Назад

Переваги покупки якісних дорогих вікон

 

Віконні конструкції з металопластикового профілю зараз мають великий попит. На сучасному ринку представлені не лише дешеві, а й дорогі вікна, що відрізняються інноваційними технологіями, що задіяні у виробництві.

Що є дорогими якісними вікнами?

Будь-який товар категорії «преміум» асоціюється з високою якістю, наявністю великої кількості функцій, оригінальністю дизайну. Виникає питання: чи може звичайне вікно із пластику бути предметом розкоші? Да може. Під час виготовлення вікон такої категорії застосовуються інші підходи. Кожному елементу конструкції приділяється особлива увага.

Це не означає, що стандартні вікна гірші, неякісні чи небезпечні. Просто конструкції елітного сегмента відрізняються покращеними характеристиками.

преміальні вікнаЯкі чинники є запорукою найвищої якості?

Не всі вікна можна зарахувати до преміум-класу. Елітними прийнято вважати вікна з таких систем, як Rehau, Salamander, Veka, Schuko. Всі ці виробники мають лінійки профілів як економ-сегменту, так і преміальні. Для того щоб вікно мало неперевершену якість, унікальну функціональність і дизайн, крім марки профілю, необхідно ретельно підбирати також всі інші комплектуючі. Металопластикові вікна високої якості від відомих європейських виробників пропонує компанія «Орнет».

Переваги дорогих преміальних вікон

Довговічність

Період експлуатації дорогих вікон є набагато довшим у порівнянні зі стандартними конструкціями, в середньому на 50%. Високі характеристики зберігаються протягом усього терміну служби.

Контроль за виробництвом вікон складає всіх етапах створення, тому можна бути впевненим у ефективності використання цих конструкцій.

Енергоефективність та звукоізоляція

Однією з найважливіших переваг елітних вікон є високий рівень енергоефективності. Профілі, з яких зібрані ці конструкції, самі по собі чудово утримують тепло та адаптовані під монтаж товстих склопакетів. Це дає можливість економити на опаленні та кондиціонуванні приміщення.

Енергоефективність та звукоізоляція віконЯкісні вікна забезпечують максимально комфортний мікроклімат у квартирі. При цьому витрати на обігрів мінімальні. Вікна преміум-класу відрізняються не тільки високою теплоізоляцією, але й ефективним шумопоглинанням завдяки збільшеній монтажній глибині та товстим склопакетам. При цьому система мікровентиляції у конструкції забезпечує приплив свіжого повітря.

Стабільність форм

Завдяки збільшеній товщині внутрішніх стінок, замкнутому сталевому армуванню та великій кількості внутрішніх камер дорогі вікна добре зберігають стабільну форму. Ця властивість дозволяє їм краще витримувати високі вітрові навантаження; незначні деформації стін та просідання фундаменту; зміни температури влітку та взимку. Також завдяки цим якостям дорогі вікна можна встановлювати в отворах із великою площею скління.

Дизайн

Дизайн дорогих пластикових вікон досягається за рахунок:

  • зменшення площі рами та, відповідно, збільшення світлового отвору;
  • застосування ущільнювача, що підходить за кольором до рами;
  • застосування ламінуючих плівок та прихованих петель;
  • використання преміальних віконних ручок із покриттям під благородні метали.

Стиль якісних пластикових вікон підкреслюється дрібницями, деталями і це є гармонійним доповненням дизайнерського оформлення всього приміщення.

Як підібрати якісні вікна для своєї оселі?

Елітні моделі розроблялися для людей, які звикли заощаджувати гроші. Купуючи пластикові вікна за високими цінами, за кілька опалювальних сезонів можна спокійно повернути витрачені кошти. Їх рекомендують встановлювати в котеджах, приватних будинках, великих віконних отворах. Їхній монтаж можна проводити на будь-яких об'єктах. Якщо ви вибираєте якісні вікна, ціна має бути відповідною. При цьому необхідно знати основні параметри:

  • Глибина профілю – не менше 80 мм; кількість повітряних камер – 6; зовнішні стінки профілю мають товщину 3 мм.
  • Склопакети заповнені інертним газом, скла з енергозберігаючим та мультифункціональним напиленням.
  • Фурнітура для елітних вікон повинна витримувати інтенсивні навантаження, мати високий рівень антикорозійного захисту та бути розрахованою на велику кількість робочих циклів. Гарантійний термін експлуатації таких систем зазвичай становить не менше 10 років. В Україні для комплектації таких моделей зазвичай використовують преміальні серії фурнітури від кількох торгових марок: Winkhaus activPilot; Roto NX; Roto NT; Maco Multi Matic; Siegenia Titan AF.
  • Наявність 3 контурів ущільнення з еластичного матеріалу, який за умови правильного догляду практично не стирається і не розтріскується протягом десяти років. Ущільнювачі повинні добре витримувати сильні морози та спеку, для їх виготовлення зазвичай використовують сучасний замінник гуми EPDM або спеціальний силікон.
  • Додаткові опції. Вікна преміум-класу – це не просто вікна, виготовлені з елітних профільних систем, мультифункціональних склопакетів та дорогої фурнітури. Це ще й максимальна зручність експлуатації. Для цього вікна оснащуються такими доповненнями як віконна автоматика, клапани припливної вентиляції, рулонні штори з електроприводами.
  • Качественный монтаж конструкций, с использованием лент паро- , гидробарьера и ПСУЛ.

Представлена в асортименті нашої компанії продукція відповідає цим вимогам.

Асортимент якісних вікон на сайті компанії «Орнет»

Якщо ви бажаєте придбати дійсно найкращі пластикові вікна, які не тільки надійні та зручні в експлуатації, але й доповнюють стилістику будинку, зверніться до компанії «Орнет». Тут представлений широкий вибір - металопластикові вікна від відомих виробників: Rehau, Decco, Salamander, Veka та ін. На сайті можна оформити вікна на замовлення або ж конструкцію потрібного розміру, форми і в будь-якому кольоровому оформленні.