Назад
Вікна REHAU - нові вікна в Києві і області

З великого асортименту віконних систем, пропонованих на ринку, на особливу увагу заслуговують вікна Rehau. Для їх виробництва співробітники німецького концерну розробили спеціальні суміші і конструктив, які повністю відповідають вимогам ISO. Крім надійності і довговічності, забезпечення високого рівня герметичності, вони відрізняються екологічною безпекою і багатофункціональністю.

Переваги профільної системи Rehau

Окна Рехау немецкого производителя во время эксплуатации способны обеспечить массу достоинств:

Вікна Рехау німецького виробника під час експлуатації здатні забезпечити масу переваг:

 • Теплоізоляція. Прекрасно підтримують комфортний температурний режим
 • Стійкість до різнохарактерних впливів атмосфери. Їм не страшна дія дощу, вітру, сонця
 • Герметичність. Забезпечують хороший захист від пилу і протягів
 • Довговічна надійність. Здатні зберігати високі експлуатаційні параметри на протязі більше 40 років
 • Звукоізоляція. Не пропускають вуличний шум
 • Екологічність. Не можуть завдати шкоди організму людини і природи.
 • Пожежна безпека. Використовуваний для виготовлення виробів, ПВХ відрізняється самозатухаючим властивостями
 • Естетичність. Дозволяє втілити самі нестандартні дизайнерські ідеї.
 • Простота обслуговування. На поверхні не накопичуються різнохарактерні забруднення за рахунок спеціального антистатичного покриття.

Різноманіття пропонованих профілів

Ми встановлюємо металопластикові вікна Рехау наступних систем:
rehau вікна ціни

Вікна Rehau Euro 60

Клас "Стандарт"

Монтажна ширина   60 мм

Товщина склопакета    до 32 мм

Камер у рамі і стулці    3 шт.

вікна rehau київ

Вікна Rehau Euro 70

Клас "Комфорт"

Монтажна ширина   70 мм

Товщина склопакета    до 40 мм

Камер у рамі і стулці    5 шт.

Rehau Synego ціна

Вікна Rehau Synego

Клас "Преміум"

Монтажна ширина   80 мм

Товщина склопакета   до 50 мм

Камер у рамі і стулці   6/7 шт.

вікна rehau

Вікна Rehau Brilliant

Клас "Комфорт"

Монтажна ширина   70 мм

Товщина склопакета    до 40 мм

Камер у рамі і стулці    5/6

rehau geneo ціна

Вікна Rehau Geneo

Клас "Люкс"

Монтажна ширина   86 мм

Товщина склопакета   до 54 мм

Камер у рамі і стулці    6 шт.

 • Rehau Ecosol 60. Трикамерна з монтажною глибиною 60 мм. Характеризується відмінною комбінацією ціни і якості. Головне достоїнств - наявність ідеально гладкій поверхні з елегантними скосами в 150. Двоконтурне ущільнення максимально виключає протяги. Багатий асортимент кольорових виконань.
 • Rehau Euro 70. П'ятикамерна з конструктивною шириною 70 мм. Встановлюваний склопакет товщиною до 40 мм забезпечує прекрасну енергоефективність і захист від вуличного шуму і пилу. Система відрізняється хорошою протизламністю.
 • Rehau Brilliant. Головна відмінність - вишуканий дизайн. Забезпечується за рахунок мінімальної пористості поверхні. Пропонується з 3 видами профілю стулок: прямий зміщений, напівзміщений, що має елегантний округлений наплав, скошений напівзміщений.
 • Rehau Geneo. Інноваційна система концерну Рехау, завдяки своєму унікальному складу. Шестикамерна з монтажною глибиною 86 мм. Дозволяє втілювати в реальність самі нестандартні дизайнерські ідеї при максимальній висоті віконної конструкції.
 • Rehau Synego. При конструкційній глибині в 80 мм можна встановлювати склопакети шириною до 51 мм. Шестикамерна конструкція Рехау Синего при 3 контурах ущільнюівача здатна забезпечити максимально високі ізолюючі параметри. Може виготовлятися в широкому асортименті кольорових рішень, включаючи імітацію натурального дерева.

