Назад

Металопластикові вхідні двері: види та різновиди

Вхідні металопластикові двері вважаються недорогим і досить популярним варіантом, який нерідко вибирають замість металевих і дерев'яних моделей. Цікаво, що їх двері з ПВХ-профілю все частіше використовують в якості міжкімнатних.

У цій статті ми зібрали всю основну інформацію про металопластикові дверях, їх переваги та особливості. Її буде достатньо, щоб ви змогли прийняти рішення про покупку. 

Які профілі використовуються для виготовлення металопластикових дверей?

Відповідь на це питання безпосередньо залежить від того, для яких цілей вам потрібно дверна конструкція. Так, на пластикові вхідні двері, які виступають бар'єром між холодної вулицею і теплим приміщенням, йде п'яти- або шестикамерний профіль гідної якості.

пластикові вхідні двері за ціною


Для міжкімнатних моделей використовується профіль на три або чотири повітряні камери. Цього достатньо, щоб забезпечити належну міцність і технічні параметри блоку.

Завдяки різноманітності дизайнерських рішень двері з металопластикового профілю виглядають настільки ж стильно, солідно, як і будь-які інші. Але незрівнянно дешевше. 

Особливості установки металопластикових вхідних дверей в Києві

Є кілька нюансів, про які слід знати, щоб монтаж блоку пройшов успішно і не приніс в майбутньому особливих проблем. Зверніть увагу на те, що:

  • дверне полотно має відкриватися назовні. Зважаючи на це з зовнішньої частини короба монтуються високоміцні накладні петлі, які витримують експлуатаційні навантаження від полотна. 
  • при наявності вставок з склопакета штапики (знімні елементи, за допомогою яких кріпиться склопакет) повинні бути з внутрішньої сторони. Тільки так можна убезпечити себе від проникнення зловмисників;
  • поріг береться тільки з алюмінію висотою до 30 мм, з термомостом з внутрішньої сторони. Він досить міцний, щоб витримувати серйозні навантаження;
  • при замовленні двері з офісної ручкою бажано встановлювати спеціальний доводчик, який запобігає ляскання полотна про короб, відповідно буде менший ймовірність некоректної роботи або поломки конструкції, і зменшення тепловтрат.

В іншому процес монтажу не відрізняється від установки будь-яких інших вхідних груп. Головне, щоб ставили їх досвідчені майстри. 

Замки, ручки і петлі - де і як використовувати?

Металопластикові вхідні двері, що встановлюються на вхід, в обов'язковому порядку обладнуються замками. Це логічно з урахуванням того, що вони будуть призначені для виконання захисної і бар'єрної функції. 

Є два типи використовуваних в таких дверних блоках замків:

  • під натискні ручку. Це врізні моделі з роликового засувкою і подібні;
  • «Бочонок» під ручку-дугу. Це циліндричні однозапірні і багатозамочні моделі, функціонування яких не залежить від роботи ручки. 

Обидва різновиди досить надійні, однак, як ми можете переконатися, мають свою спеціалізацію. Що стосується ручок, то вони є двох типів: натискні і стаціонарні (дуги). Перші відмінно підходять для приватних будинків, тоді як другі механічно більш міцні і надійні - відмінний варіант для місць з підвищеним потоком людей.

У конструкції також має використовуватися не менше трьох спеціальних накладних петель від надійного виробника. Саме такі здатні витримати до 200 тисяч циклів відкривання. Цілком достатньо для багаторічної безпроблемної експлуатації. 

Замовити установку пластикових вхідних дверей у професіоналів

Наша компанія металопластикових вікон Орнет спеціалізується на виробництві дверних систем на основі ПВХ профілю, а також пропонує весь спектр супутніх послуг. У нашому штаті працюють майстри, які мають багаторічний практичний досвід виконання замовлень різного рівня складності. 

Замовивши пластикові вхідні двері за ціною нижче середньоринкової в Києві, ви також зможете скористатися послугами монтажу від наших фахівців. Це означає, що всі роботи будуть виконані у відповідності з будівельними нормами і вимогами.