Назад
Розсувні пластикові вікна - стильна економія простору

Віконні і дверні системи розсувного типу допомагають зберегти вільний простір, захистити приміщення від шуму, а також низьких температур. До того ж, такі конструкції мають цікавий дизайн і стильно доповнюють інтер'єр. Розсувні вікна - прекрасний варіант для приміщень, де користуватися орними стулками буде незручно. Вони встановлюються на лоджіях, терасах, балконах, верандах, в альтанках. Крім того, ці системи застосовуються в кімнатах з невеликою площею і дозволяють використовувати підвіконня в якості додаткової полки.

Розсувні вікна з ПВХ: переваги і недоліки

Віконні конструкції з розсувними стулками мають масу плюсів, серед яких:

 • Хороша економія корисної площі, можливість монтажу в маленьких приміщеннях
 • Великі розміри стулок, ніж у орних аналогів, що створює прекрасний огляд на околиці, покращує освітлення
 • Високі показники теплозбереження, герметичності, шумозаглушення
 • Стійкість до деформації, провисання стулок.
 • Період служби до 50 років
 • Можливість поставити на підвіконня кімнатні квіти, книги, декор і не прибирати їх під час провітрювання
 • Універсальний дизайн, що поєднується з інтер'єрами як в сучасному, так і ретро-стилі
 • Можливість декорування за допомогою ламінації, тонованих склопакетів.

Мінусами розсувного скління є більш висока ціна, ніж на вікна зі стандартним відкриванням. Це пов'язано з вартістю розсувний фурнітури і зі складністю складання і монтажу.

Характеристики розсувних систем

Розсувні металопластикові вікна - це конструкції, в яких стулки зсуваються в площині отвору, спосіб руху залежить від виду конструкції. Вони можуть переміщатися паралельно, вертикально, складатися гармошкою. Скління такими системами буває в «холодному» і «теплом» варіанті.

Холодне скління актуально, якщо приміщення планується використовувати тільки в теплу погоду, воно захистить від опадів і дозволить заощадити. Для такого оформлення застосовуються профілі з невеликою кількістю камер і звичайні склопакети і системи без підвищених вимог до теплоізоляції.

Теплі розсувні вікна ефективно утеплять приміщення, а в комбінації з енергозберігаючими склопакетами забезпечать економію на опаленні.

Крім цього, якщо об'єкт розташований на першому поверсі будівлі або віконний отвір занадто широкий, рекомендується встановити протиударні склопакети.

Фурнітура для розсувних вікон

Для комфортного і довговічного користування розсувними конструкціями використовується наступна фурнітура:

 • HAUTAU

Призначена для паралельно-зсувного і підйомно-розсувного відкриття вікон. Вони забезпечують щільне закривання стулок, відповідають європейським вимогам з безпеки, а також енергоефективності. Виробляється в Німеччині.

 • Siegenia PSK Portal

Також проведена в Німеччині, встановлюється на паралельно-розсувні конструкції. Ця фурнітура відрізняється довговічністю, надійністю, універсальністю для лівого і правого відкривання.

 • Roto Patio

Німецькі фурнітурні елементи Roto Patio - похило-зсувний механізм відкривання стулок з відмінною міцністю, стійкістю до корозії і тривалим періодом служби.

Типи конструкцій

Необхідно купити розсувні вікна? Спочатку варто підібрати бажаний механізм експлуатації.

Похило-зсувний механізм (також називають паралельно-зсувний)

У конструкціях даного типу стулки пересуваються паралельно, кожна у своїй площині. Похило-зсувний варіант передбачає невелике зрушення стулки на себе, після - переміщення уздовж другої частини. Ці вікна також повністю герметичні, надійно зберігають тепло, вони зламостійкі та зручні в користуванні.

Така система відкривання дозволяє найзручнішим чином використовувати площу приміщення, тому що стулки при відкритті не займають місце, у порівнянні зі звичайними орними. Це система теплого скління.

