Назад

Відмінності пластикових вікон

Вибір відповідного пластикового вікна - досить складний процес, що вимагає відповідального підходу. Вибираючи вікно, не можна звертати увагу тільки на його дизайн. Найважливіше значення мають експлуатаційні характеристики віконної системи.

Основних компонентів пластикових вікон, які є значущими при виборі скління, три:

  • Профілі ПВХ;
  • Склопакети;
  • Фурнітура.

Віконні профільні системи

Основою будь-якого металлопластикового вікна є профіль, який надає безпосередній вплив на міцність, а також довговічність всієї конструкції. Сьогодні в віконних конструкціях найчастіше використовується трьох- і п'ятикамерні профільні системи.

Камерами називаються спеціальні повітряні прошарки, утворені внутрішніми і зовнішніми стінками профілю, вони забезпечують тепло- і звукоізоляцію.

У нашій компанії ми пропонуємо вікна з таких популярних профільних систем, як:

· SALAMANDER

· REHAU

· DECCO

· WDS

· OpenTeck.

П'яти- і шестикамерні профілі товщі, ніж трикамерні, тому вони краще для збереження тепла. У такі системи можна також поставити більш широкий склопакет, ніж в стандартні трикамерні. Єдиним недоліком п'ятикамерних профілів є більш висока ціна на вікна. Профільні системи різних виробників відрізняються також один від одного відтінком поверхні, глянцева вона або матова, стійкістю до подряпин, зовнішнім виглядом таких елементів як стулка і штапик (прямі або закруглені стулки, штапики прямокутні, закруглені або фігурні).

Cклопакети

Склопакети складаються з декількох стекол, двох або трьох, з'єднаних між собою по периметру дистанційними рамками. Між стеклами є проміжок, всередині якого знаходиться інертний газ або осушене повітря.

Склопакети розрізняються такими основними параметрами:

  • Маркою використовуваних стекол
  • Товщиною
  • Кількістю камер.

У виробництві склопакетів використовується флоат-скло марки М1 завтовшки 4 мм, одне - і двокамерні. Найпоширеніша ширина - 24мм і 32 мм. Це базові варіанти, існує також величезна кількість різновидів склопакетів: енергозберігаючих, мультифункціональних, для підвищеної звукоізоляції, протиударних і т.д.

Фурнітура

Віконною фурнітурою називається спеціальний набір елементів, який служить для закриття і відкриття стулок вікна. Основними вимогами, що пред'являються до фурнітури, є якісна робота без докладання особливих зусиль, безпека, стійкість до навантажень.

За способом відкриття пластикові вікна бувають:

  • Поворотними;
  • Поворотно-відкидними;
  • Відкидними.

Пластикові вікна забезпечуються різними додатковими аксесуарами, такими як протизламна фурнітура, ручки з замками, клапани приточної вентиляції, антимоскітні сітки, жалюзі. Щоб залишити заявку вікна під замовлення, зверніться до наших менеджерів або заповніть форму на сайті.