Назад

Пофарбовані вікна

blocks/5July2021-16:29/vikna-okrashenye-1.jpeg

Кольорові вікна і двері завжди виглядають свіжо і незвично. Такі світлопрозорі вироби ефектно доповнюють офісний інтер'єр, оформлення житлових приміщень, розважальних і комерційних центрів. Один із способів зробити вікна більш яскравими - пофарбувати їх. Процедура здійснюється спеціальними фарбами під час виробництва або після установки пластикових конструкцій з дотриманням технології.

Пофарбувати вікна ПВХ можна в різноманітні кольори. Це може бути синій, зелений, антрацит - будь-який колір за шкалою RAL і NCS. Крім того, пластикові профілі можна фарбувати з одного боку, а також з обох в однакові або різні відтінки. Наприклад, зовнішня частина вікна буде поєднуватися з кольором даху, а внутрішня - залишиться білою або буде пофарбована під основні тони інтер'єру.

Переваги фарбування вікон

 • Різноманітність кольору. Для забарвлення ПВХ профілю іпользуются фарби FEYCO, завдяки яким можна отримати більше 10000 відтінків, в тому числі перламутровий і металік. Фарбування виконується по розкладці RAL (з 216 відтінків), а також NCS (з 10000 кольорів). Ці фарби пройшли численні випробування, вони сертифіковані, не містять небезпечних компонентів. Крім того, вони стійкі до морозу, вологи, займання і вицвітають всього на 0,02% в рік
 • Стійкість до опадів, перепадів температури
 • Насичений яскравий колір
 • Відсутність будь-якого запаху барвників після висихання
 • Нешкідливість для здоров'я, екологічність
 • Посилена стійкість до механічних пошкоджень, миючих засобів, міцність
 • Можливість забарвити різні поверхні
 • Наявність глянцевих, матових, а також напівматової покриттів
 • Можливість комбінувати колірні варіації: стулка одного відтінку, інші елементи - іншого або різні кольори з двох сторін
 • Будь-який колір для зовнішньої, внутрішньої забарвлення і декорування з торця

Технологія фарбування ПВХ профілів

blocks/5July2021-17:2/cvetnye-plastikovye-okna-1 (1).png

Покриття пластикових і алюмінієвих вікон і дверей фарбою здійснюється наступним чином. На очищену, суху, знежирену поверхню металопластикової системи методом напилення наноситься барвник. Дані роботи проводяться в спеціальному приміщенні при певних показниках вологості і температури.

Таке декорування продукції може здійснюватися кількома способами: прутами і модулем. У першому випадку забарвлюється 6,5 м ПВХ профілю, це дозволяє виконати роботу швидко і домогтися відмінної якості покриття. У другому - обробляються вже зібрані віконні конструкції, що займає більше часу.

При замовленні кольорових віконних систем, рекомендується враховувати, що вони повинні гармоніювати з кольоровою гамою інтер'єру і фасаду. Щоб все виглядало ідеально, алюмінієві і пластикові вікна пофарбовані варто комплектувати відливами, укосами і підвіконнями, покритими такою ж фарбою або ламінованими під аналогічний відтінок.

Фарбування встановлених вікон і дверей

Крім згаданих вище способів, пофарбувати віконні рами і стулки можна в уже встановлених вікнах без їх демонтажу. Для цього за допомогою малярської  стрічки закриваються всі ділянки, на які не повинна потрапити фарба. Далі здійснюється підготовка поверхонь і безпосередньо фарбування.

У таких випадках застосовується будь-який відтінок з таблиці RAL, можна вибрати тип поверхні: глянець, полумат, мат. Пофарбувати можна зовнішню, внутрішню сторону, а також торцеву частину.

Вартість забарвлених вікон

blocks/2August2021-11:25/cvetnye-plastikovye-dveri-14.jpg

При виборі кольорової світлопрозорої продукції необхідно враховувати, що розцінки на пофарбовані вікна вище, ніж на білі:

 • при одностороннім фарбуванні - в середньому на 30-37%
 • при двостороннім фарбуванні - близько 36-44%

Чому не можна самостійно фарбувати ПВХ вікна

Самостійне нанесення декоративного шару на пластикові профілі без дотримання встановленої процедури призведе до швидкого руйнування фарбового покриття, що зіпсує зовнішній вигляд вікон. Крім цього, агресивні компоненти, що містяться у фарбах, можуть пошкодити гумові ущільнювачі, привести до появи тріщин в них і протіканню.

Ще раз про терміни

Коричневі профілі або вікна «під дерево» - це конструкції, ламіновані плівкою, що повторює текстуру, а також колір породи дерева. Їх асортимент дуже широкий: від світлої деревини до темного дуба.

Ламіновані вікна - профілі, декоровані спеціальною плівкою за особливою технологією в різноманітні відтінки.

Пофарбовані вікна - вироби, пофарбовані за технологією в будь-який колір шкали РАЛ. Вони мають гладку поверхню без текстури під малюнок дерева.

У «Орнет» можна купити двері і вікна кольору антрацит, а також алюмінієві та металопластикові конструкції будь-якого іншого відтінку за невеликою ціною. Для клієнтів діє гарантія, знижки та відмінні акції.

Прорахувати вікна?
Вкажіть телефон і ми передзвонимо вам протягом години

Зручні способи оплати

block-types/5July2021-16:43/Group-7_1.png
Оплата онлайн і безготівковий розрахунок
block-types/5July2021-16:43/Vector-8_1.png
Готівковий розрахунок в офісі або у Вас вдома
block-types/5July2021-16:43/Group 3503-2_1.png
Розстрочка без переплат і довідок від 3 до 6 місяців
ЗАМОВТЕ ЗАМІР!

Наші контакти

МИ ПРАЦЮЄМО ТАК:

Відповідаємо на дзвінки - щоденно: з 9:00 до 20:00.

Офіс працює: з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 19:00. 

ГРАФИК РАБОТЫ:
Потрібна консультація фахівця ?