Назад
Євровікна на замовлення в Києві від компанії Орнет

Якщо Ви робите ремонт у новій квартирі і хочете замінити вікна на надійні і теплі, будуєте новий будинок, ремонтуєте офісні приміщення, або ви - молода сім'я, яка потребує хороших вікнах за доступною ціною - з комплексом робіт в нашій компанії Ви отримуєте зручні, надійні , безпечні і функціональні вікна пвх. Купити євровікна, двері, комплектуючі можна, замовивши як їх виготовлення, так і повний пакет послуг з доставки та встановлення конструкцій «під ключ».

Ціни на типові конструкції євровікон

Двухстворчасте вікно з поворотно-відкидною стулкою

Розстрочка 0%
вікна київ ціни
від 1363 грн./міс
Двухстворчасте вікно з поворотно-відкидною стулкою
Профіль 1-камерний 2-камерний 2-кам. енергосбер.
OpenTech 60 4089 грн. 4375 грн. 4530 грн.
 Rehau 60 4307 грн. 4789 грн. 5068 грн.
 Rehau 70 4776 грн. 5278 грн. 5560 грн.
 Salamander Streamline 5475 грн. 5865 грн. 6023 грн.
 Decco 70 4356 грн. 4742 грн. 4899 грн.

 Ширина 1200 мм, висота 1380 мм. Ціни вказані в грн.

Трьохстулкове вікно з поворотно-відкідною стулкою

Розстрочка 0%
ціна пластикові вікна у Києві
від 1889 грн./міс
Трьохстулкове вікно з поворотно-відкідною стулкою
Профіль 1-камерний 2-камерний 2-кам. енергозбереження
OpenTech 60 5668 6337 6598
 Rehau 60 5825 6615 7077
 Rehau 70 6485 7303 7769
 Salamander Streamline  7540 8185 8445
 Decco 70  6061 6702 6960

Ширина 1850 мм, высота 1380 мм. Ціни вказані в гривнях.

Балконний блок з поворотно-відкідними дверима

Розстрочка 0%
пластикові вікна Київ ціна
2182 грн./міс
Балконний блок з поворотно-відкідними дверима
Профиль 1-камерный 2-камерный 2-кам. энергосбер.
OpenTech 60 6547 7261 7550
 Rehau 60 6910  7808  8340
 Rehau 70 7575  8461  8978
 Salamander Streamline  8940  9656  9945
 Decco 70  7085 7771  8062

Ширина 1800 мм, высота 2050 мм.

Як правильно вибрати вікна і двері - основні компоненти

Вибір профілю

купити вікна пвх
Вибір профілю

У нашому асортименті кращі марки євровікон пвх, чиє якість визнано в багатьох країнах: Salamander, REHAU, Brugmann, DECCO. Профілі і комплектуючі для виробництва поставляються з Польщі, Німеччини, Австрії. В асортименті є також дуже привабливі за своїми характеристиками українські виробники: OpenTech, WDS, Steko. Ми скрупульозно ставимося до якості продукції, тому на все євро вікна є сертифікати. Віконні профілі, склопакети, фурнітура виробляються за суворими європейськими стандартами.

Види відкривання вікон

купити вікна в Києві
Види відкривання вікон

Принцип відкривання - один з важливих параметрів вибору вікна ПВХ. На нього впливають площа приміщення, поверховість будинку, можливість догляду за ним, наявність примусової вентиляції. Ми пропонуємо клієнтам замовити євровікна наступних видів:

 • Глухе. Найпростіше і недороге вікно. Його не можна відкрити, форма може бути будь-яка: прямокутна, арочна, кругла і т.д
 • Поворотна стулка. Передбачає відкривання стулок всередину приміщення
 • Поворотно-відкідна стулка. Стулка відкривається і відкидається на провітрювання. Найпоширеніший вид відкривання. Зручно користуватися, а різниця в ціні між поворотною і поворотно-відкидний стулками незначна. Крім того, в цьому випадку краще працює фурнітура
 • Відкидне вікно. Стулка відкидається як фрамуга, зверху для безпечного провітрювання. Зазвичай таке відкривання роблять в стулках де ширина істотно більше висоти.
 • Імпостне вікно. Дві стулки відкриваються і відкидаються, між ними є вертикальна перегородка (імпост).
 • Штульпове відкривання. Дві стулки відкриваються всередину, і між ними немає перегородки - імпоста. Фурнітура встановлюється прямо на стулках. Одна стулка основна, поворотно-відкидна, друга тільки поворотна, і на ній немає віконної ручки.
 • Розсувна стулка. Стулка від'їжджає убік по спеціальних напрямних.
   
  Порада: при виборі між поворотним і поворотно-відкидним відкриванням краще вибрати друге, будь то віконна стулка або балконні двері. Навіть якщо Ви абсолютно точно впевнені, що не будете відкидати стулку, поворотно-відкидна фурнітура набагато надійніше і герметичніше, а різниця в ціні незначна.

