Назад

Як вибрати офісні двері (двері для офісу)

Офісні двері: особливості вибору відповідної моделі

Офісні двері - елемент інтер'єру, який допомагає сформувати перше враження про компанію. Вони не тільки виконують захисну функцію, а й дозволяють створити робочу середу в приміщенні. Зручність експлуатації безпосередньо залежить від конструктивних особливостей, типу, дизайну вироби та інших характеристик. Для забезпечення комфорту слід уважно поставитися до вибору відповідної моделі.

Головні критерії вибору офісних дверей

Підбираючи двері для офісу, в першу чергу, необхідно враховувати тип конструкції (вхідні або міжкімнатні), майбутнє місце установки і прохідність. За матеріалом виготовлення вони поділяються на алюмінієві і пластикові конструкції. Алюмінієві вироби володіють стильним дизайном, високою міцністю і зносостійкість, тому ідеально підходять для місць з високою відвідуваністю. Вони менш масивні, ніж дерев'яні моделі, тому підходять в якості міжкімнатних дверей. Металопластикові моделі користуються попитом за рахунок доступної вартості, невеликої ваги, а також різноманітності форм і забарвлень. Такі конструкції легко встановлюються і при необхідності легко ремонтуються.

офісні двері

Крім естетичних якостей, при виборі слід звертати увагу на деякі важливі критерії. Двері повинні:

  • бути стильними, щоб виглядати гармонійно з навколишнім інтер'єром;
  • відрізнятися високою надійністю і стійкістю;
  • відповідати санітарно-гігієнічним та пожежним нормам.

Важливо також звертати увагу на фурнітуру, вона повинна витримувати передбачуване навантаження, величина якого залежить від прохідності.

Які відтінки підходять для офісів

Хороша віконна компанія, що займається виготовленням і реалізацією пластикової й алюмінієвої продукції, зможе запропонувати покупцям багату палітру кольорів. Для цієї мети використовується ламінація, яка передбачає покриття тонкої полімерною плівкою, яка поліпшує експлуатаційні характеристики виробів. Зазвичай для приміщень підбирають варіанти, що імітують натуральну деревину, або монохромні кольори, які будуть гармоніювати з навколишнім оточенням. Використання білих моделей ПВХ є універсальним, адже їх колір поєднується з будь-яким стильовим рішенням інтер'єру.

Способи відкривання

Перед тим як купити офісні двері, потрібно визначитися з відповідним способом їхнього відкривання. Зустрічаються такі варіанти дверних блоків:

  • розпашні, які можуть відкриватися в один бік;
  • розсувні, вони управляються вручну або автоматично;
  • складні - вони складаються за типом гармошки або книжки;
  • маятникові, що відкриваються в обидві сторони.

З урахуванням ширини дверного отвору підбираються одностулкові, полуторні або двостулкові вироби. Сама конструкція може бути глухою або заскленою, при цьому для вхідних дверей необхідно використовувати склопакет, що містить не менше двох камер, щоб зменшити тепловтрати, а також захистити від вуличного шуму. Саме скло може бути тонованим або дзеркальним, щоб захистити приміщення від сторонніх поглядів.

Де в Києві можна замовити двері для офісу

Якщо потрібні надійні і довговічні дверні конструкції, слід звернутися за допомогою в «Орнет» (пластикові вікна). Віконна компанія підбере ідеальний варіант згідно необхідних характеристик, а також виготовить моделі згідно необхідних розмірів з сертифікованих матеріалів і комплектуючих. Досвідчені фахівці допоможуть з демонтажем старих і установкою нових конструкцій. Зв'яжіться з менеджером, щоб уточнити вартість товару, залишити заявку на двері під замовлення, що цікавить, а також терміни виготовлення.