Назад
Установка пластикових вікон

Щоб розуміти всю важливість грамотної установки пластикових вікон, Вам потрібно знати наступне: від того, наскільки вірно виконується монтаж вікон, залежить приблизно половина їх ефективності. Компанія «Орнет» пропонує високоякісні виготовлення і монтаж пластикових вікон в Києві, Броварах, Борисполі, а також в Київській області.

Установка нових металопластикових конструкцій (якщо це не новобудова) зазвичай полягає в:

 • Демонтажі старих конструкцій
 • Монтажі нових вікон.

Демонтаж дерев'яних вікон проводиться безкоштовно. Якщо необхідно демонтувати старі металопластикові вікна (наприклад, після будівельників), або металеві конструкції (наприклад, балкон, званий в народі «броварчанка») - така послуга платна.

Роботи з монтажу конструкцій ПВХ роблять у такій послідовності:

 • Демонтується старе вікно, старі відлив і підвіконня. Якщо підвіконня бетонне, в хорошому стані, тоді його можна залишити (іноді це навіть краще, ніж встановлювати бюджетне пластикове підвіконня). Це обговорюється з майстром при вимірі. Згодом бетонне підвіконня фарбують або укладають плитку. Відливи за бажанням господарів залишають старі, якщо вони в нормальному стані. Але краще все ж встановити нові, тим більше що коштують вони недорого.
 • Віконний отвір очищають від сміття.
 • Старі віконні рами та сміття після монтажу монтажники виносять на сходову клітку на поверсі. 
 • Виставляють в підготовленому отворі вікно за рівнем у всіх трьох площинах.
 • Віконну раму кріплять в отвір за допомогою дюбелів або анкерів, з усіх чотирьох сторін рами.
 • Відплив заводять під вікно і кріплять до підвіконного профілю, щоб не просочувалася вода на стику рами і відливу.
 • Щілини між рамою і прорізом запінюються монтажною піною на 100%. Не повинно залишитися порожніх проміжків. У холодну пору року використовують зимову піну.
 • Встановлюють в вікна стулки і склопакети, тому що їх знімають перед монтажем. Регулюють фурнітуру в стулках. Перед підписанням акту прийому робіт Вам слід перевірити роботу всіх відкриваються частин вікон. Фурнітура повинна забезпечувати герметичний притиск стулок і працювати без необхідності прикладати зайві зусилля.
 • Монтують підвіконня, встановлюють москітні сітки, горизонтальні жалюзі, якщо вони є в замовленні.

Дуже важливо! Після висихання піну зовні обов'язково потрібно захистити від ультрафіолету і зовнішніх атмосферних впливів, і краще це зробити впродовж двох-чотирьох тижнів після установки. У разі, якщо в квартирі триває ремонт, або ведеться будівництво будинку, тобто внутрішні укоси не будуть відновлювати відразу, то найдешевший варіант - піну зовні зрізають і закладають цементним розчином. Якщо відразу після установки вікон Ви замовляєте і відновлення укосів, то майстер зможе як замазати цементно-піщаним розчином піну зовні, так і відремонтувати повністю зовнішні укоси. При монтажі балконів зовнішню піну, як правило, закривають пластиковими нащельниками або спеціально вигнутими металевими смугами, все залежить від того, як примикають балконні рами до стіни будинку.

Увага! Після монтажу потрібно скоріше зняти захисну плівку з вікон ПВХ зовні. Всередині приміщення це роблять зазвичай після закінчення всіх фарбувальних робіт, а от зняти її зовні часто забувають. Згодом під впливом сонця ця плівка "намертво" приклеюється до поверхні рами і стулки, і видалити її потім буває просто неможливо.

Дату монтажу ми обговорюємо в момент підписання договору на металопластикові конструкції, і прописуємо цю дату в договорі. За день до обумовленого терміну наш менеджер передзвонить і уточнить час установки.

У разі, якщо клієнту потрібно буде перенести дату монтажу, ми обговорюємо інший зручний для вас час. Так як графік монтажів розписується заздалегідь, повідомити про зміни в даті постарайтеся якомога раніше.

Вже багато років існує спеціальна зимова монтажна піна. Завдяки її використанню можлива установка вікон (Київ) при низьких температурах. Тим більше, що технологія установки така, що проміжок часу між демонтажем та встановленням нових конструкцій в отвір невеликий, тому приміщення недовго залишається зовсім відкритим, і не встигає сильно охолонути.

Як підготуватися до візиту монтажної бригади

1. Врахуйте, що при демонтажі старих віконних конструкцій частково деформуються укоси, тому що точно будуть пил і бруд. Звичайно, наші монтажники намагаються зробити всі роботи якомога акуратніше, але все ж - це частина ремонтних робіт, і пил буде. Тому:

 • Звільніть простір перед вікном і зніміть завіси.
 • Накрийте ретельно меблі, найкраще плівкою (продається в будівельних магазинах), для надійності її можна прихопити скотчем.
 • Комп'ютер, телевізор, модем і іншу дорогу техніку краще винесіть з приміщення або щільно упакуйте.
 • Приберіть килими, підлогу накрийте щільною плівкою або картоном, щоб випадково не подряпати і не забруднити підлогове покриття. Для надійності стики проклейте скотчем.

2. Подбайте про те, щоб монтажники мали доступ до розетки.

3. У монтажної бригади повинен бути нормальний прохід в квартирі для занесення конструкцій. Будь ласка, забезпечте це.

4. Під час монтажу в квартирі повинен бути присутнім хтось: Ви, члени Вашої родини, ваш виконроб - хтось, хто зможе відповісти на питання, якщо вони будуть, прийняти роботи, підписати акт і зробити розрахуватися за договором.

Установка вікон в фірмі «Орнет» виконується досвідченими бригадами, як правило, з 2 чоловік. У нас працюють професійні монтажники з великим стажем роботи. При монтажах використовуються тільки якісні піна і інші витратні матеріали, а також професійні інструменти, що дуже важливо для добротного монтажу, а згодом - для надійної багаторічної служби вікон.

Установка вікон в Києві з гарантією! Телефонуйте нам або замовляйте дзвонок на сайті!

Залиште заявку на замір!
Ви отримаєте точні заміри та розрахунок вартості

Наші контакти

МИ ПРАЦЮЄМО ТАК:

Відповідаємо на дзвінки - щоденно: з 9:00 до 20:00.

Офіс працює: з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 19:00. 

ГРАФИК РАБОТЫ:
Потрібна консультація фахівця ?