Назад

Металопластикові балконні двері - запорука затишного мікроклімату в приміщенні

Вихід на лоджію повинен бути зручним, а також виступати надійним бар'єром від негоди. Пластикові балконні двері - відмінний варіант з герметичною будовою, теплозахисними властивостями, стійкістю до зношування і тривалою службою. Двері на балкон виготовляються з віконного ПВХ профілю і відрізняються від металопластикових вікон розмірами і додатковими елементами в фурнітурі.

Пластикові двері на балкон: види

У компанії «Орнет» можна замовити ПВХ двері для входу на лоджію різної конфігурації, механізму експлуатації, а також оформлення.

Види конфігурації балконних дверей

Існують двері на балкон таких типів:

 • Одинарні балконні пластикові двері;
 • Двохчастні балконні двері з однією глухою половиною і однією орною стулкою;
 • Балконні блоки - двері з прилеглим вікном. Найпоширеніший варіант;
 • Штульпові орні двері на балкон - двері з двома стулками;
 • Розсувні балконні двері.

Для вузького отвору підійде одностулкові металопластикові балконні двері. Якщо вихід на лоджію широкий, більше 1,1 м, рекомендується вибрати двохстулкові двері з однією орною стулкою і однією глухою, що дозволить відчутно заощадити на фурнітурі. Ще одне вдале рішення - установка балконного блоку. Така металопластикова конструкція з'єднує двері і вікно або два пластикових вікна глухих або відкривних. Крім того, для виходу на балкон підійдуть розсувні і штульпові орні двері, що не мають вертикального імпоста, який краде частину простору.

Способи відкривання балконних ПВХ дверей

За механізмом відкривання пластикові балконні двері діляться на:

 • Поворотні
 • Поворотно-відкидні
 • Штульпові подвійні
 • Розсувні

Найдешевшої варіацією є поворотні двері на балкон, але краще вибирати поворотно-відкидні металопластикові конструкції, що володіють многозапорною фурнітурою.

У наших замовників виникає іноді питання: а навіщо мені поворотно-відкидні балконні двері? Не треба, я буду тільки відкривати, я так звик ... Ми рекомендуємо не заощаджувати на фурнітурі і встановлювати поворотно-відкидні механізми, тому що встановлюється многозапорная фурнітура, яка забезпечує притиск по всьому периметру стулки. І тому забезпечується краща герметичність і тривалість роботи механізмів.

Орні штульпові, а також розсувні балконні двері розширюють візуально простір кімнати, дають можливість винести габаритні речі на балкон, збільшують освітленість примикає приміщення.

Варіанти заповнення балконних дверей

Пластикові двері на балкон можуть виконуватися з таким заповненням:

 • У моделях з горизонтальним імпостом в стулці - склопакет у верхній і нижній частині або склопакет зверху і сендвіч-панель знизу
 • У варіантах без імпоста - суцільний склопакет

Сендвіч в нижній частині дверей незначно дешевше склопакета, а також він дозволяє приховати речі, розташовані на балконі, його часто замовляють якщо бояться випадково розбити нижню частину дверей. Прозоре скління на всю двері пропускає більше світла і красивіше.

До того ж, у нас можна замовити балконні двері пластикову в класичному білому кольорі або вибрати стильну ламинацию ПВХ рами під деревину.

Комплектуючі для балконних дверей

Класичні металопластикові балконні двері, які можна купити за доступною ціною в компанії «Орнет», крім ПВХ профілю і склопакета складаються також з додаткових елементів, які роблять дверну конструкцію більш комфортною, безпечною і естетичною:

 • Балконна защіпка, що складається з висувного елемента і паза, в який він вставляється при закриванні стулки. Встановлюється за замовчуванням. Завдяки їй двері в закритому стані не розчиняються навіть якщо не опускати ручку
 • Магнітна засувка, що поєднує металеву і магнітну планку. Така металопластикова конструкція не боїться перекосу рамної конструкції, більш тихо, плавно закривається. Може встановлюватися і на вже готові конструкції, якщо не була передбачена спочатку.
 • Ручка-черепашка або «ручка курця», що представляє собою таку пластикову або металеву пелюстку з боку балкона. З її допомогою можна закривати і відкривати металлопластиковую дверну стулку з боку балкона. Встановлюється за замовчуванням.

Крім того, балконні двері, ціна на які у нас невисока, рекомендується комплектувати додатковими деталями, такими, як:

 • Дверні антимоскітні сітки для захисту від комах, пуху з тополь, пожежонебезпечного сміття. Така сітка виготовляється з алюмінієвого профілю і антимоскітними полотна, має петлі, ручки, магніти для щільного прилягання до рами. Розчиняються на балкон.
 • Двосторонні ручки з замком або без (моноблоки), що забезпечують безпеку в будинках з дітьми. З такою ручкою дитина не закриє вас випадково на балконі.
 • Дитячі замки, що запобігають випадковому відкривання стулок маленьким Непосєдов
 • Пластикові укоси, що надають входу на балкон акуратний вигляд і покращують ізоляційні властивості профілів
 • Декоративні шпроси, що роблять інтер'єр приміщення більш елегантною.

Як підібрати профіль і склопакет?

Якщо балкон не засклений:

Краще вибрати п'ятикамерний профіль і двокамерний склопакет з енергозбереженням і заповненням інертним газом. Фурнітура - обов'язково поворотно-відкидна.

Якщо балкон засклений:

Для економії можна вибрати трикамерний профіль і однокамерний склопакет.

Балконні двері ПВХ: купити і заощадити

Якщо вам необхідна пластикові двері на балкон, купити її у нас можна з дисконтом, тривалою гарантією, а також довговічною установкою.

Зателефонуйте нашим консультантам - дізнайтеся яка дверна система підійде на вашу лоджію.

ЗАМОВТЕ ЗАМІР!

Наші контакти

МИ ПРАЦЮЄМО ТАК:

Відповідаємо на дзвінки - щоденно: з 9:00 до 20:00.

Офіс працює: з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 19:00. 

ГРАФИК РАБОТЫ:
Потрібна консультація фахівця ?