Назад

Як вибрати металопластикові вікна?

Сьогодні металопластикові вікна практично повністю замінили свої дерев'яні аналоги. При дотриманні всіх правил експлуатації можна забути про проблему із заміною ПВХ-конструкцій протягом 50 років. Вони відрізняються високою стійкістю до погодних змін. 

Вони відрізняються простотою використання, високим ступенем тепло- і шумоізоляції. Деякі моделі також захищають від можливого несанкціонованого проникнення в приміщення.

Яка модель краще?

Великий асортимент металопластикових вікон в Києві змушує розгубитися при проведенні ремонту. Перш ніж перейти до етапу покупки, варто визначитися, які функції повинна виконувати система скління.

При виборі відповідної моделі в квартиру варто приділити увагу рівню звукоізоляції. Багатоповерхові будівлі, галасливі дитячі майданчики, безліч машин на парковці – все це постійні носії сторонніх звуків. Тим, хто живе на перших і других поверхах, варто вибрати модель із захистом від злому.

Для приватних будинків важливий максимальний рівень теплоізоляції. Ця функція допоможе вберегти приміщення від зайвої втрати тепла і заощадити кошти мешканців. В цьому випадку підійдуть багатофункціональні склопакети, заповнені інертним газом.

Перш ніж почати процес установки віконних конструкцій в квартиру або офіс, необхідно розібратися в їх різновидах і зрозуміти, які із запропонованих ринком брендів будуть відповідати всім заявленим до них вимогам.

Корисні поради щодо вибору вікон

В першу чергу необхідно звернути увагу на такі елементи конструкції: профіль, склопакет, фурнітура.

Профіль

Основні вимоги до профілю вікна:

 1. Забезпечення комфортного мікроклімату в приміщенні. Для цього ПВХ-профіль повинен бути як мінімум трикамерним.
 2. Товщина металевої рами повинна бути не менше 1,5 мм. Це допоможе забезпечити достатню жорсткість.
 3. Дизайн повинен підходити до внутрішнього оформлення приміщення і фасаду будівлі.
 4. Виготовлення – згідно з усіма екологічними стандартами.

Склопакет

Критеріями вибору склопакета є кількість камер (від цього залежить рівень тепло- і шумоізоляції) і якість, а також вид матеріалу. Вибір системи залежить від потреб користувача. Фахівець компанії "Орнет" допоможе підібрати потрібні склопакети під будь-які вимоги

Фурнітура

Віконна фурнітура повинна бути:

 • надійною, розрахованою на багато циклів відкривання; 
 • багатофункціональною, забезпечуючи зручність використання конструкцій.

За умови правильної роботи фахівців по монтажу ПВХ-конструкція стане кращим вкладенням коштів у своє житло. Для того щоб якісно встановити металопластикові вікна, краще звернутися до професіоналів.

Що важливо знати?

При виборі склопакета варто враховувати безліч критеріїв. Для цього необхідно детально вивчити всі питання, які можуть виникнути в процесі замовлення металопластикових вікон в Києві.

Вікна виготовляються тільки з високоякісних матеріалів, що пройшли відповідну сертифікацію. Після установки майстри дадуть повну консультацію щодо способів очищення і догляду за всіма елементами моделі. Також протягом усього гарантійного терміну клієнтові буде надаватися обслуговування встановленої віконної системи.

Експлуатаційні характеристики

Важливі технічні параметри стандартної моделі:

 • рівень захисту від проникаючого з вулиці шуму – до 42 децибел;
 • величина коефіцієнта опору теплопередачі –від 0,64 м2oС/Вт;
 • товщина стінки профілю – не менше 2,7 мм;
 • весь профіль – шириною від 60 мм.

Досить важливим критерієм залишається здатність всіх елементів витримувати великі навантаження. Для цього завжди профіль армують.

Де оформити замовлення?

Компанія «Орнет» з 2004 року працює на українському ринку ПВХ-конструкцій. Тут представлений великий вибір продукції, а ціни металопластикових вікон цілком доступні.

Щоб замовити товар, треба дотримуватися такого алгоритму:

 1. Визначитися з функціональністю.
 2. Звернутися до наших менеджерів, які допоможуть визначитися з деталями замовлення.
 3. Запросити фахівця для виконання замірів отвору.
 4. Вибрати відповідну фурнітуру і необхідні супутні матеріали.
 5. Отримати розрахунок вартості конструкцій та робіт.
 6. Укласти договір на виготовлення та встановлення.

Компанія орієнтована на споживача і пропонує вигідні умови розстрочки. Постійно діють різні акційні пропозиції, які дозволяють вигідно купити металопластикові вікна і замовити інші послуги. Щоб залишити заявку на вікна під замовлення - звертайтесь до нашиш співпрацівників. Покупці довіряють спеціалістам компанії та залишаються задоволеними!