Назад

Нестандартні вікна для будь-яких приміщень

нестандартні пластикові вікна

Хороше рішення для ефектного інтер'єру житлових і офісних приміщень - ПВХ системи оригінальних нестандартних форм. Вони наповнюють кімнати світлом, вносять нотки елегантності в їх оформлення і підкреслюють відмінний смак власника. Компанія «Орнет» виготовляє і встановлює нестандартні пластикові конструкції будь-якої будівлі і габаритів. Майстри підбирають варіант скління і виконують роботи з точним дотриманням нормативів. Вікна на замовлення - це запорука того, що все буде зроблено в терміни і якісно.

Де застосовуються нестандартні вікна ПВХ і їх властивості

Сфера застосування цих конструкцій широка, вони встановлюються в новобудовах, старих будинках, приватних котеджах, заміських комплексах відпочинку, готелях.

До плюсів віконних систем незвичайних форм відносяться такі властивості:

 • Елегантне доповнення дизайну фасаду
 • Зорове збільшення простору в кімнаті
 • Герметична будова
 • Хороші шумозахистні характеристики
 • Ефективне збереження тепла
 • Економія на обігріві площі
 • Безпека, надійність, міцність
 • Легкість в користуванні, догляді

Нестандартні конструкції служать до 50 років, що робить їх покупку раціональним вкладенням фінансів.

Нестандартні металопластикові вікна: форми

Фахівці «Орнет» виготовляють такі види металопластикових вікон:

 • Трикутні
 • Круглі
 • Трапецієподібні
 • Овальні
 • Багатокутні
 • Складені конструкції

Трикутні вікна монтуються в будинках з дахом скатного типу, підходять для оформлення горища. Такі нестандартні конструкції бувають глухими або з відкриванням. Кут у трикутного вікна повинен бути не менше 45о, для забезпечення жорсткості зварювання.

Круглі вікна роблять глухими, або з відкриванням. Для додання жорсткості і герметичності такої нестандартної конструкції кругле вікно, якщо дозволяють розміри, перегороджують імпостом, на який можна встановити петлі, або ж за допомогою імпостов роблять прямокутну стулку. Обмеження в круглих вікнах - радіус не менше 350 мм. Круглі моделі прикрасять фасад, інтер'єр приватних будинків, котеджів, приватних готелів.

Конструкції трапецієподібної форми елегантно доповнять житлові будови, дачі, офісні будівлі, торгові, спортивні, розважальні центри.

Овальні вікна перетворять будь-яку площу і продовжать сміливу дизайнерську ідею.

Багатокутні, складені варіанти - чудова пропозиція для незвичайних, нестандартних віконних прорізів. Ці конструкції бувають глухими, можуть мати фігурні стулки або рухому прямокутну частину, різну кількість імпостов.

Специфіка виміру і виготовлення нестандартних конструкцій

Роботи по виміру, виробництву, монтажу нестандартноих конструкцій - набагато складніші, ніж скління прямокутними конструкціями, тому вони повинні виконуватися профі. Майстри «Орнет» розраховують всі кути, радіуси, розміри, допуски для вікон і дверей з граничною точністю, що забезпечує тривалу службу нестандартних віконних систем. Крім того, для ряду виробів спочатку робиться ПВХ рама, потім готується шаблон для склопакета, що також впливає на термін готовності пластикових конструкцій. Терміни виготовлення нестандартних конструкцій становлять в середньому 10-14 днів.

Декорування та дизайн

Нестандартне скління можна виконати в класичному білому кольорі або з додатковим декоруванням.

Види декорування:

 • Ламінація під дерево нестандартних конструкцій
 • Установка склопакетів зі шпросами, вітражних стекол
 • Монтаж тонованих склопакетів
 • Фарбування нестандартних вікон і дверей в будь-який колір.

Таке оформлення ще більше прикрасить нестандартні вікна.

Пропозиції компанії «Орнет»

Наша компанія виробляє нестандартні вікна на замовлення всіх форм, розмірів і дизайну. Ми використовуємо надійні пластикові профілі, фурнітуру. Нестандартні конструкції встановлюються монтажними бригадами відповідно до всіх вимог.

При замовленні скління площі вікнами нестандартної форми важливо враховувати, що вони робляться довше і коштують більше класичних аналогів. Але їх установка додасть будівлі унікальні нотки і створить затишний внутрішній мікроклімат.

Зателефонуйте нашим менеджерам - дізнайтеся, як нестандартні вікна перетворять ваш будинок. Ціна пластикових вікон (Київ) - те, що завжди є пріоритетною частиною покупки. У нас вартість вікон найдемократичніші на ринку!

Вам буде цікаво – найнижчі ціни тільки у нас:

Залиште заявку на замір!
Ви отримаєте точні заміри та розрахунок вартості

Наші контакти

МИ ПРАЦЮЄМО ТАК:

Відповідаємо на дзвінки - щоденно: з 9:00 до 20:00.

Офіс працює: з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 19:00. 

ГРАФИК РАБОТЫ:
Потрібна консультація фахівця ?