Назад

Балкони і лоджії з виносом

скління балкона з виносом

Збільшити початкову площа лоджії або балкона, зробити його більш затишним і просторим допоможе скління балкона з виносом. Таке оформлення передбачає розширення фронтальної частини або всього периметра конструкції на 10-70 см.

Виносний балкон це:

 • Додаткове місце для зберігання речей
 • Нове приміщення для роботи, відпочинку, дитячих ігор
 • Можливість збільшити площу сусідньої кімнати
 • Простір для установки широкого підвіконня, розміщення улюблених рослин, декору, предметів меблів
Винос балкона: варіанти

Майстри компанії «Орнет» склять лоджії і балкони декількома способами в залежності від стану прибудови, а також побажань замовника.

Винос по підвіконню

винос балкона

Короткий винос

Найбільш простим варіантом виносного розширення лоджії є «косинка», або короткий винос. Такий винос передбачає переміщення лінії віконних конструкцій за межі парапету за допомогою трикутних металевих куточків. Таке розширення балкона може проводитися  по передній частині, або по всьому периметру. При монтажі «косинки» площа збільшується по лінії парапету на 10-30 см, що дозволяє встановити на віконну конструкцію більш широке підвіконня. Зазвичай замовляють розширення підвіконня на 25-30 см. Спосіб розширення косинкою використовують, якщо у балкона бетонний парапет.

Як виглядає винос "косинкою" зовні

Винос від підлоги

Другий вид розширення - довгий винос, коли каркас наварюють від підлоги. Це можливо, якщо огорожа металева. У цьому варіанті до наявного огорожі доваривают кутом металевий каркас, від підлоги по плиті, до верхнього краю по підвіконню. На жорсткий каркас встановлюються віконні профілі. Такий винос додасть 30-35 см нової площі, підвищить безпеку споруди та створить простір для його утеплення.

Подивіться приклад одного з балконів з виносом від підлоги і обшивкою:

Скління балкона з виносом і обшивкою

скління балкона під ключ

Скління балкона з виносом і обшивкою

балкон під ключ

Скління балкона з виносом і обшивкою

внутрішнє оздоблення балкона

Скління балкона з виносом і обшивкою

винос балкона

Скління балкона з виносом і обшивкою

винос балкона київ

Скління балкона з виносом і обшивкою

балкон з виносом київ

Скління балкона з виносом і обшивкою

винос балкона київ ціна
Розширення балконної плити

Розширення балкона по підлозі - найскладніший, витратний і результативний метод, що дозволяє подвоїти його первісну площу. При такому способі розширення балкона старі перила демонтуються, поверх підлоги плити сталевими швелерами кріпиться міцний каркас з металу. Також металева конструкція надійно скріплюється з несучою стіною будівлі. Після цього периметр споруди обрамляється міцними кронштейнами, проводиться утеплення виносу балкона, установка обрешітки, настил підлоги, роботи зі скління та оформлення балкону зони. Розширення балкона по плиті роблять зазвичай на 300-500 мм. Воно також можливо вперед або по периметру.

Існує комбінація двох видів розширення: по підлозі і по перилах, це дає можливість максимально збільшити корисну площу пластикового балкона.

Важливо!

При винесенні балкона збільшується площа козирка, і відповідно потрібна його звукоізоляція, як мінімум тієї частини козирка, яка знаходиться над внутрішнім простором балкона. Щоб уникнути дискомфорту від сильного шуму під час дощу, наші клієнти замовляють послугу обесшумки козирка.

Тип выносу Спосіб розширення Вид профілю та склопакетів Які дод.роботи потрібні Вартість виносу
По підвіконню Площа збільшується від рівня підвіконня, на 25-30 см, по передній частині або по периметру балкона. Таким чином розширюється візуально простір, з'являється додаткове місце для шафи, і можна використовувати підвіконня. Зазвичай використовують профіль пвх товщиною 60 мм і однокамерні склопакети 4-16-4. Також замовляють розсувні вікна SWS У старих будинках може знадобитися зміцнення парапету балкона. Утеплення виносу балкона Від 900 грн./пог.м
По полу Площа балкона збільшується за рівнем підлоги, на 30-50 см. Таким чином значно збільшують загальну площу балкона, для використання в різних цілях. Для холодного скління профіль пвх 60 або 70 мм (для жорсткості) і однокамерні склопакети. Для теплого скління профіль пвх 70, 76 або 82 мм та двокамерні енергозберігаючі склопакети. Демонтаж старого парапету, зміцнення балконного підстави, розширення, зварювання нового огорожі Від 2800 грн./пог.м
Етапи робіт з оформлення лоджії і балкона з виносом

Кожне скління балкона або лоджії з виносом починається з оцінки стану конструкції, визначення оптимального способу його перетворення і проведення замірів. Далі майстри «Орнет» приступають до наступних етапів робіт:

1. Зварювання та закріплення металевого каркаса виносу

2. Утеплення, зовнішня обшивка

3. Монтаж віконних рам

4. Установка козирків, відливів, підвіконь

5. Внутрішнє оздоблення з утепленням або без

6. Благоустрій балконної площі меблями, приладами освітлення, розетками, вимикачами.

