Назад

Монтажник-професіонал - наскільки це важливо?

Припустимо, Ви вирішили поміняти вікна і вже визначилися з вибором профілю для вікон, конфігурацією, знаєте, які будуть фурнітура і склопакет. Тепер потрібно вибрати виконавця замовлення. У цей момент у покупця може виникнути бажання замовити там, де найдешевше.

Найчастіше це означає - довірити установку пластикового вікна монтажникам фірми без певної репутації, або ж просто монтажної бригаді, що працює "на себе". Ми не розглядаємо поки варіант, коли після виміру ціна вікон «злітає» вдвічі без реальних обґрунтувань.

У підсумку, навіть якщо це і будуть той профіль, склопакет і фурнітура, які ви ретельно і вдумливо вибирали, невмілі, непрофесійні дії «фахівців» по ​​установці можуть значно погіршити якості віконної конструкції. Що може вийти з-за недбалої установки - окрема тема для обговорення.

Чому ж так важливий професійний монтаж, замовлений в серйозній компанії?

  1. Досвід роботи хорошою монтажної бригади - не менше 5 років. У нас є бригади монтажників, що працюють вже понад 10 років на установках вікон. Досвідчені робітники можуть встановлювати не тільки типові конструкції, але і нестандартні, наприклад, перегородки, французькі балкони, еркерні вікна. У віконних профілів ПВХ є свої особливості, що важливо для монтажу. Тому, щоб виконати роботу правильно, потрібно мати чималий відповідний досвід.
  2. Найкраще, якщо вимір отворів виконує сам монтажник. По-перше, це значно знижує можливість помилок. По-друге, досвідчений монтажник може запропонувати найбільш оптимальний для клієнта варіант скління. Дуже важливо вибрати правильну конфігурацію - з точки зору, як економії, так і функціональності, і естетики. Професіонал зацікавлений продавати не найдорожчу модифікацію, а найбільш зручну в усіх відношеннях.
  3. Кожна віконна компанія, що працює давно і дорожить своєю репутацією, надає гарантію на свої вироби. Тому така фірма зацікавлена ​​в кваліфікованих працівниках, що виконують свою роботу якісно і без рекламацій.
  4. Компетентний фахівець повинен вміти грамотно відповідати на будь-які питання, що стосуються замовлення вікон, і аргументовано пояснити свої дії.
  5. Кваліфіковані монтажники забезпечені всім необхідним набором інструментів, необхідним для якісної роботи.

Телефонуйте нам у фірму "Орнет" и замовляйте установку нових вікон ПВХ в свій будинок!

Окрема розмова про монтажні бригади, що працюють «на себе». Цілком можливо, що серед них багато професіоналів. Але: такі робітники не зв'язані ніякими зобов'язаннями. Найчастіше у їх клієнтів не залишається ніяких прив'язок, окрім номера телефону. Ні договорів, ні гарантії, ні можливості змусити виправити будь-які недоліки, якщо вони виникли. У цій групі робочих велика кількість "заробітчан", для яких монтаж вікон - побічний заробіток в сезон. Відповідно і ставлення до роботи у таких бригад буває відверто халтурне, в пріоритеті - швидкість установки замовлення.

Потенційний термін експлуатації якісних металопластикових вікон - більше 40 років. Експериментувати з дешевими монтажними бригадами означає сильно скорочувати цей термін і звертатися за повторними ремонтами вікон. Тому, варто серйозно подумати, кому довіряти цю роботу: професіоналам з багаторічним досвідом роботи або сезонним любителям.