Назад
Склопакети з заміною в Києві і області

склопакети купити Київ

Склопакетами багато людей називають власне пластикові вікна. Але це невірно, склопакет - це складова частина вікна, така ж важлива, як і профіль, адже він займає майже 80% площі всієї конструкції. Окрім ціни на вікна та терміну служби значними якостями є тепло- та шумозахист.

Ось за ці пункти відповідають якраз склопакети. Від того, наскільки правильно вони обрані й правильно за стандартами виготовлені, залежать експлуатаційні характеристики ваших вікон.

Вікна на замовлення від компанії «Орнет» - це чудова можливість придбати якісні склопакети будь-якої конфігурації, розмірів, включаючи вироби нестандартні форми, з різними особливостями. Ви можете замовити не тільки самі склопакети, а також їх доставку і заміну, або нові пластикові вікна.

Як влаштовані склопакети

склопакет ціна Київ

Склопакет - це єдина жорстка герметична конструкція, яка може складатися з двох, трьох, а іноді з чотирьох стекол. Між ними створюються повітряні простори - камери. За їх кількістю вироби класифікують на одно-, двох- і трикамерні.

Не потрібно плутати цю характеристику з кількістю камер в самому профілі пвх.

Ширина повітряних камер варіюється від 6 до 20 мм. Товщина флоат-скла повинна бути обов'язково не менш 4 мм. Стекла об'єднуються по краю спеціальною дистанційною рамкою, після чого вся конструкція склопакета задувається герметиком. Міжскляне простанство зазвичай заповнюють сухим розрідженим повітрям, або спеціальним інертним газом (аргоном або криптоном).

Товщина склопакета зазвичай варіюється від 16 до 52 мм, в залежності від профільної системи пвх. Найпоширеніші в пластикових вікнах - 24, 32, 34, 40 мм. У кожної профільної системи 2-3 можливої ​​ширини склопакетів.

Показник товщини склопакета впливає на теплоізоляцію, до певних меж. Чим товщина більше, тим краще збереження тепла в віконної конструкції. На звукоізоляцію збільшення відстані між стеклами практично не впливає.

Чому замовляють заміну склопакетів
 • Пошкоджено склопакет. Навіть якщо тільки одне із стекол розбите або є тріщина, потрібно міняти весь склопакет. Часткового ремонту він не підлягає, тому що являє собою цілісну конструкцію.
 • Бруд або волога в склопакеті. Якщо Ви помічаєте всередині пакету на стеклах бруд або конденсат, це означає що порушена його герметичність. У цьому випадку необхідна заміна
 • Потрібно підвищення теплоізоляції вікон. Часто наші клієнти замовляють заміну склопакетів з одно- на двокамерні енергозберігаючі або багатофункціональні. При заміні склопакетів з різною товщиною потрібно також змінювати штапики (планки, які фіксують склопакет у вікні). Важливо: при замовленні такої послуги краще знати, який у Вас профіль пвх, тому що у кожної віконної системи свої штапики під склопакет.
 • Необхідні спеціальні властивості: дзеркальна плівка, тоноване або протиударне скло.

У нас ви можете купити нові склопакети за прийнятною ціною і замовити їх заміну. Гарантія - 2 роки. Терміни заміни - 3-5 робочих днів.

Чи можна купити окремо склопакет? - Так, можна. У нашій компанії Ви можете замовити тільки склопакет, з будь-якою формулою і конфігурацією.

Різновиди
  • Енергозберігаючі. У таких склопакетах використовують хоча б одне k- або i-скло. Це скло зі спеціальним дуже тонким шаром срібла, мають високі відображаючі властивості. Це підвищує теплоізоляційні властивості конструкції. Взимку тепло від радіаторів відбивається всередину приміщення, і не виходить назовні. У склопакеті може бути одне або два енергозберігаючих скла.
  • Шумоізоляційні. Двокамерні склопакети з використанням скла різної товщини. Як мінімум одне із стекол має бути товщиною 6 мм. Надійне шумозаглушення досягається саме за рахунок різної товщини стекол. Звукові хвилі в цьому випадку при проходженні через пакет, істотно втрачають потужність. Особливо актуальні такі склопакети, якщо кімната виходить на галасливу трасу.
  • Сонцезахисні. У конструкції використовують спеціальне селективне скло, що має високий коефіцієнт відбиття в ближньому інфрачервоному діапазоні - і, звичайно, з високим коефіцієнтом пропускання у видимому діапазоні. Такі конструкції допомагають зменшити нагрів приміщень, а значить, заощадити на кондиціонуванні.
  • Мультифункціональні. Такі склопакети комплектують селективним і енергозберігаючим склом. Рекомендується також заповнення повітряних камер інертним газом. В такому випадку склопакет максимально ефективно захищає приміщення в будь-який час року. Енергозберігаючі та мультифункціональні скла шкодять квітам - це міф!
  • Протиударні. Це склопакети підвищеної міцності, з використанням триплекс скла або скла з протиударною плівкою, загартованих стекол. Триплекс - це з'єднання звичайних стекол одного розміру в єдину конструкцію, між ними знаходиться спеціальна плівка. Загартоване за спеціальною технологією скло має підвищену в 5-7 разів міцність. Ударостійкі пакети стійкі до температурних перепадів і динамічним навантаженням, при цьому не мають спотворень і затемнень.
  • Тоновані і дзеркальні. Тоновані стекла можуть бути кольоровими в масі, або з декоративною плівкою.

