Назад
Офісні перегородки

Сучасні офісні перегородки - це конструкції, які призначені для ефективного зонування простору. З їх допомогою в адміністративних, комерційних і промислових будівлях можна швидко і без зайвого клопоту розподілити наявні площі під потреби персоналу.

У компанії Орнет ви можете купити перегородки в офіс, які в порівнянні з традиційним зведенням стін мають ряд вагомих переваг:

 • швидко виготовляються;
 • оперативно і легко зводяться;
 • займають мінімум простору;
 • забезпечують прекрасну звуко- і теплоізоляцію.

Виглядають перегородки офісні цілком естетично, відмінно вписуються в сучасні інтер'єри. При цьому вони обійдуться вам дешевше в порівнянні з класичними будівельними роботами. Все, що вам потрібно - вибрати і замовити у нас саме ту різновид, яка буде найкраще відповідати поставленим завданням. 

Які бувають перегородки для офісу?Какие бывают перегородки для офиса?

Такі стіни класифікуються різними способами: за матеріалом, за типом установки, за способом відкривання. Завдяки цьому для кожного об'єкту знайдеться своя оптимальна модель. Найважливіше - з якого матеріалу вони виготовлені:

 • пластика;
 • алюмінію;
 • скла.

Розглянемо докладніше кожну різновид.

Пластикові офісні перегородки

Бюджетний варіант, який при цьому відрізняється масою переваг. Металопластикові перегородки гармонійно вписуються в офіси із будь-яким стилем інтер'єру. Тим більше, що їх можна виготовити не тільки в білому, але й інших кольорах.

Серед інших переваг:

 • гнучкість конфігурації. ПВХ-перегородки можна виготовити і змонтувати під проект будь-якої складності;
 • високі звукоізоляційні властивості. Рівень поглинання шуму становить близько 45 dB, чого цілком достатньо, щоб забезпечити працівникам умови для продуктивної роботи;
 • проста, швидка установка. Для неї не потрібні ні підготовчі заходи, ні забезпечення додаткового міцного каркаса. 

Додати сюди приємні ціни на цей вид огорож, виходить цілком вигідний і робочий варіант.

Алюмінієві офісні перегородки

Механічно міцні, довговічні. Від попередньої варіації відрізняються тим, що в якості каркаса використовується алюмінієвий профіль товщиною від 45 мм. Конструкція візуально виглядає легкою, і в дійсності має відносно невелику вагу. До інших переваг відносять:

 • можливість встановлювати двері будь-якого типу;
 • стійкість до будь-яких чинників середовища;
 • широку кольорову палітру;
 • механічну міцність.

Вироби на основі даного профілю найчастіше виготовляються в розбірному, пересувному форматі. Тому вони відмінно підходять для бізнесу, яке орендує приміщення. При необхідності їх легко можна розібрати і зібрати на новому місці.

Скляні офісні перегородки

Серед інших різновидів офісні скляні перегородки мають найпрезентабельніший і дорогий вид. Вони здобули популярність не тільки в офісних, але і в адміністративних будівлях. 

Єдиний їхній недолік в тому, що коштують вони дорожче в порівнянні з іншими. Однак за ці гроші ви отримуєте систему, яка:

 • максимально пропускає денне світло;
 • візуально робить кімнату більше;
 • забезпечує відмінну звукоізоляцію;
 • проста в догляді, має довгий термін експлуатації;
 • в поєднанні з такими ж дверима виглядає чарівно;
 • при використанні матового скла дає необхідний рівень приватності;
 • також є системи перегородок які повністю розсуваються при потребі, тим самим об'єднуючи приміщення 

Скляні перегородки для офісу обмежені по висоті, яка не може перевищувати 3 метри. Однак це скоріше умовний нюанс. 

Сантехнічні та міжкімнатні офісні перегородки

Компанія Орнет пропонує також до замовлення спеціалізовані структури з довговічних зносостійких матеріалів. Сюди відносяться:

 • сантехнічні. Відмінний варіант, який вписується в стилістику бізнес-центрів і офісних будівель. Можна виготовити перестенок під будь-які конфігурації туалетів, душових, роздягалень;
 • міжкімнатні. Призначені для зонування великих площ на окремі приміщення. Вони зберігають доступ сонячного світла, але при цьому гарантовано шумоізолюють.

Головне, щоб офісна перегородка була дійсно якісною і надійною. Тоді вона в повній мірі виправдає ваші очікування незалежно від того, є вона стаціонарним або мобільним.

Які є системи за типом установки?

Ми приймаємо замовлення на пластикові, алюмінієві і скляні перегородки в офіс стаціонарні і переносні. Вони розрізняються між собою по ряду характеристик:

 • постійні конструкції виконують роль повноцінних стін, які хіба що не виконують несучу функцію. Вони жорсткіше, дають краще тепло- і звукоізоляцію, але розраховані на тривалу експлуатацію на одному місці. Хоча їх також можна демонтувати і монтувати на новому місці;
 • мобільні офісні перегородки максимально полегшені, тому їх в будь-який момент можна пересунути або взагалі прибрати, щоб звільнити площу. У них немає таких ізолюючих якостей, як у попередніх, але і за вартістю експлуатації вони дешевші, так як немає витрат на монтаж / демонтаж.

Таким чином, вам належить вирішити, які властивості системи будуть більш актуальні для вас і ваших завдань.

Які краще системи за способом відкриття?

Компанія Орнет пропонує Перестенко, які мають дві технології відкривання: розсувні і з дверима. Перші являють собою системи з двох і більше частин, які складаються за схемою «книжка» або «гармошка». Тим самим дві кімнати при необхідності легко перетворюються в одне і навпаки. Оптимальний вибір для установ зі значною прохідністю, де виникає необхідність у вільному пересуванні. 

Моделі з дверима - це система, яка підходить для відносно постійного зонування. Використовуючи їх, можна створювати повноцінні кімнати і кабінети.

Популярні послуги: Пластикові вікна, Металопластикові балкони, Металопластикові двері

Де купити хороші перегородки для офісу?

Орнет - один з провідних виробників, у якого ви можете замовити комплекти перегородок для облаштування комерційних, адміністративних приміщень і організувати оптимальні умови праці для свого персоналу. 

Ми пропонуємо якісні алюмінієві, пластикові та скляні системи з матеріалів від надійних постачальників. На виробництві впроваджено суворий контроль якості, тому ви можете бути впевнені - наша продукція розрахована на десятиліття. 

Залиште заявку на замір!
Ви отримаєте точні заміри та розрахунок вартості

Наші контакти

МИ ПРАЦЮЄМО ТАК:

Відповідаємо на дзвінки - щоденно: з 9:00 до 20:00.

Офіс працює: з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 19:00. 

ГРАФИК РАБОТЫ:
Потрібна консультація фахівця ?