Назад
Вхідні металопластикові двері

Вхідні металопластикові двері

Все частіше на вході в магазини, офіси, адміністративні будівлі і медичні центри можна побачити пластикові двері вхідні. Завдяки численним достоїнствам вони набувають популярності і в будівництві приватних будинків і дач, повсюдно зустрічаються в таунхаусах.

Надійні вхідні двері пвх - обов'язкові елементи

Щоб правильно вибрати і купити вхідні металопластикові двері, які будуть відповідати вимогам до служби і експлуатаційному навантаженні, обов'язково необхідні наступні елементи конструкції:

 • обов'язково в пластикових дверей повинен застосовуватися армуючий профіль товщиною 2 мм,  не менше;
 • ширина профілю дверної стулки коливається в діапазоні 95 ... 125 мм, в залежності від використовуваної профільної системи;
 • зварні кути стулки вхідних металопластикової підсилюють за допомогою спеціальних закладних елементів, фахівцями званими «копитами»;
 • встановлюються надійні регульовані дверні петлі на вхідні двері;
 • передбачений якісний запірний механізм - замок-рейка, що забезпечує гарантоване замикання полотна вхідних дверей в п'яти точках;
 • металопластикові двері комплектуються зручними в експлуатації ручками.
Види заповнення металопластикових вхідних дверей

У компанії Орнет можна купити двері ПВХ вхідні з полотнами наповненими:

 • склопакетами - стандартними або з протиударними, енергозберігаючими, тонованими стеклами;
  сендвіч-панелями;
 • комбінацій з склопакетів і сендвіч-панелей;
 • вітражами;
 • шпросами;
 • прозоре простір всередині стулки розділене імпостами в різноманітної конфігурації.
Гарантія безпеки приміщень

Кожен клієнт, замовляючи вхідні металопластикові двері, повинен бути впевнений, що вони здатні забезпечити надійний захист від спроб проникнення непрошених гостей. Для забезпечення цього за бажанням клієнта ми можемо укомплектувати будь-які двері:

 • протиударними склопакетами;
 • протівовзломним замком.

Також додатково за замовленням встановимо захисні ролети на вхідні двері.

Вартість вхідних дверей

Ціна на кожні двері завжди розраховується індивідуально. Адже це залежить від:

  • приміщення, для якого потрібні металопластикові двері;
  • розмірів вхідної конструкції;
  • виду заповнення пластикової конструкції - склопакет, сендвіч, декорування імпостами;
  • вартості комплектуемой фурнітури і запірних елементів вхідних дверей;
  • видів декорування двері (ламінація, забарвлення, шпроси, вітражі);
  • складності монтажу металопластикової конструкції.

Для визначення приблизної ціни на пластикові двері ви можете зв'язатися з нашими менеджерами зручним вам способом: по телефону або використовуючи форму замовлення. Однак остаточну вартість пластикових конструкцій ми називаємо тільки після вимірів прорізу і уточнення всіх нюансів монтажу нашими фахівцями.

Прорахувати вікна?
Вкажіть телефон і ми передзвонимо вам найближчим часом!

 Дверні петлі

петлі для вхідних дверей

Петля Simonswerk біла

купити двері пвх вхідні

Петля Simonswerk бронза

регульовані петлі для вхідних дверей

Петля Simonswerk коричнева

вхідні пластикові двері зі склом

Петля Simonswerk срібло

вхідні пластикові двері вуличні

Петля IQ+ біла

вхідні пластикові двері рехау

Петля IQ+ коричнева

Стандартно ми встановлюємо на стулку вхідних дверей 3 петлі. Кожна з них здатна витримати вагу в діапазоні 120 ... 160 кг. Якщо замовляється широки або високи металопластикові двері, то на них передбачається монтаж 4 петель. Вхідні двері в більшості випадків відкриваються назовні.

Вхідні металопластикові двері ми можемо комплектувати петлями Simonswerk або IQ. Ці петлі можуть регулюватися в трьох площинах, що дозволяє ідеально виставити дверну стулку, щоб досягти максимального прилягання полотна до коробки дверей. Штифти петель виконані з високоякісної нержавіючої сталі, що збільшує надійність конструкції вхідних дверей, і її термін служби.

Петлі Simonswerk випускаються в 4 кольорах: білому, бронзовому, коричневому, срібло. Петлі IQ є в білому і коричневому кольорі.

Ручки для вхідних дверей

натискні гарнітури для дверей пвх

Нажимний гарнітур

офісна ручка на пластикові двері

Офісна ручка-дуга

офісна ручка пряма

Офісна ручка пряма

З урахуванням призначення, ми пропонуємо купити вхідні пластикові двері з ручками різноманітної конструкції.

Металопластикові вхідні двері в будинках і офісах зазвичай комплектують нажимним гарнітуром.

У місцях з великою прохідністю, наприклад в магазинах і аптеках, використовують спеціальні офісні дверні ручки-дуги або прямі офісні ручки різної довжини. За них можна просто тягнути, такі ручки зручні для людей і практичні, так як для відкривання вхідних дверей досить потягнути за ручку стулку. Як нажимні гарнітури, так і офісні ручки можуть бути білого, коричневого кольору, або пофарбовані в кольори по RAL, прямі ручки виготовляють також з нержавіючої сталі.