Скління балкона з виносом, ціна якого повністю виправдана ефектом, слід доручити професіоналам. Замовляючи оформлення лоджії з розширенням в «Орнет», можна бути впевненим у безпеці і довговічності цієї площі.

Балкон з розширенням: важливі переваги і недоліки

Балкони з виносом мають свої переваги і недоліки.

Переваги балкона з виносом:

 • Збільшення загальної площі конструкції балкона
 • Посилення застарілих елементів балконного огородження
 • Створення додаткового місця для широкого підвіконня
 • Поліпшення зовнішнього вигляду приміщення
 • Якісне утеплення і звукоізоляція
 • Герметична захист від опадів і бруду
 • Продовження терміну експлуатації лоджії
 • Можливість використовувати приміщення пластикового балкона в якості зони відпочинку або розширити за рахунок нього житловий простір

Недоліки:

 • Зайвий шум під час дощу через широкого козирка, витрати на шумоізоляцію стелі (зовсім невеликий недолік)
 • Додаткові фінансові вкладення на балкон з виносом
 • Необхідність дозволу на деякі види розширення балкона.

Якщо потрібно замовити пластиковий балкон з виносом, який буде довговічним, естетичним і затишним, зробити це вигідно можна в «Орнет».

Коли потрібен дозвіл на збільшення балкона

Отримувати дозвіл на збільшення балкона потрібно, якщо винос балкона роблять більш ніж на 30 см.

Переваги розширення балконних зони від професіоналів

Причини довірити винос балкона нашим фахівцям:

 • Застосування міцних і надійних будівельно-ремонтних матеріалів
 • Великий вибір вітчизняних і зарубіжних ПВХ вікон, стеклопакетовов, фурнітури та аксесуарів
  Досвід монтажних бригад від 5 років
 • Складання індивідуального проекту по кожному об'єкту
 • Гарантія на роботи 1 рік, і конструкції до 10 років
 • Безкоштовний демонтаж старих дерев'яних рам
 • Доступні ціни на всі конструкції

Як зробити невелике розширення балкона?

Трохи розширити площу можна, зробивши винос балкона по підвіконню - короткий або довгий. Короткий («косинка») - найпростіша модифікація, при якій за край парапету виносять тільки підвіконня. Для цього по зовнішній стороні огорожі закріплюють зварні металеві куточки, на які монтують віконну конструкцію. Даний варіант підходить для бетонних або цегляних огорож. Довге розширення передбачає наварювання металевого каркаса під кутом від статі, що дозволяє створити місце для утеплення конструкції. Подібне рішення можливо, якщо парапет металевий.

Наскільки великим може бути балкон з виносом?

Найскладніший спосіб розширення - зробити винос по підлозі. На старій підлоги плиті монтують металевий каркас, потім зводять нову конструкцію, яка додатково кріпиться до стін будівлі. Таким чином площа розширюється простору можна збільшити майже вдвічі.

Чи потрібен дозвіл на винос балкона?

Дозвіл на збільшення площі необхідно, якщо планується винос балкона по підлозі або парапету більш ніж на 30 см. Щоб здійснити подібний «апгрейд», потрібно отримати:

 1. письмовий дозвіл від ЖЕКу або ОСББ; а також сусідів дозвіл на винос балкона від архітектурної інспекції в Києві. Зверніть увагу, що потрібно буде отримати дозвіл не на саме розширення, а на проектну документацію;
 2. замовити проект балкона;
 3. після виконання всіх робіт по розширенню балкона запросити комісію з своєї комунальної служби і отримати акт введення об'єкта в експлуатацію. Також доведеться узгодити проект з пожежними, службою газу. Зазвичай бюрократичні процедури затягуються на кілька місяців.

Замовте консультацію і завмер в «Орнет», дізнайтеся, як скління з виносом може перетворити житло.

 

Винос балкона - складна і відповідальна робота, всі рішення по конструктиву повинні бути зваженими, виконання відповідальним і точним. По телефону можна приблизно розрахувати вартість конструкцій. Але більш точно про можливість винесення і вартості робіт можна говорити тільки після виміру.

Наша компанія також виконує весь комплекс робіт по склінню і обробці «балкона під ключ».

Послуги які будуть вам цікаві: металопластикові вікна, вікна на замовлення

Прорахувати вікна?
Вкажіть телефон і ми передзвонимо вам найближчим часом!

Зручні способи оплати

замовити вікна
Оплата онлайн і безготівковий розрахунок
вікна у Києві
Готівковий розрахунок в офісі або у Вас вдома
вікна кредит
Розстрочка без переплат і довідок від 3 до 6 місяців
Залиште заявку на замір!
Ви отримаєте точні заміри та розрахунок вартості

Наші контакти

МИ ПРАЦЮЄМО ТАК:

Відповідаємо на дзвінки - щоденно: з 9:00 до 20:00.

Офіс працює: з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 19:00. 

ГРАФИК РАБОТЫ:
Потрібна консультація фахівця ?