Ми пропонуємо широкий перелік віконних систем Rehau. Це дозволяє без проблем підібрати виріб під будь-який розмір віконного отвору, Ваші персональні вимоги і смакові переваги.

Порівняльні характеристики профілів Рехау

Параметри
REHAU EURO 60
REHAU EURO 70
REHAU BRILLIANT
REHAU SYNEGO
REHAU GENEO
Монтажная глибина 60 мм 70 мм 70 мм 80 мм 86 мм
Кількість камер 3 5 5 6/7 6
Товщина склопакета 24 и 32 мм 24, 32 и 40 мм 24, 32 и 40 мм 42, 50 мм 44, 52 мм
Колір ущільнювача чорний сірий білий чорний сірий білий чорний сірий білий чорний сірий білий чорний сірий білий
Шумоізоляція, дБ 36 43 43 46 50
Контурів ущільнення 2 2 2 2/3 3
Теплоізоляція, м2°С/Вт 0,66 0,73 0,97 1,0 1.07
Фурнітура Maco (Австрія) Winkhaus (Німеччина) Siegenia (Німеччина) Maco (Австрія) Winkhaus (Німеччина) Siegenia (Німеччина) Maco (Австрія) Winkhaus (Німеччина) Siegenia (Німеччина) Siegenia Titan (Німеччина) Winkhaus (Німеччина) Siegenia Titan (Німеччина) Winkhaus (Німеччина)
Ламінація, фарбування Так Так Так Так Так
Клас зламостійкості RC2 до RC3 до RC3 до RC3 до RC3
З чого складається вартість вікон Rehau

Статистика показує, що в ціні вікон профіль становить лише приблизно 24%. Іншу частку в вартості займають склопакети, фурнітура, комплектуючі, монтажні роботи.

Додаткова комплектація

Ми використовуємо додаткові елементи, необхідні для зручного і надійного використання: утеплений підставочний профіль, заглушка паза штапика, віконні ручки Hoppe, австрійська і німецька фурнітура Maco, Siegenia і Winkhaus. Використовуємо армування вікон - П-образне, тільки оцинкованими металевими профілями товщиною від 1,5 мм.

Робимо оптимальний вибір

вікна рехау купити
Потрібно облаштувати віконний отвір в неопалюваному приміщенні або засклити балкон - краще встановити Rehau Ecosol 60 або Euro 70
вікна рехау ціна
Ваша квартира распложена в шумній частині міста - ідеально підійдуть Rehau 70, Brilliant і Synego
rehau вікна купити київ
Ви хочете зрадити екстер'єру та інтер'єру свого приватного будинку вишукану стильність - придбайте Rehau Synego. А вікна системи Rehau Geneo прекрасно підходять для пасивних будинків.

Додаткові послуги

склопакети київ

Енергозбереження. Застосування в металопластикових німецьких вікнах Рехау енергозберігаючих та мультифункціональних склопакетів зберігає до 96% тепла в приміщеннях, значно зменшуючи експлуатацію опалювальних пристроїв.

Професійний монтаж

встановлення пластикових вікон

Перевірений кваліфікований монтаж, здійснюваний майстрами нашої компанії, дає можливість в кілька разів підвищити звуко-і теплоізоляційні параметри вашого вікна.

Фурнітура

фурнітура для пластикових вікон

Встановлюємо тільки високоякісну фурнітуру та ручки Maco, Siegenia, Winkhaus, Roto, Hoppe.

Протизламність

антивандальні пластикові вікна

Статистика показує, що значна частка (понад 72%) проникнень в квартири і приватні будинки здійснюється за рахунок злому фурнітури. Оснащуючи свої вікна Rehau висококласної противовзломной системою, ми виключаємо по максимуму будь-яку незаконного «попадання» в ваше житло.

Аксесуари

ручки на пластикові вікна

Ви хочете оформити вікна в нетривіальном дизайні? Ми готові надати багатий асортимент аксесуарів для втілення вашої мрії: жалюзі, ролети, підвіконня, ручки.