Склопакети

склопакети Київ купити
Склопакети

Однокамерний - складається з двох стекол. Зазвичай використовують при склінні балконів, літніх кухонь, гаражів та інших приміщень де не високі вимоги до теплозбереження.

Двокамерний - складається з трьох стекол. Забезпечує надійну тепло- і шумоізоляцію, найчастіше використовується в квартирах і офісах, на утеплених лоджіях.

Шумозахисний - для істотного шумозаглушення застосовуються стекла різної товщини, стекла - триплекс.

Енергозберігаючий - застосовується одне із стекол з напиленням іонів срібла. Завдяки такому покриттю краще відображає тепло всередину приміщення. Всередині можливе заповнення інертним газом. Рекомендований до використання в склінні квартир.

Ударостійкий - стійкий до механічних пошкоджень. Застосовують стекла з броньованої плівкою, або триплекс.

Мультифункціональний - два скла в конструкції спеціальні, сонцезахисне і енергозберігаюче. Мультифункціональні склопакети у вікнах пвх взимку зберігають тепло в будинку, а влітку навпаки, не пропускають зайве тепло всередину приміщення.

Якісна фурнітура - безпека і комфорт

фурнітура для пластикових вікон
Якісна фурнітура - безпека і комфорт

Важливість фурнітури неможливо переоцінити. Вона відповідає за роботу віконних стулок. Неякісна фурнітура може привести до провисання стулок, негерметичності євро вікна, і до проблем в відкриванні та закриванні. У виробництві вікон ми використовуємо фурнітуру кращих європейських виробників.

Австрійська фурнітура Масо - надійна і дуже зручна. Всі елементи фурнітури зроблені в Австрії. Ця фурнітура має кілька варіантів комбінацій, тому під будь-яке вікно пвх підбираємо правильне рішення. У виробництві Maco застосовують високоякісні сталь і сплави для всіх фурнітури елементів, пластик для декоративних ковпачків і покриттів. Фурнітура має 40 000 циклів замикання і гарантію від виробника 10 років.

Фурнітура Siegenia-Aubi (Німеччина) має системи Titan AF і FAVORIT. Вона характеризується зручністю та простотою використання, має високий рівень антикорозійного захисту, великий асортимент додаткових опцій. Виробником заявлена можливість 25 000 циклів замикання.


Фурнітура для вікон Roto NT - фурнітура від одного з провідних світових виробників. Відрізняється антикорозійним покриттям RotoSil новітньої розробки, що забезпечує найвищу стійкість до корозії. У базовій комплектації фурнітура вже має протизламні елементи. Фурнітура Roto має велику кількість додаткових елементів для різних потреб. Це фіксатори стулки, можливість установки різних ступенів противовзломности, провітрювачі з кількістю положень від 2 до 12, електронні датчики контролю, та інші різноманітні елементи. Фурнітура має 40 000 циклів замикання і гарантію виробника 10 років.

Колір на вибір

ламіновані вікна ціна
Колір на вибір

Ви вибираєте колір вікон на свій смак. Євровікна можуть бути, білими, ламінованим «під дерево» або пофарбованими в будь-який колір за шкалою RAL: синій, зелений, якій завгодно. Найпопулярніша ламінація - в точності повторює фактуру дерева. Одним з найпопулярніших зараз кольорів ламінації і забарвлення також є антрацит, зі структурою або гладкий. Потрібний колір пвх конструкцій можна вибрати у нас в каталозі.

ремонт пластикових вікон

Професійний замір

Від правильного виміру залежить, в тому числі, і якість установки, і надійність роботи конструкції, і підбір всіх додаткових елементів. Крім самих висоти і ширини отвору, враховують багато деталей: матеріали стін, кривизну отворів, на якому поверсі знаходиться об'єкт, при необхідності - можливість підйому конструкцій вручну.

Правильний монтаж

Важливі акуратність і суворе дотримання технології монтажних робіт. Від якості виконаного монтажу залежить подальша робота всієї пвх конструкції. Щоб не допустити порушення геометрії пвх вікна, продування, обмерзання склопакетів, появи цвілі на укосах - важливо ретельно вибирати, хто буде відповідати за весь комплекс робіт. Наша компанія виконує також теплий монтаж, із застосуванням стрічок ПСУЛ, паро- та гідробар'єру.

Гарантийне і послегарантийне обслуговування

Ми надаємо безкоштовне гарантійне обслуговування в рамках, прописаних у договорі. Протягом гарантійного терміну ми обслуговуємо, ремонтуємо віконні, дверні конструкції. Можливо післягарантійне обслуговування, ремонт, регулювання фурнітури, усунення неполадок при експлуатації. Після монтажу клієнт отримує детальний інструктаж щодо правил догляду та використання конструкцій ПВХ.

Обов'язково звертайте увагу при укладанні договору, щоб були вказані всі послуги, які Ви замовляєте. Необхідно також отримати від постачальника специфікацію на Ваше замовлення. Будьте уважні навіть до дат, які вказують в договорі. Недобросовісні постачальники «хитрують», щоб потім зняти з себе відповідальність за безкоштовним гарантійного обслуговування.

