Назад

Кращі моделі металопластикових вікон для квартири

Кожне приміщення потребує захисту від таких зовнішніх факторів, як перепади температур, несприятливі погодні умови, шум від проїжджаючих машин і розмов перехожих. З цим завданням найкраще справляються віконні металопластикові конструкції. Для того щоб вони повною мірою справлялися з поставленим завданням, слід уважно поставитися до моменту установки пластикових вікон в квартиру.

Основні види профілю, його особливості

Одним з головних елементів всієї конструкції вважається профіль. Від його якісних характеристик залежить, наскільки довго і ефективно прослужить вікно. Сучасні вікна можуть бути:

  • алюмінієві;      
  • дерев'яні;      
  • дерев'яно-алюмінієві;      
  • ПВХ.      

Найпопулярнішими є металопластикові та алюмінієві конструкції. Вікна пвх вважаються найбільш герметичними, добре захищають від холоду, і мають ряд інших властивостей, які цінуються замовником.

Металопластикові вікна в Києві

Які вікна краще для квартири

Основною вимогою, яке висувають власники квартир в багатоповерховому будинку, є гарна шумоізоляція. Сусіди і великі парковки всередині двору можуть видавати дратівливі звуки. Потрапляючи до себе додому, людям в першу чергу хочеться зануритися в тишу і затишок приміщення.

Щоб купити пластикові вікна в квартиру і не займатися їх постійної регулюванням і ремонтом, варто звернутися за порадою до досвідчених майстрів. Вони допоможуть вибрати найбільш підходящу модель для кожної кімнати.

На що звернути увагу при виборі

Ціна на металопластикові вікна залежить від його якісних характеристик. Перед тим як відправитися за покупкою, замовник визначає основні критерії, яким повинна відповідати конструкція. Виробник пропонує безліч моделей, що володіють своїм індивідуальним набором переваг.

Критерії вибору металопластикових вікон:

  • Індивідуальний підхід у виборі вікна для кожного окремого приміщення. Фахівці допомагають підібрати оптимальний склопакет, виходячи з мікроклімату кімнати. Наприклад, для кухні підійде двокамерний, тоді як в спальню і вітальню краще встановлювати конструкцію з енергоефективними або мультифункціональними стеклами. Варто також враховувати індивідуальні особливості кожного будинку і його розташування.      
  • Наповнення між стеклами. Це може бути осушене повітря або інертний газ. Фахівці радять в квартиру купити пластикові вікна із заповненням аргоном. Вони володіють підвищеним рівнем теплоізоляції.      
  • Наявність енергозберігаючого покриття. Воно відображає теплову енергію всередину приміщення і тим самим краще захищає приміщення від втрати тепла через вікна. Також, перед тим як купити металопластикові вікна, варто звернути увагу на якість фурнітури і уточнити у виробника наявність додаткових можливостей. Бронювання скла, захист на замки, москітні сітки - комплектація залежить від бажання клієнта.      

Де замовити

До упіть металопластикові вікна в Києві від виробника можна в компанії «Орнет». Починаючи з 2004 року співробітники займаються повним склінням квартир і будинків під ключ. На офіційному сайті можна ознайомитися з уже готовими роботами, а також вибрати доступні до замовлення моделі. Після того як конструкція готова, клієнт може скористатися зручною формою доставки.

Компанія «Орнет» досить клієнтоорієнтованої і пропонує своїм замовникам вигідні акції і знижки. Тут можна придбати металопластикові вікна під замовлення за доступною ціною .