Назад

Для чого потрібні офісні перегородки та як їх встановлюють

Для виконання робочих обов'язків люди гостро потребують у своєму особистому просторі. Згідно з даними статистики, продуктивність співробітників з відокремленим робочим місцем значно вище, ніж у тих, кому доводиться працювати в натовпі. Не завжди компанія має в своєму розпорядженні приміщенням, яке має достатню кількість окремих кімнат. Тоді на допомогу приходять офісні перегородки для офісів. Вони допомагають зробити робоче місце більш комфортним.

Популярні типи офісних перегородок

Виробники конструкцій подібного типу пропонують компаніям безліч варіантів виробів. Металопластикові перегородки допомагають розбити приміщення на зони. Місце для відпочинку, зустрічі клієнтів, ресепшн, кабінети - кількість підсумкових варіантів зонування не обмежена фантазією.

Залежно від того, що очікує замовник, виробник пропонує різні варіанти продукції. Існує кілька критеріїв, згідно з якими вироби розрізняють:

  1. За типом використовуваного матеріалу - скляні, алюмінієві, пластикові.
  2. За типом монтажу - стаціонарні та мобільні.
  3. За способом відкриття - розсувні і з дверима.

У кожного виду продукції є свої переваги і недоліки. Вибір того чи іншого типу залежить від того, які завдання ставить перед конструкцією замовник.

Офісні металопластикові перегородки в Києві

Як підготуватися до установки

Якість монтажу безпосередньо залежить від того, наскільки замовник серйозно підійде до моменту підготовки зустрічі співробітників компанії-виробника. Є кілька важливих нюансів в приміщенні, на які варто звернути увагу.

В першу чергу необхідно розчистити ту зону, в якій будуть проходити роботи. Якщо техніка і меблі буде заважати, їх необхідно прибрати в окреме приміщення. Монтаж не передбачає наявність пилу, тому при необхідності ремонтні роботи можуть виконуватися безперервно. Однак варто враховувати, що монтування конструкції передбачає свердління дрилем. Можливо з'явиться якийсь дискомфорт через галасливої ​​обстановки навколо.

У тому випадку, якщо приміщення обладнане підвісною стелею, то використовують підсилювальні стійки, що з'єднують між собою частини перегородки, кріплять їх до основної стелі. Це спосіб установки перегородок простіше. Більш надійний і дорогий спосіб, коли перегородки роблять висотою до бетонного перекриття, з горизонтальним імпостом за рівнем підвісної стелі, потім останній розбирають, і після установки перегородки його кріплять до конструкції.

Ще однією проблемою, яка може проявитися на етапі монтування офісних перегородок в Києві, вважаються нерівності стін. Цей нюанс може вплинути на естетичну сторону: утворюються некрасиві щілини й просвіти, особливо помітні при установці скляних перегородок. В цьому випадку потрібно попередньо виконувати оздоблювальні роботи з вирівнювання стін. Також компанія займається і постачанням металопластикових вікон.

Скільки займе часу виконання робіт

Установка всієї системи досить проста і не вимагає використання спеціального складного обладнання.

Етапи робіт:

  • Доставка всіх елементів перегородки та комплектуючих.
  • Зведення каркаса.
  • Установка необхідної фурнітури.
  • Здача проекту замовнику.

Час на повний монтаж всієї конструкції залежить від площі приміщення. Найчастіше роботи виконуються протягом 1-3 днів з моменту доставки конструкції.

Де замовити

Компанія «Орнет» вже більше 16 років займає лідируючі позиції на ринку металопластикових перегородок. Співробітники з великою відповідальністю підходять до організації робочого процесу. Виробництво продукції виконується з урахуванням всіх норм і стандартів.

Також компанія займається встановленням металопластикових вікон в Києві. В оформленні заявки вікон на замовлення чи дізнатися ціни на вікна, допоможуть кваліфіковані менеджери. Для того щоб отримати відповіді на додаткові питання, досить звернутися за номерами телефонів, вказаними на сайті «Орнет».