Вікна ПВХ з додатковими характеристиками

панорамне скління
Вікна ПВХ з додатковими характеристиками

Купити євро вікна можна як стандартні, так і самих різних форм, зі специфічними властивостями і характеристиками. Нерідко клієнти вибирають незвичайні проекти будинків з дизайнерськими рішеннями в формах отворів: арочні, мансардні, панорамні, трикутні, круглі.

Панорамні вікна в Києві забезпечують високий приплив світла і тепла, при цьому змінюючи зовнішність всього будинку і конкретної кімнати. З правильним підбором армування, склопакетів і фурнітури, з грамотним монтажем вони надійні і безпечні. Ми беремося за будь-який проект замовника і поставляємо в термін вікна пвх будь-якої форми.

Особливу категорію в нашому асортименті складають пластикові протизламні конструкції зі спеціальною фурнітурою, яка перешкоджає незаконному проникненню. Купити такі вікна ПВХ воліють власники приватних будинків або жителі перших поверхів.

Енергозберігаючі та мультифункціональні вікна пвх максимально пропускають теплові потоки з вулиці, не випускаючи з приміщення вже накопичене тепло.

Додаткові аксесуари на вікна ПВХ  

Вартість євро вікон і інших конструкцій залежить не тільки від розташування об'єкта, тобто Київ або область і вибору ПВХ профілю і комплектуючих. Вона залежить ще від комплекту додаткових елементів. Ці доповнення прикрашають і покращують функціональність євровікон.

жалюзі з установкою Київ

Жалюзі

москітні сітки

Москітні сітки

підвіконня для вікон Київ

Підвіконня

відливи для вікон

Відливи

віконна ручка

Віконні ручки

укоси пластикові

Укоси

тканинні ролети на вікна Київ

Тканеві ролети

дитячий замок безпеки

Дитячі замки

вікна із прихованою фурнітурою

Прихована фурнітура

Як придбати нові вікна?

замір вікон
Зв'яжіться з нами та отримайте консультацію
Зателефонуйте нам або напишіть у мессенджер, або залиште заявку на сайті. Отримайте попередню консультацію
як вибрати вікна
Викличте майстра на замір
Досвідчений майстер виконає замір у зручний для Вас час
пластикові вікна Київ
Отримайте пропозицію з найкращою ціною
І з урахуванням Ваших побажань. Допомагаємо зробити найкращий вибір
окна с установкой
Укладаєте офіційний договір
У договорі зазначаються всі деталі замовлення. Несемо повну відповідальність за продукцію та роботи
гарантія на вікна
Чекаєте від 3 до 8 днів
Виробляємо конструкції у строк від 3 до 8 робочих днів. Дату монтажу погоджуємо заздалегідь
пластикові вікна замовити
Встановлення з гарантією
На всі конструкції даємо гарантію від 5 до 10 років. Робимо все можливе, щоб клієнти були задоволені
Наші особливості

Більшість нових клієнтів приходять до нас за рекомендаціями старих замовників. Наша компанія утримує позиції на ринку завдяки особливостям продукції і виробництва:

 • Виробництво на автоматизованій лінії, яка повністю виключає брак
 • Висока якість склопакетів, профілів і комплектуючих
  Укладення договору на послуги і суворе дотримання всіх його умов
 • Кілька бригад монтажників, які дотримуються в роботі стандартів установки
 • Прийнятні ціни і можливість адаптувати кошторис до розміру конкретного будівельного бюджету
 • Консультації фахівців з будь-якого питання
 • Можливість виготовлення конструкцій нестандартної форми

Купити пластикові вікна у нас можна з безкоштовною доставкою в Київ, Бровари і Бориспіль, також ми працюємо і по області.

Як замовити у нас вікна

Вікна під замовлення за конкретними розмірами

Щоб замовити вікна пвх стандартної або нестандартної форми і розмірів, зв'яжіться з нами або залиште свій телефон в спеціальній формі на сайті - ми передзвонимо вам. Менеджер по отриманої інформації про розміри віконного отвору і інших характеристиках зможе прорахувати приблизний кошторис.

Замовити євровікна в Києві і області

Зразкові ціни на стандартні конструкції ви можете побачити в розділі "Ціни на металопластикові вікна" на сайті. Зв'яжіться з менеджерами і призначте зручну для вас дату. Доставка виробів по Києву, Броварах і Борисполю здійснюється безкоштовно, вартість доставки по області потрібно уточнити. Професійні монтажники міста Києва встановлять євро вікна з дотриманням існуючих стандартів.

Вам буде цікаво: Topalit підвіконня для затишного будинку, Підвіконня Верзаліт - надійне та елегантне рішення для будинку.

Зручні способи оплати

замовити вікна
Оплата онлайн і безготівковий розрахунок
вікна у Києві
Готівковий розрахунок в офісі або у Вас вдома
вікна кредит
Розстрочка без переплат і довідок від 3 до 6 місяців
Прорахувати вікна?
Вкажіть телефон і ми передзвонимо вам найближчим часом!
Залиште заявку на замір!
Ви отримаєте точні заміри та розрахунок вартості