Назад
Фурнітура Масо - найкраще для вікон ПВХ

Така важлива складова пластикових вікон, як віконна фурнітура, являє собою механізми, за допомогою яких відкриваються стулки, а також відбувається їх правильна робота, надійний притиск, і відповідно - здійснюється захист від протягів. Фурнітура є однією з головних частин віконних і дверних конструкцій. Від її якості безпосередньо залежить, наскільки надійними і зручними в роботі будуть віконні стулки.

Тому жорсткі вимоги пред'являються до:

- надійності і довговічності віконної фурнітури, так як вона часто використовується;

- естетики і зовнішньої привабливості фурнітури.

При виготовленні вікон ми використовуємо фурнітуру МАСО MULTI-MATIC всесвітньо відомої австрійської фірми. Ця фурнітура відома у нас в Україні, використовується багато років, і вона добре себе зарекомендувала. Вона зручна і надійна. За запевненням фахівців, фурнітура Maco є продукцією, де застосовуються всі кращі світові технічні нововведення.

Ми не використовуємо дешеву фурнітуру у виробництві вікон, тому що ця дешевизна обертається дуже швидко невдоволенням людей, коли віконна стулка починає погано працювати. У фурнітурі Масо зібрані всі необхідні для комфортного використання опції.

Переваги MACO:

  • Легка і безшумна робота всіх деталей фурнітури;
  • Фурнітура завдяки спеціальному просоченню, не дряпається;
  • Надійна і довговічна в експлуатації;
  • Поєднання передових технологій та доступної ціни;
  • Невибаглива у використанні;
  • Можливість установки противовзломной фурнітури;
  • Естетичний вигляд.

Головні корисні особливості фурнітури Масо

Мікроліфт-блокіратор

фурнітура Maco мікроліфт

Цей механізм ми встановлюємо на всіх поворотно-відкидних стулках з фурнітурою Масо. Стандартна стулка важить 20-40 кілограмів, і в відкритому положенні піддається провисання. Якщо віконна стулка провисне, вона буде зачіпати про раму при відкритті і закритті. Механізм мікроліфта виконує подвійну функцію:

1. Перешкоджає провисанню стулки. Забезпечує легке і плавне управління стулкою вікна, це особливо актуально при великих розмірах.

2. Запобігає неправильним діям. Віконна ручка може перебувати в чотирьох положеннях:

- вертикально вниз - вікно закрите;

- ручка горизонтально - вікно відкрите;

- вертикально вгору - стулка відкинута;

- вгору під кутом 45 градусів - мікропровітрювання.

Інші повороти ручки не передбачені. Мікроліфтом блокуються повороти ручки в момент знаходження стулки у відкритому вигляді. Стулка не повинна перебувати відразу в відкинутому і відкритому положенні. Без мікроліфта-блокатора неправильний поворот ручки може привести до того, що стулка зіскочить з петлі. Мікроліфт-блокіратор помилкових дій сприяє довговічної і зручної роботі віконних стулок.

 Мікропровітрювання

фурнітура Maco купити в Києві

Пластикове вікно - герметична конструкція, одна з його функцій - захист приміщення від різних зовнішніх погодних впливів. Приміщення, однак, потрібно регулярно провітрювати, і функція мікропровітрювання (або зимове провітрювання) дуже зручна в холодну пору року. Вона дає доступ свіжого повітря, але перешкоджає протягам. Для того, щоб поставити стулку на мікропровітрювання, потрібно з положення на відкид повернути ручку на 45 градусів, і стулка відкидається зовсім трохи, утворюючи мінімальний зазор з рамою. Взимку надовго можна залишити вікно на мікропровітрюванні, при цьому температура в кімнаті не знижується або знижується незначно, повітря провітрюється, якщо є підвищена вологість (наприклад, в кухні) - вона йде. При цьому шум з вулиці чути набагато тихіше, ніж при відкритій стулці.

Переваги мікропровітрювання:

- ця функція запобігає переохолодженню приміщення в холодну пору року;

- можливість вентиляції повітря;

- запобігає утворенню конденсату.

Унікальне покриття Silber-look фурнітури від компанії MACO

Віконна фурнітура піддається різним впливам. В першу чергу, навколишнього середовища, і часто знаходиться у вологому середовищі. Крім того, частини фурнітури відчувають навантаження при русі і терті. Для захисту від корозії і зносу було розроблено спеціальне захисне покриття.

Перший шар - цинку, товщиною до 0,6 мм, захищає фурнітуру від корозії. Другий - хромування. Забезпечує Масо «фірмовий» сріблястого відтінку. Третій шар - віск. Завдяки йому зменшенне тертя між деталями фурнітури і збільшено час користування механізмами. Плюс до цього воскове покриття гарантує фурнітурі на довгий період привабливий зовнішній вигляд.

Ручки MACO для вікон

Помітною деталлю вікна є його ручка. У компанії MACO дана продукція, що випускається фурнітура для вікон має різноманітний дизайн, сім варіантів забарвлення, що варіюється від білого кольору до відтінку «білого золота», продуману конструкцію підстави, завдяки чому її можна досить довго використовувати.   

                                           

Віконні ручки Maco Rhapsodyвіконні ручки Maco Рапсодія купити в Києві

Віконні ручки Maco Harmony

Віконні ручки Maco Harmony купити в Києві

Ви можете також прочитати про ціну євровікна та про те, які нові підвіконня (Данке або Верзаліт) можна замовити у нас.

Залиште заявку на замір!
Ви отримаєте точні заміри та розрахунок вартості

Наші контакти

МИ ПРАЦЮЄМО ТАК:

Відповідаємо на дзвінки - щоденно: з 9:00 до 20:00.

Офіс працює: з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 19:00. 

ГРАФИК РАБОТЫ:
Потрібна консультація фахівця ?