Назад

Дешеві вікна

Якісні або дешеві вікна?

Багатьох хвилює актуальне питання з приводу якості дешевих пластикових вікон. Однозначної відповіді немає, але можна розглянути варіанти пропозицій за досить прийнятними цінами. Від продукції по занадто невисокій вартості якості, відповідно, чекати не доводиться. Пояснити легко: до всіх компонентів металопластикової конструкції (профілів і армування, фурнітурі і склопакетів) висуваються чималі вимоги, а значить, вони не можуть бути зовсім дешевими. Крім того, не варто забувати про супутні послуги, які входять в складання ціни на металопластикові вікна, адже їх спочатку потрібно виготовити, далі здійснити монтаж на місці і забезпечити гарантійне обслуговування. Весь комплекс, від матеріалу до обслуговування по гарантії, повинен бути якісним і не може мати низьку ціну.

Завдяки багаторічному досвіду роботи фірми «Орнет» ми підібрали і випробували асортимент віконних профілів і всіх інших комплектуючих так, щоб наші конструкції були доступними за ціною і при цьому довговічними, надійними і красивими.

У наш час в умовах жорсткої конкуренції віконні фірми не роздувають ціни, тому що покупець піде до інших. І погоня за найнижчою ціною вікон завжди потім обертається проти самого покупця. Є один варіант зробити дешеві вікна з металопластику - заощадити на їхній якості. Можна поставити армування товщиною 0,8 мм, склопакет зі склом 3 мм, а не 4, нахімічити з фурнітурою, щоб здешевити її. В результаті виходить маса «сюрпризів» у вигляді конденсату, поганого антишумового захисту, появі цвілі, розхитаності імпоста або цілої стулки. Сумнівна в цьому випадку і наявність гарантійного обслуговування.

Хороші фірми з перевіреною часом репутацією ніколи не відмовляються від гарантійних зобов'язань, але теж намагаються знизити ціни на вироби. Професіонали в області виготовлення металопластикових вікон знайшли кілька способів зробити продукцію більш доступною. Так що якістю можуть відрізнятися не тільки найдорожчі вікна.

Спосіб перший - відкривання

У цьому способі відрізняється варіант виконання конфігурації вікна, тобто, варіанти відкриття стулок. Поворотно-відкидна коштує дорожче, ніж просто поворотна або взагалі глуха. Для провітрювання буває іноді досить маленької частини, що відкривається, тоді як основна площа віконного полотна робиться глухий. Тут, правда, є один неприємний момент - мити вікно буде незручно. За великим рахунком, такий спосіб заощадити на ціні пластикового вікна не дуже ефективний, так як малопомітний. Краще вибрати той варіант відкривання стулок, який оптимально зручний.

Спосіб другий - оптове замовлення

Краще все скління зробити в комплексі. Так разом і захист від шуму (протягу, пилу) буде забезпечено, і монтаж в один день вкладеться. А ще - оптовому покупцеві обов'язково зроблять знижку. Щоб оформити заявку на вікна під замовлення - зверніться до наших менеджерів.

Спосіб третій - склопакет

Спосіб полягає у виборі однокамерного склопакета замість двокамерного. Такий варіант можна застосовувати в неопалюваному приміщенні або, навпаки, прекрасно опалювальному, де трохи менший захист від холоду не принесе змін температури всередині кімнати. Варто нагадати, що однокамерні склопакети складаються з двох стекол, а в двокамерних - скла три.

Спосіб четвертий – підвіконня

Цей спосіб економії розрахований на те, що пластикові підвіконня разом з вікнами мінятися не буде. В принципі, цілком логічне рішення, якщо наявний підвіконня в хорошому стані і зовнішній вигляд не зіпсований. Але при такому рішенні можуть виникнути нюанси. Наприклад, прекрасний зовнішній вигляд наявного підвіконня може бути відчутно зіпсований при демонтажі старого вікна. Або ще: пластикові вікна встановили, а між ними і старим підвіконням - щілина (раптом самостійно доведеться закладати). Або старе підвіконня не зовсім виграшно виглядатиме з новим вікном. Треба враховувати, що на підвіконні економиться не так багато коштів.

Спосіб п'ятий - москітні сітки

Багато хто вважає, що можна значно зменшити витрати, якщо відмовитися від москітних сіток, залишивши це придбання на потім. Таке міркування неправильно - не вийдуть дешеві вікна тільки тому, що до них не додасться москітні сітки. Та й в літній період важко доведеться без них: мухобойки і фумігатори - лише тимчасовий, малоефективний захист.

Варто врахувати, що сама по собі установка пластикових вікон вже і є економія, як на електроенергії, так і на опалювальних приладах.

Ми прагнемо, щоб кожен наш клієнт отримав хорошу консультацію і зміг підібрати у нас ті металопластикові конструкції, які йому потрібні. Тому телефонуйте, пишіть нам на пошту або приходьте до нас в офіс, а ми допоможемо Вам визначитися з відповідним за ціною і якістю варіантом скління.