Назад

Ідеї для декоративного оформлення пластикових вікон

Стандартно пластикові вікна виготовляються в однотипному дизайні. Хочете зробити віконний проріз яскравим акцентом інтер'єру? Не варто впадати у відчай! Існує кілька варіантів їх декорування, які використовують сучасні виробники. 

Ідеї для декоративного оформлення пластикових вікон

Як підібрати правильний декор?

Оздоблення пластикових вікон грає таку ж важливу роль в будинку, як і меблювання або обробка стін. Існує кілька простих порад, які дозволять створити унікальний декор для вікон, який гармонійно доповнить інтер'єр і екстер'єр будинку:

  1. Вибирайте тип обробки і колір відповідно до розміру і формою вироби.
  2. Зовнішній вигляд моделі повинен гармонійно вписуватися в загальний інтер'єр приміщення.
  3. Не перестарайтеся з декоративними елементами, які можуть згубно позначитися на оформленні кімнати, а також зроблять її темної.

Не варто забувати, що вікна під замовлення - це в першу чергу джерело природного освітлення в будинку. Правильно підібраний тип обробки допоможе посилити цю функцію. Декор пластикових вікон здійснюється за допомогою декількох способів, а саме, ламінація, фарбування, вітражне оформлення, шпроси, установка унікальних ручок і петель. 

Ламінація - простий спосіб створення яскравого акценту

Трудомісткий і тривалий процес, суть якого полягає в обклеюванні рам спеціальною плівкою. Покриття запобігає пошкодженню ПВХ-елементів, а також відіграє декоративну роль. Ламінація дозволяє створити унікальну віконну раму з потрібною текстурою і кольором. Плівка сприяє імітації натуральних матеріалів, таких, як дерево або камінь, прикрашаючи при цьому екстер'єр будинку. Вартість подібної обробки значна, але стильний вигляд вікон і гарантія якості покриття до 25 років того варте!

Фарбування: сучасний підхід до традиційного оформлення

Фарбування дерев'яних рам - звичний для кожного процес. У сфері виробництва ПВХ-конструкцій воно вважається новим і досить поширеным способом обробки. Щоб надати виробу необхідний колір, раму поміщають в спеціальну камеру, де відбувається її тонування. На поверхню наноситься спеціальне полімерне покриття, яке довгий час не втрачає своєї яскравості. Недоліком даного методу вважається тільки відсутність можливості надання рамі певної текстури. 

Вітражне оформлення металопластикових вікон

Проникаючі в кімнату промені сонця заграють новими фарбами при вітражному декоруванні склопакетів. Невеликі і непоказні віконні прорізи стануть справжніми витворами мистецтва за допомогою вітражів. Вони бувають декількох типів:

  • паєчний - класичний підхід до створення малюнка, при якому вітраж збирають з різноколірних скляних елементів, краї яких згуртовуються;
  • спечной або ф’юзинг - сучасний метод, що полягає в поєднанні (за допомогою запікання) кожного елемента зображення між собою;
  • розписного - малюнок спеціальними фарбами наноситься на скло вручну, тому вартість даного способу обробки досить висока.

Піскоструминний спосіб або травлення допоможуть створити імітацію справжнього вітражу за допомогою обробки скла піском або впливу хімічних засобів.

Що таке шпросси, або декоративна розкладка?

Що таке шпросси, або декоративна розкладка?

Розкладка дозволяє підкреслити витонченість і легкість віконного отвору. Досягається подібний ефект шляхом установки спеціального декоративного профілю всередину склопакета. Ширина шпроссів може бути від від 8 до 26 мм. Існує кілька варіантів подібного декорування:

  • поділ на прямокутні або квадратні елементи однакового розміру;
  • створення імітації арки за допомогою напівкруглих елементів;
  • надання ефекту вітража при поділі склопакета на асиметричні фрагменти різних розмірів.

Розкладка також включає декорування за допомогою вензелів. 

Дизайнерські ручки і накладки на петлі

Біла рама виглядає нудно і одноманітно? Усунути цю монотонність допоможуть контрастні елементи, такі, як ручки або петлі іншого кольору. Найчастіше їх підбирають під ламіновані або пофарбовані рами, а й зі стандартним типом дизайну вони будуть виглядати органічно!

Компанія «Орнет» - український виробник якісних металопластикових вікон. У нашому асортименті можна знайти стандартні, нестандартні, панорамні, вантажні варіанти, а також тоновані і пофарбовані вироби. На сайті компанії можна ознайомитися з актуальними цінами на вікна і побачити приклади готових виробів. 

Залишилися питання? Наші менеджери з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання.