Назад
Металопластикові перегородки

Металопластикові перегородки за довгі роки зарекомендували себе, як один з кращих способів зонування. Цілком об'єктивно, адже це практичні конструкції, за допомогою яких можна легко поділити простір на робочі кабінети, спеціальні зони і відсіки. Це залежить тільки від потреб замовника.

У компанії Орнет ви можете замовити перегородки із пластику для облаштування офісних перегородок, комерційних та адміністративних установ, медичних та навчальних закладів.

Всі матеріали для перегородок сертифіковані, закуповуються у перевірених постачальників з автоматизованими виробничими лініями, ми ретельно стежимо за якістю продукції - пластикові перегородки від Орнет можна впевнено експлуатувати протягом багатьох років

Також ми підібрали великий асортимент профілів, фурнітури і заповнень, який відповідає будь-яким потребам замовника.

Що таке металопластикові перегородки?

Це конструкції, в основі яких використовується каркас пластикового профілю, посилений армуванням всередині. Фактично тут використовуються ті ж технології, що і в сучасних пластикових вікнах. Завдяки цьому ПВХ перегородки характеризуються аналогічним набором експлуатаційних властивостей. До останніх слід віднести

 • відмінні теплоізоляційні властивості. Можна легко створювати різні кліматичні умови в окремих кабінетах і приміщеннях;
 • високу звукоізоляцію. Пластикова перегородка гасить шум гучністю до 45 dB повністю, і навіть дуже гучні звуки не завадять робочому процесу;
 • довговічність. Використовувані для виготовлення матеріали розраховані на службу до 50 років;
 • міцність. Структури прекрасно справляються з ударами і іншими механічними діями. 
 • стійкість до зовнішніх чинників. Пластик несприйнятливий до впливу вологи, високих і низьких температур, сонячного світла. Він довго зберігає свій початковий вигляд. 

Ми використовуємо у виробництві різні матеріали і технології, завдяки чому ви можете купити перегородки з пластика з різними характеристиками, найбільш відповідними вашим потребам. 

Переваги використання металопластикових перегородок

Використовуючи комплекс перегородок, можна швидко і без особливих труднощів переділити площа кімнат на комфортні і функціональні зони. Вони кріпляться до підлоги, стелі та стін, завдяки чому по міцності вони практично не поступаються стін з традиційних матеріалів.

Звичайні та міжкімнатні перегородки із пластику мають ряд цінних якостей:

 • вимагають мінімум часу на установку. Щоб організувати офісний простір, можна не припиняти роботу офіс надовго - всі роботи займуть один-два дня. Так само швидко їх можна розібрати;
 • розраховані на багаторазовий монтаж / демонтаж. Якщо ви орендуєте офісне приміщення, то не завжди є сенс вкладатися в капітальні цегляні або навіть гіпсокартонні стіни. З ПВХ перегородками ви уникнете невиправданих витрат, а результат отримаєте той же;
 • встановлюються під будь-якими кутами, завдяки чому ви можете розподілити місце в тій конфігурації, яка вам потрібна. Вони дозволяють максимально раціонально використовувати весь простір. 

І найважливіше - металопластикові конструкції прекрасно вписуються у всі стилі сучасного офісного інтер'єру. Вони мають стильний, естетичний і лаконічний зовнішній вигляд, який цілком універсальний. 

Чим можна укомплектувати перегородки з металопластику при замовленні в Орнет?

Як каркас ми використовуємо різні варіанти металопластикових профілів від провідних виробників. Вони відповідають за загальну надійність і герметичність конструкції. Основну структуру, в залежності від потреб та побажань, ми пропонуємо своїм клієнтам заповнити:

 • сендвіч-панелями;
 • тонованими склопакетами;
 • класичними склопакетами, включаючи моделі з загартованим склом і триплекс. 

Всі використовувані у виробництві матеріали надійні і довговічні. З нашого досвіду - відмінно виглядають прозорі перегородки, а також класичне компонування зі склопакетами в верхньому ряду і сендвіч-панелями в нижньому. Багато залежить від того, який колір ви виберете. У Орнет доступні до замовлення білі, ламіновані і пофарбовані перегородки.

Двері в перегородках ми комплектуємо двосторонніми нажимними ручками, з замками або без. У прохідних приміщеннях можна встановити в двері офісні ручки і доводчики.

Яку б комплектацію ви не вибрали, можете бути впевнені - змонтовані конструкції будуть жорсткими і міцними, зберігаючи форму при будь-яких обставинах. 

Чому вам варто замовити перегородки ПВХ в нашій компанії?

Наша компанія пропонує якісні металопластикові системи під ключ. До складу послуги входять: розробка проекту, проведення всіх необхідних вимірів, виробництво конструкцій, доставку і монтажні роботи. Виконання проекту одним виконавцем гарантує контроль якості на кожному етапі. Ви будете задоволені результатом.

Щоб оформити замовлення, зв'яжіться з менеджерами нашої компанії через форму зворотного зв'язку або заявку в месенджері. Ви також можете зателефонувати за вказаними на сторінці номерами телефону і обговорити деталі проекту. 

Залиште заявку на замір!
Ви отримаєте точні заміри та розрахунок вартості

Наші контакти

МИ ПРАЦЮЄМО ТАК:

Відповідаємо на дзвінки - щоденно: з 9:00 до 20:00.

Офіс працює: з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 19:00. 

ГРАФИК РАБОТЫ:
Потрібна консультація фахівця ?