Назад

Дбаємо про безпеку пластикових вікон

У період літніх відпусток у багатьох господарів квартир і будинків виникають побоювання з приводу безпеки свого житла, особливо на період тривалої відсутності. Багато на теплу пору перебираються жити за місто, на дачу. Тому при плануванні тривалої відсутності в квартирі, необхідно вжити відповідних заходів безпеки.

В межах міста, квартирні злодії дуже рідко наважуються діяти без відповідної підготовки. Вони в першу чергу визначають ритм життя господарів і наявність систем безпеки. Потім вибирають місце для проведення злому. Як правило, це двері і вікна. Але так як у багатьох тепер стоять металеві вхідні двері, то для їх розкриття необхідно мати відповідний інструмент і достатню кількість часу для виконання гучних робіт по їх злому.

Найбільш доступним місцем несанкціонованого проникнення в будинок або квартиру є вікна. Можна поставити на вікна решітки або захисні ролети. А можна комплексно убезпечити свої вікна від непроханих гостей. Для цього важливі фурнітура і склопакет.

1. Склопакет може бути з протиударною плівкою або склом триплекс. Такі скла розбити дуже складно, зробити це безшумно - тим більше.

2. Встановлення протизламної фурнітури на металоплатикові вікна. У багатьох виробників фурнітури Maco, Roto, Winkhaus є запатентована форма цапф проти проникнення і відповідних планок, які гарантують надійне замикання вікна. Тому зламати вікно будівельними інструментами (викрутка, фомка, клин і т.д.), якщо встановлена ​​протизламна фурнітура, неможливо. Крім того, можна встановити віконну ручку, оснащену антівзломним механізмом (ми встановлюємо Hoppe Secustik, Roto Secustik), основа такої ручки захищена від висвердлювання, а провертається вона тільки зсередини.

Конструкція ручки не дає також можливість віджати зовні запірний язичок, що також запобігає від злому. Ручка Hoppe Atlanta Secustik продається в декількох кольорах: білий, золото, срібло, бронза, коричневий, сталевий, шампань.

Можна також встановити ручку, що закривається на ключ, без якого повернути її неможливо.

Для того, щоб маленька дитина не зміг відкрити вікно, можна встановити ручку з замком (ручка-антідетка) або спеціальний блокувальник відкривання BSL. Накладний замок babу safe lоck встановлюють на віконну раму під стулкою, він дозволяє тримати стулку у відкинутому стані, при цьому без ключа відкрити стулку нарозхрист неможливо.

Незважаючи на те, що це є додатковою витратою сімейного бюджету, дуже важливо забезпечити свою безпеку і своєї сім'ї. Тому про запобіжні заходи потрібно подумати заздалегідь. Оформити заявку на вікна під замовлення ви можете звернувшись до наших менеджерів.