Назад

Переваги заміни старих вікон на металопластикові

З часом навіть найнадійніші вікна можуть зноситися і вимагати заміни. Як правило, мова в даному випадку йде про старі дерев'яні вікна, які в народі називаються «столяркою». В один час це були відмінні віконні системи з достатніми експлуатаційними характеристиками. Однак вони не відповідають запитам нашого часу, і практично завжди їх змінюють на металопластикові вікна.

Питання заміни стає особливо актуальним у випадках, коли:

 • наявне скління не відповідає вашим потребам;
 • пошкоджено скло, склопакети, рама (і не піддається відновленню);
 • конструкція візуально не відповідає дизайнерському оформленню приміщень;
 • віконний блок негерметичний, що створює відчутний дискомфорт мешканцям;
 • вам просто хочеться поставити нові поліпшені вікна.

Всі доводи на користь зміни віконних блоків обумовлені перевагами металопластикових систем або недоліками наявних вікон, або поєднанням обох цих факторів.

заміна старих вікон на металопластиковіЯкщо мова йде про старі дерев'яні вікна, то крім скромних ізоляційних властивостей вони відрізняються потребами в постійному і досить складному догляді. Доводиться постійно підфарбовувати дерев'яну раму, на зиму заклеювати щілини, а на весну - відклеювати назад. Ситуацію погіршує зазвичай розбовтана фурнітура та безліч інших, більш дрібних неприємностей. Про слабкою звуко- і теплоізоляції і говорити не доводиться. 

Заміна старих віконних блоків на нові дозволяє одночасно вирішити кілька завдань: позбутися від протягів, знизити гучність вуличного шуму і витрати на опалення. Приємним бонусом йде стильний естетичний вигляд нового скління. Про переваги, особливості заміни ми поговоримо в цій статті. 

Вікна металопластикові в Києві в даному випадку виявляються повним антиподом. Вони практичні, герметичні, з прекрасними ізоляційними властивостями, вимагають мінімального догляду і розраховані на десятиліття ефективної експлуатації. Однак переваги металопластикових конструкцій гідні більш докладного розгляду. 

Металопластикові вікна - позитивні особливості

Такі віконні системи мають масу переваг, які для власника житла виявляються вкрай корисними. Ми виділили з них п'ятірку основних сильних сторін. Сюди входять такі якості, як:

 • високі теплозберігаючі властивості. Ви знизите свої витрати як мінімум на 30%, і це не межа, адже багато що визначає конфігурація системи;
 • відмінна звукоізоляція. Це те, чого дуже часто не вистачає жителям столиці - можливості захиститися від всюдисущого і настирливого вуличного шуму, особливо якщо він йде від жвавого проспекту. Металопластикові вікна можуть знижувати гучність зовнішнього шуму на рівень до 50 дБ. Тобто, в будинку він буде відчуватися як тиха розмова двох осіб;
 • простий догляд - дуже важлива перевага. Металопластикові віконні блоки досить двічі на рік обслуговувати і регулювати, а також періодично чистити. Більше ніяких маніпуляцій не потрібно;
 • захист від проникнення. При використанні противовзломной фурнітури можна перетворити вікна в неприступні бар'єри для проникнення ззовні. Якщо вас зацікавить цей пункт, більш детальну інформацію ви можете отримати у наших менеджерів;
 • приємний дизайн. Він універсальний і відмінно вписується в будь-які сучасні інтер'єри, як житлових квартир і будинків, так і офісних центрів. А завдяки можливостям ламінації профілю ви можете перетворити своє житло в справжній витвір дизайнерського мистецтва.

Тобто, ваші вигоди при вирішенні купити металопластикові вікна очевидні і незаперечні. Однак ми радимо звертати увагу на кілька важливих моментів.

Металопластикові вікна - перевагиПоради при заміні металопластикових вікон

Те, наскільки довго і ефективно вам будуть служити вікна металопластикові в Києві, залежить від трьох основних моментів: їх конфігурації, якості виготовлення і професіоналізму монтажу. Багато що тут залежить від того, до якого продавцеві ви звернетеся. 

Є також кілька нюансів, на які варто звернути увагу:

 • конфігурацію вікна (склопакет, профіль, фурнітура, аксесуари) слід підбирати під свої потреби і тип приміщення. Наприклад, для кухні більш важливою є можливість вільної циркуляції повітря і провітрювання, а для спальні - блоки з максимальним теплозбереженням.Просто сформуйте список вимог і озвучте їх менеджеру віконної компанії;
 • ціну на металопластикові вікна знижувати можна і потрібно. Є багато способів зробити це без втрати якості, в тому числі за рахунок вибору хорошого вітчизняного профілю замість імпортного;
 • спочатку металопластикові вікна йдуть в білому кольорі. Однак можна замовити виконання рам і в інших кольорах, які більше підійдуть до вашого екстер'єру, інтер'єру. При цьому рама може бути кольоровий як з обох сторін, так і тільки з одного. Більш докладно про всі нюанси ви зможете проконсультуватися у менеджерів Орнет, які із задоволенням дадуть відповідь на всі ваші запитання. 

Компанія Орнет більше 14 років працює на столичному ринку, пропонуючи весь комплекс послуг: виробництво, доставку і монтаж металопластикових конструкцій. Звернувшись до нас, ви отримуєте можливість взяти металопластикові вікна за цінами нижче середніх по столиці.

Ми пропонуємо віконні системи на основі найбільш популярних в Україні брендів ПВХ профілю: REHAU, SALAMANDER, DECCO, WDS, OPEN TECK, BRUGMANN. На кожне виготовлене і встановлене вікно ми даємо багаторічну гарантію, яка дозволить вам переконатися в належній якості продукції. 

Скільки часу йде на установку?

Як правило, установка пластикових вікон майстрами нашої компанії займає кілька годин разом з демонтажем. Алгоритм робіт чітко налагоджений і вивірений, тому монтаж займає рівно стільки часу, скільки потрібно для професійного виконання монтажу. Ми не затримаємо вас без належної на це необхідності, а швидко і акуратно встановимо металопластикові вікна в Києві.