ринку завдяки особливостям продукції і виробництва:

 • Виробництво на автоматизованій лінії, яка повністю виключає брак
 • Висока якість склопакетів, профілів і комплектуючих
  Укладення договору на послуги і суворе дотримання всіх його умов
 • Кілька бригад монтажників, які дотримуються в роботі стандартів установки
 • Прийнятні ціни і можливість адаптувати кошторис до розміру конкретного будівельного бюджету
 • Консультації фахівців з будь-якого питання
 • Можливість виготовлення конструкцій нестандартної форми

Купити пластикові вікна у нас можна з безкоштовною доставкою в Київ, Бровари і Бориспіль, також ми працюємо і по області.

Як замовити у нас вікна

Вікна під замовлення за конкретними розмірами

Щоб замовити вікна пвх стандартної або нестандартної форми і розмірів, зв'яжіться з нами або залиште свій телефон в спеціальній формі на сайті - ми передзвонимо вам. Менеджер по отриманої інформації про розміри віконного отвору і інших характеристиках зможе прорахувати приблизний кошторис.

Замовити пластикові вікна в Києві і області

Зразкові ціни на стандартні конструкції ви можете побачити в розділі "Ціни" на сайті. Зв'яжіться з менеджерами і призначте зручну для вас дату. Доставка виробів по Києву, Броварах і Борисполю здійснюється безкоштовно, вартість доставки по області потрібно уточнити. Професійні монтажники міста Києва встановлять пластикові вікна з дотриманням існуючих стандартів.

Зручні способи оплати

block-types/5July2021-16:43/Group-7_1.png
Оплата онлайн і безготівковий розрахунок
block-types/5July2021-16:43/Vector-8_1.png
Готівковий розрахунок в офісі або у Вас вдома
block-types/5July2021-16:43/Group 3503-2_1.png
Розстрочка без переплат і довідок від 3 до 6 місяців
Прорахувати вікна?
Вкажіть телефон і ми передзвонимо вам протягом години
ЗАМОВТЕ ЗАМІР!