Підйомно-зсувний

Цей варіант призначений для широких прорізів, частіше для дверей. Для відкриття такої конструкції необхідно повернути ручку на 180о, в результаті чого стулка трохи піднімається і переміщується за допомогою роликів за іншу частину дверей. Такі системи відрізняються комфортом в експлуатації, чудовою герметичністю і теплоізоляцією.

«Гармошка»

У цій конструкції частини ПВХ системи складаються за принципом гармошки. Складаються конструкції найчастіше використовуються при оформленні дверних прорізів. «Гармошка» дозволяє закрити досить широкий прохід, і повністю відкрити його в разі потреби за допомогою створених стулок. Дуже зручна система для терас, зимових садів, поділу площі в ресторані, конференц-залі або офісі. Максимальна ширина отвору може бути до 6,5 м.

розсувні вікна

Розсувна система SWS

Система SWS - відмінний варіант для засклення лоджії, тераси, віконних прорізів і виходу на балкон, зимового саду, оранжереї, а також альтанки. Такі вікна мають слайдінгове відкривання, пластикові стулки рухаються паралельно один одному за допомогою роликів по алюмінієвих напрямних рейках.

Конструкція доповнена блокуючим механізмом, що запобігає мимовільне пересування віконних частин. Роликова система забезпечує легке і безшумний рух стулок.

До переваг SWS відноситься:

 • Більш низька ціна на вікна, ніж у всіх інших алюмінієвих і ПВХ розсувних систем
 • Істотна економія простору
 • Комфорт, безшумність користування
 • Можливість замикання
 • Передбачені системи з розсувними москітнми сітками
 • Наявність щіткового ущільнювача для посиленої звуко-, теплозахисту. Можливість монтажу звичайного або енергозберігаючого стеклоблока
 • Стійкість стулок до провисання, їх не потрібно регулювати, ремонтувати, міняти фурнітуру
 • Тривалий період служби, стійкість до пожовтіння
 • Зручне миття стекол
 • Екологічність матеріалів
 • Допустимість з'єднання зі стандартними ПВХ вікнами.

Варіанти конструкцій розсувних систем SWS:

 • Розсувні вікна для балконів і лоджій
 • Розсувні двері
 • Офісні перегородки

Технічні характеристики

 1. Трикамерна система профілю пвх, монтажна глибина рами 60 мм у віконній серії, 80 мм в дверний серії.
 2. Можна встановлювати скло 4 мм, склопакет 18 мм у віконній серії, 20 мм в дверний серії, звичайний однокамерний, енергозберігаючий, тонований.
 3. Чорний ущільнювач склопакета.
 4. Опір теплопередачі 0,55 м2С / Вт.
 5. Ручка запірна.
 6. Ущільнювач щітковий зі спеціальною поліетиленовою вставкою, що забезпечує захист приміщення від пилу, вітру і атмосферних опадів.
 7. Мінімальний розмір вироби 1000 * 500 мм, максимальний 4000 (ширина) * 2100 (висота) мм.

Система SWS пройшла всі необхідні лабораторні випробування, відповідає стандартам ДСТУ.

Надійні та естетичні розсувні вікна (Київ)

«Орнет» пропонує багатофункціональні і стильні віконні системи зсувного типу з професійним монтажем. Розцінки на металопластикові вікна, розсувні системи і настановні послуги залежать від типу механізму, комплектуючих, а також складності виконуваних робіт. Для замовників діють приємні акції, знижки і тривалий гарантійне обслуговування. Вікна на замовлення - ми найзручніша компанія!

Прорахувати вікна?
Вкажіть телефон і ми передзвонимо вам найближчим часом!
Залиште заявку на замір!
Ви отримаєте точні заміри та розрахунок вартості

Наші контакти

МИ ПРАЦЮЄМО ТАК:

Відповідаємо на дзвінки - щоденно: з 9:00 до 20:00.

Офіс працює: з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 19:00. 

ГРАФИК РАБОТЫ:
Потрібна консультація фахівця ?