Як перевірити справжність профілю Rehau

Щоб переконатися в достовірності пропонованого профілю, досить зробити наступне:

 • Переконатися в наявності на торці стулки лазерного маркування, а саме назву системи Рехау. Вона повинна повторюватися на всій довжині через 25 см.
 • Перевірити присутність на імпостами дрібної маркування, яка відображатиме серію профілю, номер партії.
 • Маркування серійного номера на торці рами повинна повторюватися кожні 50 см.
 • Переконатися, що різноманітні добірні пластикові елементи мають таку ж колірну гамму, як і у самої рами.

Які потрібно купити вікна Рехау, щоб забезпечити максимальну шумоізоляцію?

Для обмеження проникнення шуму в приміщення необхідно поставити вікна на замовлення з максимальною кількістю повітряних камер і конструктивною глибиною. До того ж такий профіль енергоефективний: за рахунок щільного прилягання рами можливість виникнення протягів буде зведена до мінімуму. Конструкція з найбільшою кількістю камер (шість або сім в одній стулці) - Synego і Geneo. Інші вікна Rehau містять від трьох до шести камер. Для максимальної шумоізоляції краще, щоб одне із стекол було товщиною 6 мм, в ідеалі - триплекс.

Хочу купити вікна Rehau: від яких характеристик буде залежати ціна?

Практично чверть ціни вікна Rehau в Києві припадає на профіль. Решта - фурнітура, склопакети, деталі комплектації і монтаж. Використання високоякісної німецької фурнітури, ущільнювачів, армування профілю забезпечує протизламність, додаткову звуко- і теплоізоляцію. Монтаж представниками компанії гарантує тривалу експлуатацію конструкції без необхідності постійної профілактики.

Наскільки вікна Рехау безпечні?

По-перше, пластикові вікна Rehau екологічні - вони не шкодять здоров'ю людей, не виділяють канцерогени, коли їх нагріває сонце. По-друге, ці конструкції пожежобезпечні, оскільки при їх виготовленні використовують незаймистий і самозатухаючий матеріал (ПВХ). По-третє, вони по-справжньому надійні, не деформуються під впливом атмосферних явищ, здатні справно функціонувати протягом сорока і більше років. Важливо також і те, що вікна Rehau мають привабливий зовнішній вигляд.

Якщо ви хочете встановити вікна Рехау в Києві - звертайтеся в нашу компанію!

Вам це буде цікаво:

Основні етапи купівлі вікон

замір вікон
ЗАМІР
До вас виїжджає досвідчений спеціаліст, виконує точні заміри віконних та дверних отворів, він враховує особливості майбутнього монтажу, представляє приблизний кошторис. При замовленні конструкцій з монтажем, замір по м. Київ та Бориспіль виконується безкоштовно.
як вибрати вікна
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР
Ви отримуєте професійну консультацію, який профіль, склопакет і фурнітуру краще вибрати, з огляду на специфіку приміщення, бюджет, умови навколишнього середовища.
пластикові вікна Київ
РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ
Вам на затвердження надається детальна специфікація із зазначенням всіх комплектуючих і робіт по їх установці.
вікна з установкою
ВСТАНОВЛЕННЯ
Відбувається за стандартами, з дотриманням технології, виконується професійними монтажниками. Після закінчення всіх робіт монтажники самі виносять демонтовані, старі конструкції та сміття від демонтажу на сходову клітку.
гарантія на вікна
ГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
При укладанні договору клієнт отримує вичерпну інструкцію з використання конструкцій, догляду за ними, своєчасному обслуговуванню.
купити пластикові вікна Київ
ОБСЛУГОВУВАННЯ
Протягом гарантійного періоду наші робочі в будь-який час при необхідності проводять обслуговування, заміну, регулювання фурнітури, заміну склопакетів і ущільнювачів.
Прорахувати вікна?
Вкажіть телефон і ми передзвонимо вам найближчим часом!

Наші контакти

МИ ПРАЦЮЄМО ТАК:

Відповідаємо на дзвінки - щоденно: з 9:00 до 20:00.

Офіс працює: з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 19:00. 

ГРАФИК РАБОТЫ:
Потрібна консультація фахівця ?