Назад

Як формується ціна на пластикові вікна

Для тих, хто вибрав пластикові вікна, ціна найчастіше грає таку ж велику роль, як і характеристики моделі. Тому більшість людей прагне знайти якісні вироби, вартість яких буде розумною для сімейного або корпоративного бюджету. На формування кінцевої ціни впливає безліч різних чинників, а значить це питання потрібно розглядати комплексно по кожній зі складових.

Основні нюанси ціноутворення металопластикових вікон

На підсумкову вартість впливають такі чинники:

 1. Склопакет. Цей елемент конструкції є одним з найважливіших, адже більшою мірою він забезпечує енергоефективність і відповідний рівень шумопоглинання. Сьогодні можна замовити вікна, що складаються з двох, трьох або чотирьох стекол, а також склопакети з заповненням інертним газом.
 2. ПВХ-профілі. Тип профілю впливає на естетику, довговічність та інші характеристики конструкцій. Вироби відрізняються кількістю камер, розмірами і товщиною армування. Виробники використовують різні технології і добавки, щоб змінити властивості ПВХ в кращу сторону. Тому більш дорогі конструкції виділяються гладкою поверхнею і білим кольором, який з часом не придбає жовтуватий відтінок.
 3. Фурнітура. Вона забезпечує необхідну герметичність і безпеку віконних виробів. Відносно варіантів відкривання стулок, металопластикові вікна в Києві зустрічаються орного, розсувного, поворотно-відкидного і підйомного типу.
 4. Забезпечення безпеки. До цієї категорії відносять фурнітуру з блокуванням відкриття, армовані або протипожежні склопакети, використання посилених профілів та інше. Все це спрямовано на захист від злому, вогнестійкість і забезпечення дитячої безпеки.
 5. Форма. На рівні по площі круглі, овальні, квадратні або трикутні металопластикові вікна ціна буде відрізнятися. Це пояснюється більш трудомістким процесом виготовлення і високою витратою матеріалу конструкцій нестандартної форми.
 6. Ущільнювальні контури. Вони забезпечують щільність прилягання притворів. У стандартних пвх конструкцій зустрічається два або три контури, при цьому останній варіант відрізняється кращою герметичністю і менш схильний до утворення конденсату.

Щоб підрахувати підсумкову цифру, потрібно врахувати всі ці особливості.

Ціни на пластикові вікна в Києві

Вартість матеріалів і комплектуючих для пластикових моделей

Іноді замовники забувають, що без деяких комплектуючих при установці віконних конструкцій не обійтися. Сюди відносять:

 • Укоси. Це додаткова послуга, за допомогою якої встановлені склопакети набувають завершеного вигляду.   
 • Підвіконня. Серед найпопулярніших видів варто виділити підвіконня Topalit, які виготовляються з екологічно чистої деревини і відомі своєю міцною поверхнею і тривалим терміном служби. Не менш відомі підвіконня Werzalit, які славляться високою міцністю, стійкістю до температурних перепадів, вологи і впливу ультрафіолету і хімічних речовин.      
 • Відливи. Вони відповідають за відведення надлишків вологи із зовнішнього боку металоконструкцій.      

Чому варто звернутися в компанію «Орнет»

Якщо цікавить розумна ціна на пластикові вікна в Києві, скористайтеся послугами компанії «Орнет». До переваг такого рішення відносять:

 • можливість замовити виріб будь-якої складності;      
 • надання гарантії на виконану роботу;      
 • консультація по підбору відповідних моделей.      

Доставка продукції по Києву, Броварів і в Бориспіль здійснюється безкоштовно.