Замки для вхідних дверей

замок рейка для вхідних дверей

Замок-рейка

офісні двері пвх

Замок короткий з роліком (під офісну ручку)

замок для натискного гарнітуру

Замок короткий з засувкою (під нажимний гарнітур)

Від якості замка залежить безпека приміщення, герметичність металопластикової двері і зручність використання. З урахуванням функціонального призначення двері ПВХ вхідні ми можемо укомплектувати замками декількох видів:

 • одноточковий (замикання в одній точці)
 • замок-рейка (замикання відбувається по всій висоті дверної стулки).

Однокрапкові замки встановлюють зазвичай у металопластикових дверях з офісної ручкою і доводчиком.

Замок-рейку використовують у вхідних дверях з натискним гарнітуром, там, де важлива повна герметичність прилягання стулки.

Доводчики

вхідні пластикові двері замовити

Зовнішні двері в громадських місцях крім офісної ручки часто для зручності закривання комплектують доводчиками.

Металопластикові двері в приватний будинок

вхідні пластикові двері до приватного будинку

Вхідні ПВХ двері займають за популярністю друге місце після металевих. Вони здатні забезпечити хорошу герметичність і збереження тепла. Металопластикові двері широко застосовують як в комбінації з металевими (наприклад, перша вхідна - металева, друга - металопластикові, для тепла), так і окремо. Широко застосовують такі двері також на вході в хозппиміщення, підвали, спортзал. Двері пвх - це також найкращий варіант для саун.

Як дізнатись точну ціну на вхідні металопластикові двері

Ціну на вхідні металопластикові двері можна дізнатися, використовуючи форму для замовлення на сайті. У ній розраховується вартість, виходячи зі стандартних розмірів вироби. Остаточна ціна буде сформована фахівцями тільки після виїзду на місце установки для уточнення розмірів отвору і особливостей монтажу.

Чи володіють пластикові вхідні двері противовзломними характеристиками?

Кожна представлена на сайті металопластикові двері можуть бути додатково укомплектована компонентами, що захищають приміщення від несанкціонованого проникнення. Йдеться, зокрема, про ударостійкі склопакетах (вони захистять не тільки від грабіжників, але і від нещасних випадків), противовзломні замки. За бажанням замовника компанія може встановити на отвір ролети, які також забезпечать додатковий захист.

Від чого залежить кількість петель, встановлюваних на металопластикові вхідні двері?

На стандартних дверей встановлюють три петлі. На великогабаритних конструкціях кількість петель збільшують до чотирьох. Розрахунок роблять, виходячи з ваги готового виробу: на кожні 120-160 кг встановлюють одну петлю, що дозволить уникнути зсуву дверного полотна при функціонуванні. Ідеальне прилягання можна забезпечити, наприклад, за допомогою виготовлених з нержавіючої сталі петель Simonswerk або IQ. Такі петлі більш точно регулюються при установці і забезпечують тривалий термін служби двері.

Ви бажаєте купити вхідні металопластикові двері з демократичних цінами, і високої якості? Звернувшись в компанію «Орнет» кожен клієнт гарантовано отримує швидкий і приємний сервіс, багатий асортимент виробів - металопластикові вікна, вікна на замовлення, алюмінієві вхідні двері.

Основні етапи купівлі вікон

замір вікон
ЗАМІР
До вас виїжджає досвідчений спеціаліст, виконує точні заміри віконних та дверних отворів, він враховує особливості майбутнього монтажу, представляє приблизний кошторис. При замовленні конструкцій з монтажем, замір по м. Київ та Бориспіль виконується безкоштовно.
як вибрати вікна
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР
Ви отримуєте професійну консультацію, який профіль, склопакет і фурнітуру краще вибрати, з огляду на специфіку приміщення, бюджет, умови навколишнього середовища.
пластикові вікна Київ
РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ
Вам на затвердження надається детальна специфікація із зазначенням всіх комплектуючих і робіт по їх установці.
вікна з установкою
ВСТАНОВЛЕННЯ
Відбувається за стандартами, з дотриманням технології, виконується професійними монтажниками. Після закінчення всіх робіт монтажники самі виносять демонтовані, старі конструкції та сміття від демонтажу на сходову клітку.
гарантія на вікна
ГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
При укладанні договору клієнт отримує вичерпну інструкцію з використання конструкцій, догляду за ними, своєчасному обслуговуванню.
купити пластикові вікна Київ
ОБСЛУГОВУВАННЯ
Протягом гарантійного періоду наші робочі в будь-який час при необхідності проводять обслуговування, заміну, регулювання фурнітури, заміну склопакетів і ущільнювачів.
Залиште заявку на замір!
Ви отримаєте точні заміри та розрахунок вартості

Наші контакти

МИ ПРАЦЮЄМО ТАК:

Відповідаємо на дзвінки - щоденно: з 9:00 до 20:00.

Офіс працює: з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 19:00. 

ГРАФИК РАБОТЫ:
Потрібна консультація фахівця ?