Назад

Вибираємо вікна Рехау - порівняльна характеристика з іншими компаніями

Про вікна Рехау знають і говорять у багатьох країнах світу. В Україні це один з еталонів якості в сфері світлопрозорих конструкцій на основі ПВХ профілю. Продукція німецького бренду має безліч переваг в порівнянні з аналогами. У цій статті ми розглянемо, чому люди вважають за краще REHAU і готові за це платити. 

Плюси і мінуси профілів REHAU

Ми часто рекомендуємо своїм покупцям вікна Рехау в Києві. Це пов'язано з тим, що віконний профіль бренду має такі переваги:

  • великий асортимент моделей під будь-які потреби і бюджетні можливості. Під будь-який проект знайдеться своя оптимальна профільна система REHAU;
  • високі показники теплоізоляції у всієї лінійки продукції - від 0,66 до 1,07 м2*С/Вт,  більш ніж достатньо для організації теплого житла;
  • відмінна шумоізоляція - профільна система гасить звук на рівень до 47 дБ. У поєднанні з хорошим склопакетом це дозволяє заглушити шум навіть жвавого проспекту або кільцевої автодороги;
  • висока механічна міцність. Вона забезпечує і надійність віконної системи в цілому, і збереження її геометричних параметрів. А це гарантія того, що вікна REHAU десятиліттями будуть працювати без будь-яких проблем;
  • особливий склад профілю забезпечує його міцність, здатність зберігати спочатку білий колір протягом багатьох років, а гладка текстура полегшує догляд.

Все це доповнює гарантія виробника на профіль, яка становить 60 років. А що з приводу недоліків? Тут варто відзначити, що є великий ризик нарватися на підроблені вікна REHAU в Києві. Щоб цього не сталося, потрібно завжди звертатися тільки до сертифікованих виробників вікон, одним з яких є наша компанія Орнет - кращі металопластикові вікна

Вибираємо вікна Рехау

Часто як недолік продукції бренду закидають його вартість. Це не найдешевший профіль, однак більш висока ціна на вікна з лишком компенсується тими перевагами, які ви отримуєте за підсумком. 

Скільки коштують вікна REHAU в порівнянні з іншими виробниками?

Щоб порівняти вікна РЕХАУ в Києві зацінами, які пропонує Орнет і інші виробники, досить провести невелике порівняння. У нас ціни на бюджетне вікно на основі профільної системи REHAU EURO 60 починаються від 2500 гривень в залежності від склопакета, на основі EURO 70 - від 2700 гривень. У той же час у більшості інших виробників вартість за ті ж самі блоки починається в середньому 3200 гривень. Тобто, різниця відчутна. 

При цьому вартість в Орнет вказується з урахуванням доставки і монтажу, тоді як багато продавців для більш привабливої картинки виносять ці послуги в окремий пункт кошторису. Щоб дізнатися актуальні пропозиції по ціні і акції, зв'яжіться з нашим менеджером і отримаєте відповіді на будь-які питання, які вас цікавлять.

REHAU VS SALAMANDER

Два провідних німецьких бренду, які при загальному високому якості продукції пропонують лінійки продукції класу А і В за всіма ціновими категоріями. Але вони мають і чимало відмінностей. В основному вони стосуються функціоналу, в тому числі звукоізоляційних параметрів, рівнів вологозахисту і енергозбереження. 

Вікна Саламандер вважається більш елітним брендом, для якого характерний профіль з більш заокругленій формою і білосніжно білого кольору. Він однозначно дорожче, але за відгуками різниця у вартості виправдана. 

У свою чергу вікна REHAU в Києві більш незграбні і характеризуються відтінком вершково-білого кольору. При цьому з відмінностей можна виділити наявність у продажу сверхутепленного 6-камерного профілю і моделі з потрійними контурами ущільнення. Більш детально порівняти характеристики профільних систем від торгових марок ви можете на відповідних сторінках сайту нашому сайті. 

REHAU VS WDS

ВДС - споконвічно український бренд, який виробляється компанією «Міропласт» з 2006 року. За якістю профілю він дещо поступається РЕХАУ, але це з лишком компенсується доступністю цін. 

Обидва бренди пропонують подібну продуктову лінійку, але якщо придивитися до технічних параметрів, то вітчизняні профільні системи все ж трохи поступаються за характеристиками, однак і їх зазвичай досить для побутового та промислового застосування.  

Замовити пластикові вікна в Києві

Якщо вас зацікавили вікна REHAU в Києві, то ви завжди можете ознайомитися з переліком наших пропозицій. Ви легко підберете для себе оптимальну конфігурацію з профілю, склопакетів і фурнітури, на основі яких ми виготовимо відмінні віконні блоки для теплого і тихого житла. 

Завдяки порівняльній таблиці з технічними характеристиками вибір анітрохи вас не утруднить. А зробити вікна на замовлення можна як по телефону, так і заповнивши заявку через спеціальну форму.