Назад

Екологічна безпека ПВХ - матеріалу для пластикових вікон

З тих пір, як в нашій країні з'явилися перші вікна з ПВХ профілю, ведуться великомасштабні дебати про їх шкоду або нешкідливість, висловлюється багато різних «за» і «проти» цього матеріалу. Подібні суперечки велися і в інших країнах, з появою пвх, тільки трохи раніше, ніж у нас. В кінці 90-х років минулого століття в Канаді, Голландії, Австралії, Швеції - по всьому світу міністерства охорони здоров'я, інспекції хімічної промисловості, поради муніципального господарства вели дослідження про нешкідливість використання ПВХ в різних сферах людського життя. В результаті були опубліковані офіційні доповіді про допустимість застосування будівельних ПВХ-матеріалів і про їх екологічної безпеки.

Полівінілхлорид, що саме і означають ці три літери - ПВХ, це матеріал, створений шляхом складного хімічного синтезу. До складу ПВХ входить нафтопродукти і хлорид натрію (кухонна сіль), в первісному стані полівінілхлорид - безбарвна прозора пластмаса. Вироблені матеріали з полівінілхлориду мають високу інертністю і не здатні вступати в хімічну реакцію з більшістю хімічних елементів. Він важкогорючих, хімічно стійкий до багатьох розчинників, кислот, мінеральних масел.

Екологічність ПВХ матеріалів підтверджує той факт, що більша частина ємностей і медичних посудин, що застосовуються для зберігання і транспортування крові та плазми, створені з полівінілхлориду. Знаючи, що більшу частину дитячих іграшок і медичних приладів створюють з ПВХ матеріалів, категорично не можливо погодиться з негативними висловлюваннями на адресу вікон з ПВХ. Уже багато років активно використовуються пластикові труби для транспортування питної води, до складу цих труб входить саме полівінілхлорид. ПВХ використовується у виробництві корпусів побутової техніки, стаканчиків для йогуртів, що миються, одягу і аксесуарів - спектр його застосування дуже великий. Практичне широке застосування ПВХ матеріалів підтверджує їх абсолютну нешкідливість.

При виробництві віконних ПВХ-профілів використовуються стабілізатори, пластифікатори, пігменти, і ще ряд спеціальних добавок. Ці компоненти надають ПВХ профілів колір, якість поверхні, стійкість до впливу ультрафіолету і до механічного впливу. Стабілізатори збільшують експлуатаційний термін профілю ПВХ і оберігають від розкладання під дією високих температур. Як стабілізатори раніше використовували невелику кількість солей свинцю. З метою забезпечення повної екологічної безпеки в сучасних якісних ПВХ-профілі в якості стабілізатора використовують кальцій-цинк (Ca-Zn).

Всі якісні віконні профілі, що використовуються в нашій компанії, проходять санітарно-епідеміологічний контроль якості, і мають гігієнічний сертифікат, який означає, що вони нешкідливі і можуть застосовуватися в житловому будівництві без обмежень. Не варто ризикувати і купувати ПВХ вікна у невідомих виробників, і з невідомих матеріалів. Роблячи висновок з вищенаведених фактів, можна сказати з упевненістю, що вікна з ПВХ матеріалів абсолютно безпечні для нашого здоров'я. Щоб залишити заявку вікна на замовлення - зверніться до наших менеджерів.

ПВХ матеріал здатний виділяти шкідливі для організму речовини тільки в одному випадку - при горінні матеріалу. Однак, вікна ПВХ не підтримують горіння і мають здатність до самозагасання, якщо немає відкритого джерела вогню. Профілі з ПВХ визнані як трудновозгораемой будівельні матеріали. А ціни на вікна вас приємно здивують.

Підсумувавши, можна сказати з упевненістю, що металопластикові вікна з якісного пвх-профілю абсолютно безпечні для здоров'я людей, зручні у використанні. Якщо правильно вибрати всі комплектуючі, які не шукати найдешевші конструкції, а підключити здоровий глузд і логіку, можна купити хороші і надійні вікна для свого будинку.