Назад

Як утеплити французький балкон

Багато людей не знають, що таке французький балкон і в чому його відмінність від звичних конструкцій. Цей варіант скління допоможе візуально змінити форму і розміри кімнати, а також поліпшити огляд, відкривши погляду всю панораму цілком. Встановивши французький балкон в Києві, потрібно утеплити його для забезпечення комфортних умов в приміщенні. Щоб балкон повноцінно виконував свої функції і довго прослужив, потрібно скористатися послугами кваліфікованих фахівців.

Особливості утеплення панорамного скління

Головною умовою забезпечення якісного утеплення є монтаж багатокамерних склопакетів, здатних знизити до мінімуму проникнення всередину шуму і пилу. Вибираючи такі конструкції, слід враховувати, на якій стороні будівлі буде розташований металопластиковий балкон. Якщо це сонячна сторона, протягом дня приміщення буде сильно нагріватися, але це можна вирішити, встановивши сонцезахисні склопакети або відкривши стулки на провітрювання. Для збереження температурного балансу, а також зниження загальної вартості склопакети комбінуються з сендвіч панелями.

Поганий стан балконної плити потребують її зміцнити перед початком монтажу балкона. Особливо часто це зустрічається в будинках, що належать старому житловому фонду, але для оцінки плит будуть потрібні послуги замірника.

французький балкон Київ

Утеплення: популярні методи

Існує безліч способів, як можна модернізувати кімнату за допомогою панорамного скління. Тому попередньо потрібно розробити проект, згідно з яким фахівці і займуться створенням конструкції. Після установки балкона виконується утеплення і внутрішня декоративне оздоблення. В якості додаткового оформлення можуть бути використані тканинні ролети, декоративні зовнішні ковані огорожі, тонування стекол, шпроси в склопакетах. Тим, хто не знає, як утеплити французький балкон , належить вибрати з наступних варіантів:

  • Обігрів підлоги. В даному випадку підійде використання рулонного виду покриття з кабелем, що грає роль нагрівального елементу і покладеним у вигляді синусоїди. 
  • Утеплення стін. Цей процес полягає в обробці бічних стін листами утеплювача і їх декоративній обробці. 
  • Обігрівачі стельового типу. Лампи інфрачервоного випромінювання, підвішені до стелі балкона або лоджії, зможуть на кілька хвилин обігріти приміщення завдяки високій потужності. 
  • Радіатори масляного типу. Така мобільна техніка відрізняється рівномірним нагріванням всієї металевої поверхні приладу. Їх легко пересувати за допомогою встановленого шасі. 
  • Система опалення. У рідкісних випадках використовують вертикальні або горизонтальні батареї, втоплені в поверхню підлоги. Їх підключають до будинкової комунікаційної трубі опалення.      

Спосіб обігріву приміщення залежить від мінімальної температури в зимовий період, витрати електроенергії, вартості самої системи і витрат на установку.

Хто допоможе з створенням французького балкона в Києві

Якщо потрібно замовити французький балкон в Києві, правильним рішенням стане звернення в компанію «Орнет». Її фахівці розроблять проект, підберуть відповідні металопластикові вікна та утеплять приміщення. Вартість споруди залежить від складності та обсягу роботи, обраної моделі профільної системи і необхідності в додаткових послугах. Дізнайтеся ціни на балкони. Кошторис складається відповідно до побажань замовника, і при необхідності клієнт може оформити розстрочку на вигідних умовах. Щоб викликати замірника, потрібно залишити заявку на сайті, і менеджер компанії зв'яжеться з замовником і обговорить час виміру.