Підберіть для свого будинку склопакет з додатковими можливостями!

Як працює мультифункціональний склопакет

Порівняння характеристик склопакетів

Тип склопакета Формула склопакета Ширина, мм

Коефіцієнт опору теплопередачі, 

 м2о*С/Вт

Звукоізоляція, дБ Коефіцієнт світлопро-пускання, %
Однокамерний 4-16-4 24 0.34-0.37 25-27 84
Однокамерний с I-cклом  4-16-4I 24 0.57 26-28 80
Двокамерний 32 мм товщ. 4-10-4-10-4 32 0.53-0.55 37-39 77
Двокамерний 32 мм с I-cклом  4-10-4-10-4I 32 0,64 37-39 69
Двокамерний 32 мм с I-cклом та аргоном 4-10-4-10Ar-4I 32 0,68 37-39 69
Двокамерний 40 мм товщ. 4-14-4-14-4 40 0,56 40 77
Двокамерний  40 мм с I-cклом  4-14-4-14-4I 40 0,67 40 73
Двокамерний 40 мм с I-cклом та  2 аргона 4-14Ar-4-14Ar-4I 40 0,78 40 71
Як розшифрувати формулу склопакета

Формула склопакета містить повну інформацію про його складі:

 • Марка і додаткові характеристики стекол
 • Товщина вироби
 • Кількість камер і наповнення простору між склом
 • Відстань між стеклами.

На нових вікнах можна подивитися формулу склопакета на спеціальній наклейці, яку наносить виробник.

На першому місці - позначення зовнішнього скла, що межує з вулицею. Цифра вказує товщину, літери поруч - характеристики. Наприклад, 4I або 4LowE - енергозберігаюче i-скло. У різних виробників маркування стекол можуть відрізнятися.
Далі вказується ширина дистанції, при використанні теплої дистанційної рамки можлива і літерне маркування. Наприклад, 14ТР - означає дистанцію 14 мм і теплу рамку. При заповненні повітряної камери аргоном буде ще позначення Ar. Потім у формулі вказується товщина внутрішнього скла, знову ширина і характеристики дистанційної рамки і заповнення; і останнє значення - товщина і вид останнього скла, "смотрящего" в інтер'єр.

Приклади розшифровки формул склопакетів:

4-16-4 - Однокамерний, товщиною 24 мм (4 + 16 + 4 = 24)

4-10-4-10-4 - Двокамерний, товщиною 32 мм (4 + 10 + 4 + 10 + 4 = 32)

4I-14Ar-4-14Ar-4I - Двокамерний, товщиною 40 мм, з двома енергозберігаючим склом і заповненням аргоном.

Головні якості при виборі склопакета
Теплоізоляція

Збільшується, якщо:

 • міжскляні проміжки заповнені інертним газом;
 • використовуються теплі дистанційні рамки;
 • є селективне або енергозберігаюче скло.
Звукоізоляція

Підвищена за рахунок установки:

 • зовнішнього скла товщиною 6 мм, а не 4;
 • триплекса.
Безпека

Забезпечується завдяки:

 • триплексу;
 • загартованому склу;
 • поклейкі протиударної плівки.

Для того щоб вибрати склопакет, проконсультуйтеся з нашими співробітниками по телефону або залиште заявку, ми Вам зателефонуємо!

Що таке тепла дистанційна рамка

Найбільш ходові і недорогі дистанції - перфоровані алюмінієві. Алюміній влагоустойчив і має великий термін служби, але він має високу теплопровідність, в 160 Вт / м2. Через це по краю склопакета може утворюватися місток холоду, а це знижує ефективність віконної конструкції.

Новацією для склопакетів є полімерна дистанційна рамка. Її називають теплою, тому що вона має дуже незначну теплопровідність в 0,16 Вт / м2. У мультифункціональних і енергозберігаючих склопакетах рекомендують використовувати теплу дистанцію між стеклами.

Прорахувати вікна?
Вкажіть телефон і ми передзвонимо вам найближчим часом!
Який склопакет потрібно для участі в програмі IQEnergy

Мінімальні вимоги програми IQEnergy до склопакетів в металопластикових конструкціях - 4-10Ar-4-10Ar-4I або 4I-10-4-10-4I.

Зручні способи оплати

замовити вікна
Оплата онлайн і безготівковий розрахунок
вікна у Києві
Готівковий розрахунок в офісі або у Вас вдома
вікна кредит
Розстрочка без переплат і довідок від 3 до 6 місяців
Залиште заявку на замір!
Ви отримаєте точні заміри та розрахунок вартості

Наші контакти

МИ ПРАЦЮЄМО ТАК:

Відповідаємо на дзвінки - щоденно: з 9:00 до 20:00.

Офіс працює: з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 19:00. 

ГРАФИК РАБОТЫ:
Потрібна консультація фахівця ?