Назад

Доставка вікон і дверей ПВХ

Доставка вікон і дверей ПВХ

Фахівці компанії «Орнет» намагаються забезпечити нашим клієнтам всебічну підтримку від першого звернення для прорахунку до доставки, професійного монтажу вікон і подальшого гарантійного обслуговування. Тому ми намагаємося, щоб доставка конструкцій на об'єкт завжди проводилася точно в строк.

Доставляємо безкоштовно вікна і двері по Києву і передмістю в радіусі 30 км, а саме: в Бориспіль, Бровари, Вишневе, Чабани, Гатне, Бучу, Боярку, Гостомель, Ірпінь, Вишгород, Васильків. 

Доставка пластикових вікон і дверей здійснюється обладнаними спеціальними пірамідами автомобілями «ГАЗель».

Правильна доставка оберігає конструкції від пошкоджень і від розгерметизації склопакетів. Ми доставляємо конструкції на об'єкт в день монтажу, як правило, в першій половині дня. Це робиться для того, щоб встигнути виконати монтажні роботи за 1 день. Попередньо ми узгоджуємо з нашими клієнтами точний час доставки вікон. Конструкції доставлять до дому і піднімуть на поверх, на ліфті або вручну. Після демонтажу старих конструкцій наші монтажники виносять все на сходову клітку, і додатково Ви можете замовити послугу вивозу старих конструкцій.

Ми доставляємо також і іншу продукцію: склопакети, підвіконня, відливи, металопластикові конструкції, якщо їх купують без монтажу.

Ми поважаємо інтереси своїх клієнтів. Прагнемо, щоб наші клієнти були задоволені співпрацею з нами.

Залиште заявку на замір!
Ви отримаєте точні заміри та розрахунок вартості

Наші контакти

МИ ПРАЦЮЄМО ТАК:

Відповідаємо на дзвінки - щоденно: з 9:00 до 20:00.

Офіс працює: з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 19:00. 

ГРАФИК РАБОТЫ:
Потрібна консультація фахівця ?