Назад

Які вікна краще вибрати для приватного будинку?

Скління приватного будинку - відповідальне завдання. Господарі заміських будинків прагнуть отримати безпеку, комфорт і надійність. Віконні конструкції для котеджу повинні служити десятиліттями без втрати функціональних властивостей. Для скління котеджів переважно використовують металопластикові вікна, рідше алюмінієві і дерев'яні вікна.

Основні вимоги, що пред'являються до вікон в будинок

  • Висока теплоізоляція і звукоізоляція. Вікна повинні максимально захищати будинок і дозволяти економити на опаленні та кондиціонуванні приміщень
  • Довговічність. Хороші якісні вікна можуть служити не одне десятиліття
  • Безпека. Вікна повинні бути безпечними в користуванні, стійкими до злому
  • Екологічність. Всі матеріали і комплектуючі для будинку перш за все повинні бути безпечними для людей.

Компанія «Орнет» пропонує відмінний вибір вікон для будинку або котеджу за помірними цінами. Тут можна замовити віконні системи з різних матеріалів, цінових сегментів, з будь-якими технічними даними і дизайном.

Критерії вибору вікон для дому

Щоб віконні конструкції прослужили довго, ефективно, гармоніювали з інтер'єром і відповідали передбаченому бюджету, необхідно звертати увагу на ряд важливих факторів.

1. Матеріал вікон. Для скління можна розглядати дерев'яні, пластикові, алюмінієві вікна або варіант з ПВХ з алюмінієвими накладками. Моделі з дерева виглядають ефектно, однак вимагають трудомісткого догляду і мають високу ціну, що робить їх рідкісним вибором замовників. Конструкції з алюмінію також замовляють не часто, незважаючи на легкість, міцність і стійкість до корозії. Основною причиною є більш висока в порівнянні з ПВХ конструкціями ціна на вікна з теплого алюмінію. Найбільш універсальними є профілі із пластику. Вони забезпечують надійне шумопоглинання, теплоізоляцію, герметичну захист від опадів, служать десятиліття і не вимагають складного обслуговування. Ламіновані «під дерево» вікна на відстані 3 метрів неможливо відрізнити від дерев'яних. Тому їх встановлюють навіть у зрубах і в саунах.

2. Показники теплозбереження. Для скління приватної нерухомості найбільш підходять пвх конструкції з теплозберігаючих функціями. Доцільно вибирати профілі товщиною 70, 76, 82, 92 мм (Rehau 70, Rehau Brilliant, Synego, Geneo, Streamline 76, bluEvolution, WDS 700, Veka Softline 82) і комплектувати їх «теплими» склопакетами. Так як Скло займають більшу частину вікна, до їх підбору потрібно також поставитися уважно. Для теплозбереження підходять склопакети зі спеціальними властивостями, енергозберігаючими та мультифункціональними. Можливі склопакети з такими формулами: 4LowE-14Ar-4-14Ar-4LowE, 4Solar-14Ar-4-14Ar-4LowE, і подібні до них. Варіантів стекол із спеціальними властивостями багато, і кожен виробник їх маркує по своєму.

3. Вимоги до дизайну. Зовнішній вигляд віконних конструкцій повинен природно поєднуватися з оформленням будівлі всередині і зовні. Залежно від відтінків, переважаючих в інтер'єрі, можна придбати білі, ламіновані, пофарбовані профілі і склопакети з тонуванням або шпросами.

4. Наявний бюджет. Залежно від запланованих на скління витрат, можна купити вікна з різних цінових груп:

· Економія - ПВХ системи українських виробників, білі рами, двокамерні склопакети

· Популярний варіант «ціна - якість» - польські, німецькі пластикові конструкції 5-камерного типу з енергозберігаючими 2-камерними склопакетами

· Максимум тепла і краси - німецькі профільні системи Rehau, Salamander з ефектною ламінуванням, противовзломной фурнітурою, мультифункціональними склопакетами

5. Розміри, форма прорізів. Якщо склять прорізи мають нестандартні параметри і форми, вікна для них необхідно підбирати з урахуванням наявних особливостей. Для варіацій в підлогу підійдуть панорамні конструкції з підсилювачами і протиударними склопакетами. Для маленьких або фігурних - необхідно обговорювати з інженерами віконних компаній, що можливо виготовити і які є обмеження.

6. Спосіб відкриття і комфорт в обслуговуванні. Продумати кількість стулок і їх розміщення потрібно на етапі замовлення. Від цього залежить зручність, а також безпеку провітрювання і миття вікон.

7. Захисні елементи. Зробити пластикові конструкції більш ударостійкими допоможуть спеціальні протиударні склопакети. Захистити приміщення від незаконного проникнення сторонніх дозволить фурнітура з протівовзломним функціоналом, а також захисні ролети на вибір замовника.

8. Правильний монтаж. Вікна під замовлення в приватному котеджі обов'язково повинні встановлюватися з дотриманням всіх діючих норм і вимог. Грамотне скління - гарантія збереження комфортного мікроклімату в будинку на десятки років.

Технічні можливості компанії «Орнет» дозволяють склити віконні прорізи будь-яких нестандартних форм металопластиковими і алюмінієвими вікнами, в залежності від вимог замовника.

Завдяки великому асортименту, ми допомагаємо підібрати вікна на потрібний бюджет. Скління приватного будинку - це значний обсяг робіт і матеріалів, а значить і витрат. Замовляючи комплексне скління у виробника, ви отримуєте індивідуальну знижку за комплексне замовлення.