Назад

Вікна з профілю BRÜGMANN - істинно німецька якість

blocks/1August2021-20:21/brugmann4.webp

Якість і безпека металопластикових вікон все частіше стають пріоритетом при їх виборі. І наші експерти з упевненістю підтверджують, що саме продукція німецької фірми BRÜGMANN (з 2002 року входить до складу концерну «Salamander Industrie Produkte GmbH» в якості окремого підрозділу) допоможе підкреслити неповторність вашої квартири (будинку), зробити її невразливою до впливу зовнішнього середовища. У свою чергу, ми впевнені в якісних характеристиках пропонованої марки Brügmann і сподіваємося, що її по достоїнству оцінять і наші потенційні покупці. Вікна Брюгманн дійсно заслуговують вашої уваги.

Вишуканість дизайну

blocks/1August2021-20:13/brugmann3.webp

Профіль Brügmann AD має сучасний дизайн і дуже міцну поверхню. Вікна та двері з цієї профільної системи виходять надзвичайно елегантними і затишними. Їм не страшні температурні коливання, вони не притягують пил і бруд, а доглядати за ними надзвичайно просто. Всі якості профільної системи Брюгман гарантують надійний захист приміщень від несприятливих зовнішніх впливів, опадів, вітру і шуму, а також зберігає тепло. Тому що профіль Brügmann складається з п'яти камер і подвійного ущільнювального контуру. А сталеве армування дозволяє вікнам бути надійними і служити домовласникам протягом тривалого часу. Безпека профілю полягає, перш за все, в хімічному складі матеріалу, який є екологічно чистим і виконаний тільки зі стабілізатором Ca-Zn, не містить свинцю.

У вікон Брюгманн є такі переваги:

 • Функціональність забезпечується п'ятикамерним профілем рами і стулки
 • Колір матовий білий
 • Монтажна глибина - 73 мм
 • Міцний зварний шов досягається за рахунок товщини зовнішньої стінки в 3 мм (у багатьох профільних системах зараз зовнішня стінка 2,8 мм завтовшки або менше)
 • Конденсат ніколи не з'явиться взимку на внутрішній частині вікон - перешкодою цьому є товстий, 40 - 44 мм, склопакет
 • Ущільнення - 2-контурне суцільне, виконане з погодостійкого EPDM-каучуку
 • Високий коефіцієнт опору теплопередачі (0,77 м2оС / Вт) забезпечує відмінну теплоізоляцію
 • Дуже висока, до 46 дБ, шумоізоляція
 • Конструкція армованого профілю має досить велику форму, що є гарантією її стабільності і дозволяє витримувати вітер різної сили
 • Вікна Brügmann з ПВХ високої якості мають довгий термін служби, стійкістю до яскравих сонячних променів, всіляких опадів і агресивному середовищі. Підтримувати їх в ідеальному стані нескладно
 • Стінки підсилювальної камери мають спецвиступи, і підсилювачі з металу не торкаються стінок камери. Це дозволяє знизити можливі втрати тепла по сторонам профілю і підвищує його тепловий опір
 • У місцях кріплення петель є додаткові внутрішні горизонтальні перегородки. Кріплення петель виходить міцним, а його відривний показник - зниженим
 • Є можливість встановити протизламну фурнітуру
 • ПВХ-профілі Брюгманн відрізняються від аналогів інших виробників, перш за все своїм хімічним складом - на екологічно чистої кальцієво-цинковій основі, без застосування свинцю.
Прорахувати вікна?
Вкажіть телефон і ми передзвонимо вам протягом години
ЗАМОВТЕ ЗАМІР!

Основні етапи купівлі вікон

block-types/5July2021-13:1/Vector-7.png
ЗАМІР
До вас виїжджає досвідчений спеціаліст, виконує точні заміри віконних та дверних отворів, він враховує особливості майбутнього монтажу, представляє приблизний кошторис. При замовленні конструкцій з монтажем, замір по м. Київ та Бориспіль виконується безкоштовно.
block-types/5June2021-14:0/Group 3586-2.png
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР
Ви отримуєте професійну консультацію, який профіль, склопакет і фурнітуру краще вибрати, з огляду на специфіку приміщення, бюджет, умови навколишнього середовища.
block-types/5June2021-14:0/Group 3588-2.png
РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ
Вам на затвердження надається детальна специфікація із зазначенням всіх комплектуючих і робіт по їх установці.
block-types/5June2021-14:1/Vector-6.png
ВСТАНОВЛЕННЯ
Відбувається за стандартами, з дотриманням технології, виконується професійними монтажниками. Після закінчення всіх робіт монтажники самі виносять демонтовані, старі конструкції та сміття від демонтажу на сходову клітку.
block-types/5June2021-14:1/Group 3704_1.png
ГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
При укладанні договору клієнт отримує вичерпну інструкцію з використання конструкцій, догляду за ними, своєчасному обслуговуванню.
block-types/5June2021-14:3/Vector-5.png
ОБСЛУГОВУВАННЯ
Протягом гарантійного періоду наші робочі в будь-який час при необхідності проводять обслуговування, заміну, регулювання фурнітури, заміну склопакетів і ущільнювачів.

Наші контакти

МИ ПРАЦЮЄМО ТАК:

Відповідаємо на дзвінки - щоденно: з 9:00 до 20:00.

Офіс працює: з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 19:00. 

ГРАФИК РАБОТЫ:
Потрібна консультація фахівця ?