Назад

Віконна фурнітура: яку вибрати найкраще?

Фурнітура для вікон: види та особливості вибору

Фурнітура для вікон - це всілякі деталі, які допомагають утримувати стулку, відкривати і закривати її, забезпечують щільне прилягання. Вибір фурнітури не менш важливий, ніж придбання склопакета або вікна на замовлення, тому при покупці слід приділити увагу безлічі чинників, щоб забезпечити зручне і тривале користування.

Причини зносу і поломок фурнітури для вікон

До найбільш частих причин, через які ламається або зношується фурнітура для пластикових вікон, відносять наступне:

  1. Використання неякісних деталей. Якщо в прагненні заощадити купувати найдешевшу продукцію, вона зламається протягом першого ж року експлуатації.
  2. Відсутність своєчасного обслуговування. Догляд за цими елементами продовжує термін служби вікон, а також забезпечує надійний захист від вологи, пилу, шуму і втрат тепла.
  3. Знос. До нього призводить часте відкривання і закривання стулок, в результаті чого зношуються деталі. Особливо часто це зустрічається в разі, якщо вони були виготовлені з неякісних матеріалів.
  4. Будівельне сміття і пил в фурнітурному пазу - вони можуть потрапити під час ремонту, і фурнітура починає погано працювати.
  5. Неправильне використання фурнітури. Неправильні поворот ручки і притиск вікна при зміні положення стулки.

Останні пункти - найпоширеніші причини поломок, які впливають на роботу впливають на роботу деталей системи.

фурнітура для пластикових вікон

Як вибрати фурнітуру для пластикових вікон

Якщо потрібна краща фурнітура для пластикових вікон, слід у першу чергу звернути увагу на виробника і характеристики цієї категорії товару. Крім базової функції відкривання і закривання, така продукція може виконувати безліч додаткових дій, спрямованих на створення комфорту і забезпечення безпеки. Серед них є блокіратор помилкового відкриття, створення багатоступінчастого провітрювання, фіксатор, захист від провисання, механізм, що запобігає закриттю стулок від протягу, і інше.

Підвищеним попитом користується фурнітура Maco, купити її можна разом з вікнами або окремо. Вона виділяється такими перевагами:

  • довговічністю, кількість повних циклів становить не менше 40 000;
  • безшумність і легкість використання;
  • деталі зроблені з оцинкованої литої сталі, стійкої до появи корозії;
  • маркування дозволяє швидко підібрати відповідні елементи.

Продукція цього виробника відома своєю високою міцністю і стійкістю до механічних впливів. Великий вибір кольорів і дизайну ручок дозволяє підібрати модель, найбільш відповідну стилю інтер'єру.

Де замовити надійну віконну фурнітуру

Сьогодні Maco - фурнітура для вікон, яка користується підвищеному попитом серед населення. Завдяки відмінній якості, надійності і довговічності, вона забезпечує тривалу експлуатацію віконних конструкцій. Щоб придбати оригінал продукції цієї торгової марки, звертайтеся за допомогою в віконну компанію «Орнет» (металопластикові вікна). Тут фахівці допоможуть підібрати моделі в залежності від розмірів і вимог клієнта. Тому, якщо вам потрібна саме оригінальна фурнітура Maco, купити її за вигідною ціною можна в «Орнет». Але в каталозі можна також знайти продукцію від інших відомих виробників, давно існуючих на ринку і заслужили довіру клієнтів. Уточнити вартість, умови доставки і будь-які інші питання можна у менеджера, для цього потрібно зв'язатися з ним за допомогою зазначених на сайті контактів.